Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Fredzia są, kumpela mi ostatnio linka podeslala, ale nie zapisalam :o znajdziesz na pewno jak wujka googla poprosisz o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka - beta piękna, ale ważniejszy od wysokości bety jest jej przyrost, bo betę każda z nas w danym dniu cyklu może mieć inną. Dlatego zbadaj ją p 2 albo 3 dniach ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia suwaczek ci nie dzia;a :( dziewczyny bete zrobie powtornie w poniedzialek! :P ech jak pomysle ze za rok o tej porze bede mama 3 mcznego brzdaca to nie chce mi sie wierzyc.modle sie do Boga o zdrowie dla siebie i dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki _gąska_ i pełna_nadziei83 za odpowiedz... może poczekam z tą beta na @ powinna przyjść już za równy tydzień. Jeśli chodzi o owulacje to raczej nie da sie u mnie wyliczyć bo odstawiłam tabletki więc pewnie jest w cały świat, we wtorek wizyta u gina więc może cos z badania wyjdzie dodam że moja szyjka macicy zmieniła się nie do poznania jest jakby większa i spulchniona(gdzieś czytałam że to też może świadczyć o ciąży-ale czy to prawda) może robie sobie zbędne nadzieje ale chciałabym móc dołączyć do Was już na 100% jako przyszła mama :) gratuluje Arba79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - ja z synkiem w ciążę zaszłam też w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek - podobno wtedy najszybciej mozna zajść a w kolejych miesiacach mogą już być problemy - choć u mnie i to się nie sprawdziło bo Tabsy odstawiłam teraz w kwietniu przerzucając sie na zabezpieczenia mechaniczne i jak zabezpieczenia nie było to trafiny - zatopiony ;) Dziewczyny jak robi sie suwaczek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem że nie ma co wierzyć że po odstawieniu tabletek i zajściu w ciążę już w pierwszym cyklu grozi różnymi niepowodzeniami? a co do tej szyjki macicy miał ktoś tak? i czy objaw wtedy sie potwierdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje ja tabletki przed pierwszą ciążą brałam przez 5 lat i właśnie w pierwszym cyklu po odstawieniu zaszłam. Całą ciążę czułam sie doskonale, dziecko rozwijał się prawidłowo, nie było absolutnie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Arba to na pewno duże pocieszenie:) ale oczywiście zdaje sobie sprawę że różnie to bywa. Ja tabletki brałam przez prawie 2 lata. matko niech ten tydzień szybko minie bo już bym chciała wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek77
Hej dziewczyny, to chyba ja najpózniej sie zdecydowałam na dzidzie po 12 latach :) w sumie to juz od dwoch lat chcielismy. Jak maleństwo sie urodzi to bliżniaczki beda miały po 13.W tej ciąży czuję sie bardziej dojzalsza niz wtedy, tylko teraz mam wieksze obawy co do zdrowia maleństwa :( Mam nadzieję ze jednego malenstwa w 5 tygodniu i 4 dniu podobno było 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek77
oj r zjadłam dojrzalsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też już po USG - widziałam serduszko JEDNO SERDUSZKO :) Nasz szkrab ma 0,20 cm :):) i wg usg termin porodu 14.07.2013 - czyli dzień później niż z miesiączki :) ALE NAJWAŻNIEJSZE, ŻE WSZYSTKO W PORZĄDKU !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę, bo zakopany. Dzień Dobry wszystkim. Mnie na początek dnia przywitala w lusterku czerwona kreska na czole. Czy komuś też pojawiają się na twarzy jakies dziwne przebarwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamuśki:) Chciałam się spytać co myślicie nad zrobieniem tabelki? Wpiszemy w niej swój login, wiek, województwo, datę OM lub datę porodu. Co Wy na to? Arba79, ja narazię czuję się ok no i wyglądam chyba też ok;) Nie mam żadnych wyprysków na twarzy, zmian skórnych też nie widzę. Objawów ciążowych typu wymioty też nie mam także jest OK :) No poza tym że jestem już na L4 i lecę na Luteinie 3x2 i duphastonie z uwagi na moje wcześniejsze poronienie. Nie zapeszając tym razem wszystko rozwija się prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamuśki:) Chciałam się spytać co myślicie nad zrobieniem tabelki? Wpiszemy w niej swój login, wiek, województwo, datę OM lub datę porodu. Co Wy na to? Arba79, ja narazię czuję się ok no i wyglądam chyba też ok;) Nie mam żadnych wyprysków na twarzy, zmian skórnych też nie widzę. Objawów ciążowych typu wymioty też nie mam także jest OK :) No poza tym że jestem już na L4 i lecę na Luteinie 3x2 i duphastonie z uwagi na moje wcześniejsze poronienie. Nie zapeszając tym razem wszystko rozwija się prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamuśki:) Chciałam się spytać co myślicie nad zrobieniem tabelki? Wpiszemy w niej swój login, wiek, województwo, datę OM lub datę porodu. Co Wy na to? Arba79, ja narazię czuję się ok no i wyglądam chyba też ok;) Nie mam żadnych wyprysków na twarzy, zmian skórnych też nie widzę. Objawów ciążowych typu wymioty też nie mam także jest OK :) No poza tym że jestem już na L4 i lecę na Luteinie 3x2 i duphastonie z uwagi na moje wcześniejsze poronienie. Nie zapeszając tym razem wszystko rozwija się prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie: czy któraś z was spotkała sie z tym żeby Folik powodowal mdłości? Zauważyłam u siebie taką prawidłowość, że jak go zapomnę wziąć to na drugi dzień nie ciąga mnie tak mocno, jak wezmę wszystko wraca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arba ja nie zauważyłam nic takiego. Dziewczyny czy wy też macie cały czas jakąś wydzielinę z pochwy? Kurde to moja pierwsza ciąża i boję się, że to może oznaczać coś złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a macie juz jakies przeczucia co do płci ? wiem, ze to za wczesnie i napiszecie, ze nie wazne oby zdrowe ale moze teraz napiszemy co przeczuwamy a potem zobaczymy z usg czy nasza intuicja sie nie mylila :) ja zawsze chcialam miec chlopca 1 szego ale czuje , ze dziewczynka mi rosnie a jak u was z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam nowe ;) Fredzia super że u Ciebie wszystko ok! Ja wciaz czekam na wizyte :) Co do tabelki to jestem za :D Możemy do niej dopisac jakiej plci się spodziewamy :) ja w 1 ciąży obstawialam syna mam corke :) teraz obstawiam że też będzie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Po Raz Trzeci ;-)
Witam Kolezanki! Nie nadazam sie u Was pojawiac, w weekend, zamiast wiecej luzu, to mam wrazenie, ze jest wiecej do roboty. Qrde, spalabym i spala... Mdlosci mam okrutne... Niemoc czuje taka, wszedzie, ze bym sie nakryla poducha, kocem i udawala, ze mnie nie ma ;-). To jak z tabelka? Nick wiek ciaza(ktora) termin porodu przeczucie/plec(?) 1.MamaPoRazTrzeci 32 3 08.07.2013 ????? Dopisujcie sie!!! Sprawdzam suwaczek przy okazji! Pozdrowki!!! http://www.suwaczki.com/tickers/jnmqvfxmxxcw715h.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! coś mało tu się dzieje, jest jeszcze któraś teraz? @Arba: ja biorę folik już od jakiegoś roku i mi nigdy nic po nim nie było więc to chyba nie jest reguła. A co do zapominania, to w pierwszym trymestrze nie można zapominać bo jest strasznie ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka...ja sobie nawet przypomnienie w komórce ustawiłam:) @viola: ja też mam wydzieline, cały czas czuję, że mam tam mokro. tak jak czytałam na necie to jest normalne, póki nie ma jakiegoś zabarwienia na brązowo, różowo etc, bo to może wskazywać na poronienie. Co do płci dziecka to ja bym chciała dziewczynke. To będzie moje pierwsze dziecko, a wydaje mi się że z dziewczynką będzie łatwiej...:) A poza tym jakiś kalkulator internetowy mi to przepowiedział:) A jak w ogóle dziewczyny, jak się czujecie? Macie jakieś oznaki ciąży? Macie te słynne mdłości poranne? Ja właśnie nie, nawet taka senna nie jestem, jedynie co, to co tylko zjem to mi się odbija...:) w piątek idę do lekarza, więc zobaczymy czy co on powie. Ale robiłam betę i mi rośnie wzorowo, w 48 ha 94% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×