Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Gość lucjola 123
w ten sam dzien co poszlam do gina mialam isc na bete ale w zwiazku z palmieniami oraz bolem podbrzusza "olalam bete" i poszlam do gina. stad to usg :) nie taki byl plan ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjola 123
aaa do gina ide 27 listopada z badaniami wiec pewnie i usg bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gąska idziemy leb w leb mi wychodzi termin na 20.07.2013:):) ale narazie o tym nie mysle, owulke mialam chyba kolo 27ego...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesci mamy gaski
Ja czekam z tym usg żeby zovaczyc serduszko :) nadzieja no bez 2 zdan na daremno tego cudu nie stworzyl więc bądź spokojna ;) Lucjola ja wiem że pecherzyk by już był, ale ja chcę już zobaczyc coś więcej żeby miec 100% pewnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesci mamy gaski
Topka mi 25 albo 26 test owu pokazal że owu nadciaga także rodzimy razem heheh :D choć z om termin mi wychodzi na 16 bo owu była pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trochę się boję i nie wiem co o tym myśleć... Mam leciutkie plamienie, takie brązowawe,, wczoraj kilka kropek i dzisiaj też... Brzuch mnie trochę pobolewa i strasznie jestem zmęczona:-( Co myślicie? Jest się czym martwić? Jutro idę do gina na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy bolały Was jajniki na samym początku ciąży? w czasie gdy jeszcze tylko podejrzewałyście ciążę, mnie bolą już 2 tydzień i zastanawiam się czy to normalne, ciążę biorę pod uwagę ale jeszcze za wcześnie na test(za tydzień powinna przyjść @) dodam że nigdy wcześniej nie miewałam takich boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki viola1988 za odpowiedz. mnie kują bolą sama nie wiem po prostu je czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prst
Hej dziewczyny to i ja sie pochwale ze bede mamusią:) Niestety mam delikatner plamienie i musze lezec i brac duphaston:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje prst :) dziewczyny a badanie beta w 22 dc wykaże ciąże już na 100% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - beta może już wyjsc ale nie musi... Ja 33 dc miałam zaledwie 64! Prs gratulacje :) A mnie dziś bardzo brzuch boli :( dokladniej lewy jajnik :( bardzoooo! Mam nadzieje, że nic zlego się nie dzieje :( Viola bądź spokojna :) tym bardziej że jutro idziesz do gina :) plamienia w ciąży mogą być z wielu powodow :) np rozrastajaca macica może powodowac mikropekniecia naczynek które powoduja plamienia :) także spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arba79
Hej. To i ja sie dołączę. OM 30-09, dwie kreseczki 28-10. Termin z OM to 07-07-13. Pierwsze USG 9-11 widac bylo pęcherzyk. To moja druga ciąża, mam już 9 letniego syna. Mieszkam w okolicach Białegostoku, księgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dosc że gąska to jeszcze głupia :P niniejszym informuje że moje bole jajnika okazaly się być wzdęciem :D :D :D stara a glupia :) Witam nową kolezanke :D jak się ladnie przedstawilas :) 2 ciaza planowana ? Skoro masz synka to pewnie na corke liczysz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy planowana ciąża to trudne pytanie wbrew pozorom, bo pewnego wieczoru postanowiliśmy z mężem, że może czas myśleć o drugim. Odstawiliśmy gumki i poszliśmy na żywioł. Po jakiś dwóch tygodniach małżonek stwierdził, że może jednak jedno starczy, że życie ulożone, pełna stabilizacja to po co kąplikować. No ale już bylo za późno na wycofanie się. Więc tak w sumie chyba taka planowana wpadka :). Co do płci to synek chce siostrzyczkę, mąż wolałby drugiego urwisa a ja to w sumie tak w głębi duszy to córę, ale i facet ok będzie. Na razie to przyzwyczajam się do samej myśli o tej rewolucji w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no to faktycznie zaplanowana wpadka :D. Ja się obawialam że po tylu latach bym się rozleniwila i nie zdecydowala na 2 dziecko :) dlatego podziwiam kobitki które już o pieluchach