Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kefi222

Remont sypialni

Polecane posty

Gość kefi222

Hej :) Robię remont sypialni, i chciałam się poradzić co do kolorów. Myślałam nad dwoma wariantami. Albo ściany zrobić na zielono i do tego brązowe dodatki. Albo ściany na biało i do tego dodatki czarne lub popielate/srebrne. Jak myślicie? Przyznam, że mnie bardziej kusi ten drugi zestaw tylko nie wiem to się nadaje do sypialni po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanadelula
Skoro podoba Ci się zestawienie bieli z czernią to czemu nie? Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi czy to pasuje do sypialni czy nie. To Ty masz się tam czuć w niej dobrze, więc skoro Tobie to odpowiada to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefi222
No mi się to ogólnie bardzo podoba, tylko mój mąż kręci nosem bo mówi, że będzie tak "chłodno/zimno" w pomieszczeniu i nie będzie mu się to w ogóle kojarzyło z przytulną sypialnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrała zieleń, ponieważ ten kolor lubię ale dodatki bym wybrała żółte, a co do bieli i dodatków jak najbardziej ok, też fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefi222
Dzięki za pomysł, ale właśnie żółto mam w drugim pokoju i dlatego nie chciałam już nic żółtego tutaj. Chciałam żeby to było całkiem inne wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też urządzam sypialnię- grafity, szarości, srebro i duużo kamienia. I jestem zachwycona- tylko taka sypialnia jest bardzo nowoczesna (musisz dopasować odpowiednie meble) i dość surowa, ale taką chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefi222
No właśnie ta surowość bardzo mi odpowiada szczerze mówiąc. Rozmawiałam z mężem i już coraz bardziej skłaniamy się ku tej drugiej opcji właśnie z czarnym albo srebrem. A jak myślicie jakie drzwi do takiego pokoju by pasowały? Bo białych nie chcę...no a całe czarne to już lekka przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam CI, abyś poradziła się nie tylko nas żółtodziobów na forum, ale także profesjonalistów, którzy od lat zajmują właśnie projektowaniem i kolorystyką wnętrz. Polecam usługi firmy n-design, którzy potrafią czynić cuda za przyzwoite pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefi222
porcelanowaedytka Wszystko fajnie, ale jednak wolę poradzić się na forum i sama poszukać jakiś rozwiązań, podpatrzyć coś w necie, poszukać, popytać. Jak ktoś ma kasę to proszę bardzo niech wydaje na projektowanie wnętrz - jak dla mnie bzdura, wolę zrobić to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefi222
Dzięki, chętnie sobie przejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cercykonka
wow te czarno białe motywy mega mi się podobają. myślałam w sumie że coś takiego drożesz kosztuje ale widzę że niekoniecznie. zrobiłaś już remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefi222
ba! już daaawno :D wygląda to super nieskromnie mówiąc ! :P hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na stonowane kolory w beżu natomiast z dodatkami zaszalałam. Nabyłam kilka obrazów na płótnie od DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/ i teraz to one sa główna ozdobą mojego pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sypialni kluczowe znaczenie ma łoże, a jak łoże- to i materac. Ja szukałam dwa miesiące idealnego materaca. Chodziłam po salonach i testowałam, ale jakoś żeden mi nie podpasował, dopóki nie trafiłam na materace Visco, które mają opcję tzw .zmiennej twardości- polecam przetestować i samemu się przekonać jakie są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naszej stronie znajdziecie nie tylko wygodne materace i łóżka, ale także dużo ciekawych porad na temat wyboru materaca, budowy materaca oraz porad na temat urządzania sypialni w konkretnym stylu. Zapraszamy więc na http://doria24.pl/strefa-klienta/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie się zabieram za remont sypialni. W sumie mam juz pomysł na wystrój, teraz tylko szukam ekipy remontowej, która wykona całość wedle moich wskazówek. Znalazłam ofertę firmy Malhaus http://malhaus.pl/ . Wykonuja kompleksowo remonty. Patrzyłam na ich stronę i realizacje - wyglądają na solidną ekipę. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×