Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdeterinowana

lekarz na cc

Polecane posty

Gość Zdeterinowana

Temat dość popularny - cc "na życzenie". Poszukuje namiarów na lekarza w Warszawie który umożliwi poród przez cc. Sytuacja jest dla mnie trochę komiczna - mam szpital który jeżeli sie zglosze ze skierowaniem przyjmie mnie z otwartymi rękoma, w lekarzy przyzało mi w twarz że wątpią że bedę wstanie urodzić sn. Wskazania mam natury neurologiczno/ortopedyczne, przed ciążą pobyty w szpitalu, rehabilitację ale ponieważ nie zostałąm nigdy jednoznacznie zdiagnozowana !!! (dokmetacja medyczna jest w kilku osrodkach w Polsce) lekarze do których się zwaracam nie widzą wskazań. Teraz w ciaży nikt nie chce badań przeprowadzić, a mój gin jest jednak fanatycznym zwolennikiem sn i odmawia mi skierowania na cc. OSoby które mogłby mi podpowiedzić gdzie mogłbym sie zgłosić prywatnie po takie skierowanie błagam o info na maila zdeterminowanabardzo@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987654ed
moja znajoma skolonowala sobie zasiwadczenie od okulisty (za pomoca koperty) że ze wzgledu na wzrok nie moze rodzic silami natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowa
jeszcze raz mój adres zdeterminowanabardzo@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowa
adres powinien byc bez przerwy zdeterminowanabardzo@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień ginekologa to po 1. A po drugie dziewczyny tu pisały gdzie cc zrobią bez problemu, musisz poszukać w tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×