Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badziakunta

DLACZEGO POLSCY MĘŻCZYŹNI NIE SĄ PRZYSTOJNI?

Polecane posty

Może nie zwracajcie takiej uwagi na wygląd zewnętrzny tak zwane opakowanie pod którym najczęściej kryje się ktoś inny. Lecz na wnętrze i charakter drugiej osoby. Młodość urok wdzięk szybko przemija wraz z upływającym czasem. A cechy pozytywne zostają na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysłaf...
A dlaczego Polskie dziewczyny są takie głupie ? :-O autorko beznadziejna jesteś... Nie zasługujesz nawet na brzydala :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
Najlepsze są grube laski w legginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
zgrabne,zadbane,inteligentne,uroda ponadprzecietna,swiat meski jest nimi oczarowany,biura matrymonialne maja terminy na 2197 rok zaklepane dla cudzoziemców,tak sie chłopaki ze świata garna do tego polskiego miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
grube laski w leginsach są symbolem klasy i gustu polskich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
to grube laski w leginsach przetarły nam facetom szlak na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
Ubierają się i malują na tę samą modłę. Idę po centrum handlowym to połowa wygląda jakby miała tą samą matkę. Śmieszne są też te buty eskimosa, ktoś powiedział, że to modne to one teraz wszystkie to ubierają. Buty wyglądają jak gówno. Stare babcie w Rosji w takich chodzą nazywa się to walonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
śpieszmy sie kochac grube laski w leginsach,tak szybko odchodzą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Uzasadnianie głupoty modą część kobiet ma w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
@ jakisgostek - dlaczego nie pasuje? Napisałam o jasnej karnacji, więc teoretycznie takie typy mogą i u nas występować. Wielu brytyjskich aktorów i piosenkarzy przedstawia taki typ urody. To nie tylko Europa Południowa i kraje arabskie; tam dominuje raczej ciemna karnacja, a mnie najbardziej podoba się jasna :) @ jarek6776 - jeśli facet nie będzie pociągał mnie z wyglądu, to z takiej mąki chleba nie będzie! Próbowałam spotykać się z facetami, których wygląd pozostawiał wiele do życzenia, i po jakimś czasie stawało się to nie do zniesienia, bo oni liczyli na coś więcej, a ja nie czułam żadnej chemii, nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rodzą ich
polskie kobiety i te chujowe geny im przekazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
badziakunta>> wychodzi na to, że ty czujesz chemię do ubrań powinnaś spotykać się ze sklepem odzieżowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
badziakunta nie potrzebuje sklepu,jej wystarcza leginsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
Dobre są też laski, które chodzą w tych kapciach od baletnicy. Rozumie, że w lato jest to ok ale teraz jak jest od 0 do powiedzmy 10 stopni na dworze i widzę laskę w takich butach to zastanawiam się co ona ma w głowię. Poza tym takie buty nosiłem do przedszkola na zmianę tylko były granatowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
może po pralnię chemiczną chodzi. Ceni się kobiety, które są dobrze wyszkolone w zakresie prania, prasowania i porządków domowych, a także bezpłatnych usług seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
Nie do przebicia jest gruba laska w legginsach imitujących skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie napisałem o zdradzie przystojniaka czy zwykłego i przeciętnego facet. Tylko o charakterze człowieka. Jeśli ktoś ma pozytywne cechy to raczej do zdrady się nie dopuści. Mam trochę lat i znam trochę życie. Wiem jakie potrafią być atrakcyjne kobiety i przystojni faceci. Jeśli ktoś się komuś podoba zarówno kobieta facetom i odwrotnie. To takie osoby o tym wiedzą i im się to podoba gdyż lubią być ws centrum uwagi. Zazwyczaj takie osoby kuszą nęcą aż w końcu osiągną swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzie wy ich
