Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Gość **piggi**
dziewczyny *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _gaska_
Hej wszystkim :) Piggi a kiedy mialas ost @? Najlepiej do lekarza iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 21.10.. poczekam jeszcze troche moze dostane a jak nie to pojde, nie bede miec wyjscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Widzę, że dziś spokojnie na forum. Jak się dzisiaj macie? Jak mdłości i zmęczenie? Ja się dziś z przyjaciółką spotkałam, w sierpniu planuje wesele, wybierałśmy jej sukienkę. Ale mi się przypomniały moje przygotowania, sukienka i w ogóle wszystko...:) Jednak super to był czas, choć trochę nerwów było. A jak u was? Jak długo jesteście mężatkami, albo dopiero planujecie? Albo nie planujecie wcale? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virada123 ja mężatką jestem od ponad roku, niedawno obchodziliśmy papierową rocznice :) też pamiętam przygotowania i to całe zamieszanie wokół. Teraz jest zamieszanie w mieszkaniu, ponieważ zaraz po ślubie kupiliśmy mieszkanie i tak powoli remontujemy, tak więc u mnie zawsze jest robota. Odnośnie ciąży to ja żadnych mdłości, wymiotów nie mam, zmęczona jestem bardzo i wczoraj naszedł mnie olbrzymi apetyt na ogórki konserwowe/kiszone. Idę do lekarza w środę więc mam nadzieje, że będzie w stanie już mi coś powiedzieć odnośnie naszego maleństwa. Pozdrawiam Wszystkie forumowiczki i życzę spokojnego, sobotniego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam robić dosyć czasochłonną zupę, którą zajadałam się w zeszłym tygodniu i teraz od samego zapachu jestem zielona :( Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na początku pobolewało jak przed okresem i raz porządnie mnie bolało, ale skojarzyłam to z moim mega obżarstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też non stop ostatnio jestem głodna, ale boli mnie tak jak na miesiączkę:( nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolało na samym początku, teraz napewno bym spytała lekarza jeśli coś boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...niewiem co robic:( do lekarza idę we wtorek....ale moze u mnie to początek właśnie, bo wcześniej mnie nic nie bolało poza cyckami, które bolą do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolało w 4-5 tygodniu, jeszcze jak nie wiedziałam i myślałam, że to okres i parę razy po teście, ale nie tak, że cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 mnie tez tak brzuch boli, noekiedy nawet silnie... moj lekarz powiedzial, ze to normalnie i jakby mnie bardzo bolalo to mam mziac nospe, wie bez stresu:) saphire: ja tez troche ponad rok po slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzisiaj po pierwszej wizycie. Po badaniu lekarz potwierdził ciążę ;-) Dostaliśmy badania do zrobienia i kolejnym razem z wynikami przychodzimy, żeby założyć kartę ciąży i po skierowanie na usg :-) Następna wizyta 5.12. Nadal bez żadnych rewolucji żołądkowych, ataków obżarstwa itp. ;-) W poprzedniej ciąży dokładnie to samo - tylko przytyłam 21kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) dziś już jest lepiej, piersi nadal bolą, ale brzusio przestał może to od wczorajszych śledzi? nigdy ich nie jem, ale wczoraj mnie tak wzięło, że mój M biegł o 20 do Biedronki miłego dzionka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja znowu odkryłam na mdłości coś danego. Kupiłam syrop imbirowy i dolewam go do soku pomarańczowego i działa ;-) prawie dwa całe dni miałam spokoju i dzisiaj też luz ;-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkamnie od wczoraj mecza mdlosci, brzuszek pobolewa. virada ja tez mialam ostatnia @ 14.10 !:), a cykle 27 :) wiec na dzis mam 6tydzien za soba iec nie ma mowy bys miala prawie 7...:) mamy ten sam tydzien ciazy,twoja jest o dzien starszam :D heheh tylko ze zmartwilo mnie ze Ty juz widzialas dzidzie a ja nie :(:( moze we wtorek cos tam zobacze :P milego popoludnia!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_83
