Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guziki i koraliki

przedszkole mali przyjaciele krakow

Polecane posty

Gość Przedszkole dla malucha

Właśnie zapisałam syna do przedszkola Słoneczne Wzgórze na os. Kazimierzowskim w Krakowie. Przedszkole prywatne a czesne tylko 250 zł. Na prywatny żłobek mnie nie stać ceny są kosmiczne. Mój maluch jest rocznik 2017 i nie było problemu bo w placówce jest na stałe pielęgniarka i od września rusza grupa z dziećmi dwuletnimi. Przedszkole

czynne od 6 do 18 co jest dla mnie wybawieniem przy pracy zmianowej. W wakacje wybieramy się na zajęcia adaptacyjne mam nadzieje ze się małemu spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Na ul Kluczborskiej jest bardzo fajne przedszkole - Malutkowo. Mój synek tam chodzi i bardzo mu się tam podoba. Ładne i duze sale dla dzieciaków. Pierwszorzędne panie przedszkolanki - miłe, kontaktowe i oddane dzieciom. Mają dobry program i sporo dodatkowych atrakcji. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Płacimy z orzeczeniem o niepełnosprawności 100 złotych w smoczadolina.edu.pl/. Duża preferencja dla integracji i moim zdaniem lepsze warunki niż w placówkach publicznych. Nie, żebym miała jakieś tam mocne wątpliwości, czy konflikty. Po prostu stwierdzam fakt. Dwa, dyrektorka Teresa Sternal (gorąco pozdrawiam) swoją osobą gwarantuje jakość tego przedszkola. Kobieta na swoim miejscu, zdecydowanie. W przedszkolu najważniejsza zasada dotyczy opieki, bezpieczeństwa, rozwoju dzieci. Reszta to sprawy poboczne i tak ma być właśnie, żeby rodzic się nie zamartwiał. A no i nie ma problemów z cateringiem. Bardzo dobra dieta, bo o tym zapomniałam napisać. Jak chcesz to możemy się umówić i cię przedstawię 🙂 Nie mam z tym problemów 😉 Życzę powodzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Ja bardzo sobie chwalę to przedszkole http://www.malutkowo.pl/. Mój synek uczęszcza do tego przedszkola i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobrze się tam czuje ma wielu przyjaciół. Panie samiłe i mają wiele pomysłów na ciekawe zajęcia. DO tego wspaniale wspierają dzieciaki przy pracach przygotowujących do szkoły. Piękne sale dobre jedzenie. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spokojnie możesz sobie zajrzeć na www.przedszkolefairplay.pl – bardzo miłe przedszkole, zorganizowane w odpowiedni sposób, masz gwarancję, że dziecko będzie tam się bardzo dobrze czuło, dodatkowe zajęcia też bogato przygotowane więc na pewno warto to miejsce wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Malutkowo na ul Łepkowskiego - super przedszkole. Panie przedszkolanki mają sporo ciekawych pomysłów na zajęcia dla dzieciaków. Bardzo mi sie podoba pomysł z wizytami ciekawych ludzi w przedszkolu. Mój synek jest bardzo zadowolony z tego przedszkola. Ma zawsze coś ciekawego do opowiedzenia. I widzę jak się wspaniale rozwija. Spokojnie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×