no dla mnie tez zaleciało arabami po Twoim opisie bo oni nie koniecznie sa ciemni. No angielski aktor typu Hugh grant tez pasuje do tego opisu a gdzie on wyglada na zadbanego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
Stanowczo odpieram zarzut, żem beznadziejna. Przynajmniej wiem, czego chcę i nie mam zamiaru oszukiwać faceta, że coś do niego czuję. Czy posiadanie pewnych wymagań i kierowanie się nimi w życiu świadczy o mojej próżności? Nigdzie nie jest powiedziane, że pobiegnę za każdym, kto mi się spodoba. Jeśli swoim wyglądem trafi w mój gust (i z wzajemnością), to będzie to jedynie bodziec do nawiązania znajomości. Jeśli okaże się pustakiem, prymitywem, babiarzem lub nieposkromionym imprezowiczem, jeśli będzie lubił popijać, a jego stosunek do przyrody i zwierząt nie usatysfakcjonuje mnie, to szybciutko powiem mu adieu, nie będę się poświęcać tylko dla jego pięknej buźki. Trudno natomiast zmuszać się do obcowania z kimś, kto wydaje ci się tak brzydki, że aż trudno ci na niego patrzeć. Swoją drogą, to raczej faceci mają większe wymagania odnośnie potencjalnej partnerki. Ta za gruba, ta za niska, tamta płaska. To faceci częściej zdradzają, kiedy w ich zasięgu pojawi się bardziej apetyczny "kąsek". Kobiety natomiast często związują się z mężczyzną, który nie jest i nigdy nie był jej ideałem. Przymykają oko na jego wady, licząc, że uda im się go zmienić. Niedoczekanie. Przyjmują rolę cierpiętnic; nic dziwnego, że później tyle rozwodów i problemów małżeńskich, przemocy w rodzinie itp. Myślę, że dużą rolę odgrywa tutaj niedopasowanie współmałżonków. Może zapomnieli właśnie o swoich oczekiwaniach i wymaganiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy mówicie o młodych chłopach
a ja mam 50 lat i jak popatrzę na tych co kiedyś mi się podobali , adonisów :) masakra , nie ogolony , brzuch się wylewa z gaci , co drugi ząb dużo by pisać mój mąż jest zwykłym człowiekiem , pracuje w fabryce , ale codziennie się goli i kapie , raz w miesiącu fryzjer , nie ubiera się super modnie bo na to nas nie stać , ale dba o ciuchy żeby były schludne opowiada jak u niego w pracy faceci zakładają buty wyjściowe ( hahha adidasy lub najeczki jak to powiadają ) na skarpety w których chodzili w pracy ,bez mycia nóg i zmiany skarpet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
Autorka nie odpisuję złapała chyba kompleksy jak spojrzała w lustro i okazało się że jest gruba i ma założone legginsy. Wcześnie myślała, że jest super modna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
badziakunta nie filozofuj tylko pokaz dupe w leginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tobą Badziakunta!! W jakimś stopniu dana osoba powinna nasz pociąć fizycznie. Inaczej będzie tak jak napisałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
@ jarek Skąd zaraz przekonanie, że facet, który mi się spodoba, będzie amantem adorowanym przez wiele kobiet? Może dla innych nie będzie wyróżniał się z tłumu, a ja dostrzegę w nim to coś, co chwyci mnie za serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
Haha, przestańcie z tymi legginsami. Jeśli chcecie wiedzieć to noszę takie w rozmiarze XS/34. Jestem raczej totalnym przeciwieństwem otyłej kobiety. Nie noszę również skórzanych legginsów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
Ja ubieram się tak: biała koszula na to kurtka sportowa kreszowa albo ortalionowa. Spodnie czarne od garnituru sprasowane w kąt. Skarpety białe. Buty wyjściowe z frędzlami. Do tego ozdoby w stylu zegarek duży widoczny "złoty". Koszula przy rozpięta lekko żeby było widać włosy na klacie i łańcuch. Wąs i mocna woda po goleniu "brutal". I co z tego wynika?? Że co tydzień rucham inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
badzia ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdygotany wibrys
wąs to raczej świadczy o przymusowej wstrzemięźliwości seksualnej, a nie o częstych 100sunkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×