Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozaczek2029

Pytanie o koszty WESELNE?

Polecane posty

Pytanie do osob, które niedawno brały ślub lub w najbliższym czasie mają zamiar wziąć ślub. Napiszcie mi swoje koszty pożywienia w restauracji na osobę, koszty orkiestry i kamerzysty oraz ile płaciliście księdzu? la porównania cen. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje koszta
Jedzenie - opcja od talerzyka 180 zł/ osoba w cenie 5 dań gorących, 14 przystawek, deser lodowy, owoce, napoje ciepłe i zimne, chlebek na powitanie, szampan, 1000 zł stół wiejski do wstawienia był we własnym zakresie alkohol, ciasto i tort. Dj - 1900 zł kamera + foto 2500 zł Ksiądz 500 zł, ale ostatecznie na formalności, ofiarę dla księdza, orgniasty, zapowiedzi, wszelkie odpisy, kościelny i wszelkie inne wymysły czego się nie spodziewałam wyszło razem opłat kościelnych 1300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena za talerzyk 160zł 4dania gorące w cenie wszystko procz alkoholu wodka 4tys foto 1300 kamerzysta brak opłaty koscielne 500zl już wszystko 60os koszt 27tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
restauracja 16 tys[100 osób],zespół 5 tys,kamerzysta 3,5 tys,fotograf 3 tys,kościół 1,5 tys[opłaty i przystrojenie],tort i ciasta 2tys,alkohol 4 tys,samochód i autokar 2 tys,zaproszenia ,winietki,karty menu 500zł,obrączki 3 tys,suknia i dodatki 5 tys,garnitur i dodatki 4 tys,,Nie znam jeszcze ceny makijażystki ,fryzjera i bukietu.Myślę że tak 55 tys nas wyjdzie na 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weseloslubniczka
autorka pytała o salę, orkiestrę i kamerzystę i księdza.. 170zł/os - sala zespół - 5500 kamerzysta - 3400 ksiądz nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
autorka wymieniła tylko kilka rzeczy ,nie napisała żeby nie pisać o innych wydatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portalowa
Przykładowe koszty: cena za talerzyk 220/os orkiestra 5500 kamerzysta 3000 ksiądz - wszystkie opłaty kościelne (z organistą) to 1000-1500zł Ciężko sypać suchymi liczbami, bo różne usługi zawierają się w tych cenach. Przykładowo jedni podają cenę kamerzysty z teledyskiem w plenerze, inni bez, jedni mają wliczoną dekorację sali, inni nie. Szczegółowe wyliczenie wszystkich kosztów, dla porównania z artykułem zaproponowanym przez portal post wyżej, znajdziecie tu: http://www.warszawskiportalslubny.pl/porady/14-koszty-wesela.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od talerzyka 170zł (w tym wszystko oprócz alkoholu) kamerzysta + fotograf 4500zł zespół 3000zł kościół to osobno zapowiedzi, osobno dla księdz, osobno dla kościelnego, osobno dla organisty więc w sumie pewnie 2000zł będzie wódka jakieś 3500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za odpowiedzi, kurcze mogłam dodać, żebyście napisali czy wesele miejskie czy wiejskie dla porównania cen na wsi i w mieście. Moje koszty to: cena od osoby za talerzyk 160 zł (posiłki, ciasta, bez owoców, napojów, alkoholu i tortu) wystrój sali 600zł orkiestra 3000zł kamerzysta 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weseloslubniczka
nie pisała też żeby o nich pisać, ale jak ktoś lubi się chwalić ile wydał i na co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koszty: 220zł/os. - wesele + poprawiny Zespół - 2900 zł Kamerzysta - 2340 zł Fotograf - 1200 zł Bierzemy ślub cywilny, więc za formalności urzędowe zapłacimy jakieś 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna panna
1. od osoby - 280 2. zespół - 4 000 3.kamerzysta + fotograf - 3 500 4. ksiądz 500 Do tego wystrój kościoła, oprawa muzyczna w kościele, opłata za zapowiedzi , alkohol, paczki dla gości i inne opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
moje wesele w restauracji na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Wesele w mieście Restauracja: od osoby 180 zł Orkiestra : 5000 plus 180 / os jedzenie Kościół 600 zł z przybraniem Kamerzysta nie pamiętam Razem całe wesele wyniosło ok 22 tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo...
cena za talerzyk 140zl zespol 1900 kamerzysta + fotograf 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu HIUSTON
Nie można tego zmierzyć jedna miarą.Zależy o d regionu Polski.Wschód - 110od osoby,ksiądz co łaska,zespól 2000,kamerzysta 1850 ze zdjeciami,wódka wiadomo 0,5 na główę,ciasto 12 blach na 100osób ,tort z 2 pięter.U nas facet płaci wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieza zona 2012
u nas za Obiad Desery i owoce Napoje allinclusive szampan 4 kolacje 152zl nie bylo orkiestry byl DJ za 1000zl (ale wiem ze orkiestra to koszt od 700zl/os w gore) ksiedzu 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×