zapomnialy i się zdecydowaly :) Wlasnie topka ! Jak beta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej jak i zarówno w męża rodzinie jakoś tak wszędzie takie duże różnice wieku, więc tylko podtrzymaliśmy tradycje ;) Ja to tylko jestem zszokowana tym jak jedna kobieta może różnie przechodzić dwie ciąże. W pierwszej zero jakiś niemiłych objawów, obecnie mdlości 24h na dobe, ciągłe zmęczenie, ból brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny beta 929:) chyba dobra?jak sadzicie?????? witam nowe kolezanki :) gaska mi roznie kalkulatory podaja - raz 16.07 raz 20.07 jeden mi nawet wskazal 3.08...ale chyba mu sie cos pomieszalo...heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarza mam w srode lub w poniedz jesli sie miejsce zwolni:) mysle nad zrobieniem 2 bety w poniedz tak dla jasnosci...jstem pelna obaw... myslicie ze beta(ta pierwsza) robiona w 32 dc(przy 27 dniwoych) i wynik 929 jest ok?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arba u mnie w rodzinie też wszyscy trzymaja się wiekszej roznicy wieku :) a mi się marzyly dzieci rok po roku, ale nie moglam tak szybko zaciazyc :) Topka mysle że to super wynik! Ktory to dzien od owu był? Ja w 15 dniu od owu mialam 64 tylko... Teraz najwazniejsze żeby dobrze przyrastala. Po 48g powinna się urosnac o 66% a w ciagu 72 godzin o 114 % ( tak podaja w necie ) takzjak chcesz sobie sprawdzic to najlepiej robic bete w takich odstepach ;) mnie kusi ale chyba zaczekam cierpliwie na wizyte u gina :) 2 bety już zrobilam, przyrost był ok, progesteron też ;) Arba co do 2 roznych ciąż to u mnie też :) w 1 ciąży nie moglam nawet czuc zapachu kawy czy miesa a teraz pije kawke i pieczen robie :) za to nie pamiętam żeby mnie bolal brzuch czy plecy a teraz bola... Cycki bola leciutko a w 1 ciąży nie wiedzialam co z nimi robic żeby nie bolaly :) wszystko na odwrot :) ale... Wiadomo! Jeszcze wszystko się może zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gąska - pewnie jest tak jak mówisz - każda ciąża inna - ale dla mnie to i tak jakiś Szok - Ja poprostu jeszcze jakoś nie ogarniam tej sytuacji. To co piszecie o wynikach beta to też dla mnie czarna magia - wogóle nie wiem o co chodzi. Ja i z pierwszym dzieckiem i teraz zaszłam w ciążę za pierwszym podejściem, mój ślubny mówi, że gdyby nie tabsy to pewnie byśmy mieli 10 dzieci już przez ten czas- tacy płodni ;) - dlatego też nie mam pojęcia o całym tym sprawdzaniu bety czy prawidłowej wielkości pęcherzyka w kolejnych pierwszych tygodniach ciąży. Ale życzę Wam wszystkim żeby bety były super, i żeby każda dzidzia sie dobrze rozwijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-gąska- ja tez mysle ze wynik nie jest zly. ostatnia @ mialam 14.10, owulacja przypadala wg obliczen an 27.10 wiec liczac od tego dni do 13.11 to byloby 17 dni ... coz zobaczymy co lekarz zobaczy i powie. Arba gratuluje plodnosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOPKA Dobra Beta tak mi się wydaje ;-) idź sobie zrobić w poniedziałek czy jest dobry przyrost ;-) Witam nowe mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dzisiaj idę do lekarza- trochę się boję , nie mogę doczokać i zastanawiam się czy jest jeden szkrab czy dwa czy jest wszystko w porządku czy zobaczę serduszko ;-) chyba zejdę na zawał zanim będzie 18- ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arba ja w 1 ciąży bety nie zrobilam ani razu :) teraz poszlam bo testy wychodzily mi niejednoznaczne:) plodnosci zazdroszcze! Mi się teraz udalo za 1 razem, ale cora była dlugo wyczekiwana! Topka to na bank dobry wynik! Teraz tylko sprawdz czy dobrze rosnie :) w necie znajdziesz nawet kalkulatory bety :) żeby sprawdzic czy dobrze rosnie Fredzia na pewno wszystko będzie dobrze!!! A sama ciekawa jestem czy 1 czy 2 :-P Zazdroszcze Wam tych wizyt już :D ja musze czekac 2 tyg prawie :o tzn nie musze ale wiem że wczesniej nie mam po co iść :) ;) Arba pochwalilam się brakiem mdlosci i mnie zmulilo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×