Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anidzik20

Jaki wózek dla czerwcowego maluszka

Polecane posty

Gość anidzik20

Witam wszystki doswiadczone mamy. Mam dylemat jaki wybrac wozek. Czy lepsza bedzie dobra spacerowka z wkladka dla niemowlaka czy lepiej kupic gondolke czy moze caly zestaw (3w1)? Bardzo wazne jest dla mnie to zeby wozek byl lekki mieszkam na 3 pietrze bez windy, znaczenia ma rozwniez wielkosc wozka po zlozeniu (male mieszkanko). Jakie kólka sie sprawdzily u Was? Mysle ze znaczenie ma to ze urodze latem wiec dzieciaczek na zime bedzie juz siadal. Pomozcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja podaje od 6 mies., ale juz
Gondola nie jest konieczna, spacerowka z wkladka moze byc. Zestawy 3w1 sie nie oplacaja, bo zazwyczaj maja fatalne foteliki. Kolka lepiej jak sa duze jesli nie mieszkasz w UK czy gdzies tam w zachodniej krainie rownych chodnikow i drog bez dziur. Ja mam zwykly tani niemiecki czolg Bruin z Toys R Us z wkladka zamiast gondoli. Jest naprawde ok. Nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaaaa
Ja mam wózek 3w1 i jestem bardzo zadowolona koła są pompowane. Tylko z tym ze wózek nie jest lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anidzik20
dziekuje dziewczyny za odpowiedzi :) chcialam wydac tak z 1000zl zdaje sobie sprawe ze to malo na wozek ale wieksza suma niestety nie dysponuje, zastanawiam sie nad wozkiem ktory przednie kolka ma mniejsze skretne a tylnie duze mysle ze to fajne rozwiazanie bo te przednie kolka sa duze i raczej piankowe co za tym idzie lzejsze, a to dla mnie bardzo wazne. mamciaaaa prosze powiedz mi jaki Ty wozek masz? kurcze kusza mnie te wozki 3w1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wózek 3 w 1. Również nie narzekałam. Ogólnie byłam bardzo zadowolona z zakupu i nawet później ze sprzedaży:) Już dzieci odchowane i spokój:) Zapłaciłam za wózek chyba jakoś 500E, ale fajne też były w okolicach 200-250 E, czyli na PLN jakoś lekko przed 1000. Zwróć uwagę, żeby wózek miał pompowane koła. Bardzo dobrze się takie wózki prowadzi. Myślę, że znajdziesz coś ciekawego w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-ach-monika
Chcesz za 1000zł kupić wózek i oddzielnie fotelik? czy w tej kwocie ma być i wózek i fotelik? Fotelik lepiej kupić nowy z testami, wózek może być używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
ja mam dzieciątko z czerwca i do teraz używam gondoli, niedługo przesiądziemy się do spacerówki. Zwróć sobie uwagę na koła, ja właśnie mam tak jak piszesz przednie koła mniejsze a tylne duże. są skrętne i można je zablokować. Kupiłam zestaw 2 w 1 bo fotelik kupiłam osobno, ale mam adaptery żeby wpinać w stelaż wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale jesli chcesz kupic wozek 3 w 1 za 1000 zl, to ten fotelik to bedzie chyba jakas skorupka od jajka. fotelik TRZEBA kupic z atestem, najlepej ADAC. nigdy nie wiesz co Cie moze spotkac, a to jedyna bezpieczna forma dla dziecka. polecam maxi cosi cabriofix. tez mam "czerwcowe" dziecko i zastanawialam sie nad wkladka do spacerowki, ale ostatecznie ciesze sie ze nie mam. te wkladki sa mniejsze od gondoli, a dobrze by bylo zeby poki dziecko nie siedzi lezalo w gondoli (siada najczesciej najwczesniej ok 7 miesiaca) a pozna jesienia to juz kombinezon dojdzie i dziecko bedzie mialo malo miejsca. kola przednie obowiazkowo skretne, to moim zdaniem najwet wazniejsze czy pompowane czy nie. ja mam akurat piankowe, sa lzejsze i nie musze sie martwic, czy spotka mnie pech i mi pojdzie opona na srodku sciezki w parku. ja mam hartan vip xl. na ebay uzywane z niemeic znajdziesz za 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leroyMERLIN
little spadaj na czerwcówki gdzie sie już nie udzielasz :P piszesz jak potłuczona :P i jak rozwód jest??? ciekawe czy twoje dziecko chce tak leżeć na płasko mądralo????? już to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja podaje od 6 mies., ale juz
Mam porownanie z oboma rodzajami kol (pompowanymi i piankowymi) i powiem ci, ze na polskie warunki zdecydowanie wygodniejsze sa pompowane. Wkladki sa faktycznie mniejsze od niektorych gondoli, ale nie tak znowu wszytkich, bo ostatnio w sprzedazy jest pelno malenkich ciasnych gondol, ktore ledwo wystarczaja do tego 6 mies., takze na jedno wychodzi. Niewiele jest wozkow z duzymi gondolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko kup wózek z dużą gondolą. To nic, ze dziecko urodzisz w czerwcu, ale i w listopadzie będziesz jeszcze najprawdopodobniej gondoli używać. MOżesz kupić 3w1 i zamiast nosidełka zakupić porządny fotelik. Tez zastanawiałam sie nad spacerówka i wkladka i w sumie ciesze sie ze nie kupiłam, bo teraz maluch ledwo mi sie do gondoli miesci a jeszcze nie siedzi, więc do spacerówki go nie włoże. A co do fotelików to pierwsze słyszę, żeby ADAC dawał atesty. Owszem testy robią, ale nie dają atestów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla czerwcowego
to zielony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leroymerlin, czy chce siadac czy nie, to nie umie jeszcze, wiec w ogole nie ma o czym rozmawiac. chcesz to sadzaj swoje dziecko, obstawiaj je poduszkami, rusztowaniami i innymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dziewczyny spokojnie;) Nie ma co zaraz skakać sobie do gardeł hehe:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja może doświadczoną mamą nie jestem, ale też szukam wózeczka dla mojej przyszłej dzidzi. Z tego co na razie przeglądałam i czytałam to mogę Ci doradzić tyle, że na początek to lepiej wielofunkcyjny 3 w 1. Firma to już w zależności od funduszy i gustu. Mi ogólnie podobają się: http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol -1441-Corvet-Gondola-Genua-Black-Sea-Spring-NOWOSC-.html albo ten: http://goonis.pl/wozek-wielofunkcyjny-knorr-b aby-volan-black.htm Do tego jestem skłonna dorzucić parę stówek: http://goonis.pl/wozek-wielofunkcyjny-knorr-b aby-monaco-sahara.htm Na Twoim miejscu szukałabym 3 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo zafasolkowana:) Chyba mieliśmy okazję pisać już w jakimś wątku razem. Widzę, że już jakieś wstępne typy masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domminiczkowska2
Jesli któras z Was poszukuje teraz wózka to z pewnością znajdziecie kilka fajnych równiez tu http://www.babymama.pl/nowosci I jak widać sa w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Wzięliśmy dwa w jednym w sklepie Tosia i bardzo fajnie nam się sprawdza. Dziewczyny ze sklepu doradziły model Tutis Viva który jest w ładnym jasnym odcieniu a dodatkowo miał obniżoną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×