Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwerty86

Gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość qwerty86

Hej :-) podzielcie się, gdzie pracujecie? Czy lubicie swoją pracę, jesteście z niej zadowoleni A jak z zarobkami? Ja pracują jako wsparcie sprzedaży w niewielkiej firmie, i pracy nie lubię. Wielki wyzysk, robisz wszystko za wszystkich a to nie przekłada się na pensję. Moja wypłata starcza na podstawowe życie. Zero przyjemności. Aktualnie jestem w trakcie zmiany pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barmanka w zależności od ilości pt, sobót i imprez między świtami od ok 1200-1900 [ tego ok. 1/5 to napiwki] a dni pracujących mniej więcej 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inż. ochrony środowiska pracuje w geologii zajmuje się rekultywacjami, bardzo lubię swoją prace, zarobki 2000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zadowolona
ze swojej pracy - pracuję w budżetówce, standardowe 1500 na rękę, koleżanki, które wiecznie plotkują i ględzą o bzdurach, praca monotonna, codziennie to samo, rzygam już tym. Od grudnia szukam pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynierek
Budżetówka - > Energetyka - 5000 zł brutto -najnizsze stanowisko w firmie. Jestem super zadowolony z socjalu i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni:)
Doradca finansowy 500-25 000 zł/ mies. Przeważnie ok 12000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokerzysta85
Kiedyś też byłem w sytuacji autorki tego topicu. Robiłem to co większość czyli praca na etacie i jak większość nie byłem z tego zadowolony. Pewnego dnia przyszedł mi do głowy pomysł żeby spróbować zarabiać przez internet chociaż długie miesiące byłem do tego sceptycznie nastawiony. W między czasie znajomy powiedział mi, żebym zarejestrował się do ........ szkoły pokera jako, że wcześniej często graliśmy dla zabawy na imprezach. Postanowiłem to sprawdzić rejestrując się na tej stronie. Na początku zaskoczyło mnie dość dużo materiałów szkoleniowych na temat strategi gry gdyż wcześniej poker wydawał mi się grą w której głównie rządzi szczęście. Po przeczytaniu i zrozumieniu podstaw gry przystąpiłem do zdawania krótkiego testu dzięki któremu mogłem otrzymać prawdziwe 50$ na grę. Stosując się do strategi i ciągle podnosząc swoje umiejętności w około 2 miesiące zrobiłem z tych 50$ ponad 1000$. Było to już prawie 2 lata temu a gra w pokera pozwala mi na to żeby nie pracować na etacie i świetnie sobie radzić. Jestem zdania że aby coś zmienić w swoim życiu trzeba przełamywać utarte stereotypy i mieć "otwarty umysł" na różne formy zarabiania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
można pracować przed kamerkami o niczym konkretnym i dobrze płatnym nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvijka
Ja zaczęłam pracę w budżetówce, teraz szukam jakiegoś OFE bo nie chcę aby ZUS to zrobił za mnie, macie jakieś swoje typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻORDŻ
ja pracuje na kopalni nie jestem zadowolony ze swojej pracy ale gdzies trzeba robic zeby na chleb było. i wbrew informacja z mediow wogole sie nie zarabia 7500zł miesiecznie. powiem wiecej płaca nie adekwatna do pracy i warunków srodowiska pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiupysiu
Jestem recepcjonistką w 4* hotelu. Zarabiam aż 1300 zł netto .... Lubię swoją pracę ale nie podoba mi się wysokość wynagrodzenia w porównaniu do kilkunastopunktowego zakresu czynności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaarkson
No OFE tak, jest tutaj koniecznością, ale moze jeszcze coś ciekawego polecisz? Bo jednak wybór na rynku funduszy jest duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllinska
Jedyne i znane IKE to to w PKO PTE. Chyba najczęsciej wybierane jesli chodzi o fundusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesunia
Jedni z Was piszą o OFE inni o IKE. To jak wiecie z pewnością, dwie różne rzeczy. Ja do trzeciego filaru nie jestem zapisana, natomiast jeżeli chodzi o OFE zdecydowanie polecam Generali OFE. Na początku byłam w PKO BP Bankowy z uwagi na pracę tamże (odgórny prikaz zapisywania się do PKO....) Kiedy minął okres czasu po którym zmiana OFE nie była już związana z dodatkowymi kosztami, od razu przepisałam się do Generali. Od bardzo długiego czasu jest pierwszej trójce rankingu Otwartych Funduszy Emerytalnych, biorąc pod uwagę ocenę całościową ale nie tylko. Tutaj można sobie spojrzeć , może to pomoże Wam w wyborze http://www.rankingofe.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcsdcds
doradczyni:) > pewnie jakiś open fince czyli wciskanie ludziom kitu i akwizycja polis. Mi by sumienie nie pozwalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesunia
"doradczyni > pewnie jakiś open fince czyli wciskanie ludziom kitu i akwizycja polis. Mi by sumienie nie pozwalało." Jestem przekonana, że to taki charakter pracy właśnie jak napisałaś. Można nieźle zarobić na prowizjach, jak odpowiednio "nakręcisz" klientów i sprzedaż jak najwięcej. A po jakimś czasie taki biedak budzi się z ręką w nocniku, bo jest inaczej niż miało być... Wiem o tym bo mój znajomy dorabia sobie jako doradca finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvakusia
Ja tam wole sama sobie poczytać wszelkie zestawienia, podsumowania i wybrać dla siebie odpowiednie OFE. I tak sie stalo w przypadku wyboru OFE PKO PTE. Sama stwierdziłam ze czas włansie wymienić na taki fundusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka123
Nie pracuje, szukam, szukam, szukam. Próbuję się zahaczyć z ZUSie, ale mi nie wychodzi :( Byłam na 3 testach w tym dwa razy mnie zaprosili na rozmowę. Za pierwszym nie wyszło, teraz czekam na "wyrok", ale wydaje mi się że znów nic z tego nie będzie, bo osoby rekrutujące jakoś dziwnie mrugały i uśmiechały się do jednej dziewczyny na teście... Boję się że nabór był ustawiony :( Ja chyba nigdy nie znajdę pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sienka....
miłka nie pękaj :classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×