Czesc dziewczyny!Zdecydowałam sie dołączyc do Was bo jakoś tak nikt ze znajomych nie jest w ciąży a zawsze to milej powymieniać się spostrzeżeniami i dolegliwościami :) Mam termin na początek lipca (teraz 9 tc), dzidzi juz po 1wszym USG, widac było już mały bąbelek oraz bicie serca! Dolegliwości tj. niesamowity ból brzucha /rozrastająca się macica/już naszczescie mineły po 2 m-cach teraz tylko troche mdłości ale da rade wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Nigdy nie jadłam kolacji... A dzisiaj głód niesamowity i chęć na śledzie, nachosy i coś słodkiego i konieczność zjedzenia gorącego kubka... Co się ze mną dzieje ;-) Zjadłam wszystko i jestem szczęśliwa :-) A w pierwszej ciąży żadnych zachcianek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak jem...naprawdę sama sobie się dziwie....musze co 3 godziny coś zjem bo inaczej odbija mi się głodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie nie mam zachcianek, nawet mi się tak nie chce jeść, bo mi się potem długo odbija...ale na nachosy tez dziś miałam ochotę, ale nie było pod ręką;) @ Topka: wow fajny zbieg okoliczności:)Przeanalizowałam te tygodnie i dziś nam się 6 skończył, tak? czyli zaczyna się 7:) to mam mówić, że jestem w 7, bo już się gubię...:P Nie przejmuj się,że nie widziałaś, wg mojej książki to moje dziecko powinno mieć od 2-4 mm, a miało 2,5 mm w piątek, czyli stanowczo za mało, żeby przez weekend podrosnąć i zaczynać już od tych 4 mm siódmy tydz;) a poza tym serce nie biło, co mnie zmartwiło, bo w 6 już powinno wg Internetu. Ale lekarz się tym nie przejął, powiedział, że tak bywa i żeby się nie przejmować, na następnej wizycie już na pewno będzie:) Tego więc Ci życzę i zobaczymy we wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalala
Byłam na USG - serduszko bije 170 razy na minutę, maluszek ma juz widoczną główke i nawet coś na kształt nóg ;) Według USG to 7 tydzień i 2 dzień ciąży. Mam też wyniki badań. Wszystko w normie tylko neutrofile nieznacznie powyżej zakresu - 10,4... ktoś wie co to znaczy? No i nie mam przeciwciał toksoplazmozy ani cytomegali. Oznacza to, że do tej pory nie zarazilam sie toksoplazmozą. To mnie zaskoczyło, biorąc pod uwage fakt, że na stale mam w domu dwa koty a od lat co raz przygarnialam jakąs zapchloną biedę z róznych masakrycznych sanitarnie miejsc - leczyłam te kocury, oswajałam je i szukałam im domu. Nie wiem ile takich kotów sie przez nasz dom przewinęło w ostatnich 3 latach...ze 20 może? Poza tym od dziecka przytulałam wszystkie napotkane koty, które tylko mi na to pozwoliły... Wygląda więc na to, że naprawdę trudno jest zarazić się toksoplazmoza przestrzegając podstawowych zasad higieny. Teraz oczywiście żednych ocych kotów nie dotykam, swoim nie daję surowego mięsa, w kuwecie sprząta mąż. Ale to naprawde wystarczy. Nie dajcie sobie wmówić, że przebywanie w jednym pomieszczeniu z czyims domowym, niewychodzącym na dwór kotem jest jakkolwiek niebezpieczne. Nie pozbywajcie sie swoich mruczków... Naprawdę, trzeba by chyba wyjadać zawartość kuwety, żeby złapać toxo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama 24
hej moj wynik beta hcg to 537 ktory to tydzien ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamo
Wynik hcg sam w sobie nie wskazuje na termin tylko pozwala stwierdzic czy ciaza rozwija sie prawidłowo, jezeli poziom beta hcg przyrasta prawidłowo i odpowiada tygodniowi ciązy, któy liczy ię od ostatniej miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalala, dokładnie, zgadzam się z Tobą. Ja też całe życie obcowałam ze zwierzętami, a od ponad roku mamy w domu psa, który uwielbia jeść kocie kupy i inne różne dziwne "przysmaki" z dworu :/ Mamy też kota (ale jego kupy oczywiście są nietknięte, bo pies nie ma do niego dostępu ;) ) niewychodzącego, i też nie mam przeciwciał toxoplazmozy - też się zdziwiłam. Ale postępuję tak jak Ty - kot nie dostaje surowego mięsa, kuwetę sprząta mąż, no i oczywiście podstawowe zasady higieny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez nigdy nie mialam toxo choc nigdy nie unikalam kotow, i chodzimy do znajomych ktorzy maja koty...bylo to dla mnie dziwne. unikam surowego miesa, lososia, lub nie dosmazonego miesa. mam zakaz jedzenia w lato truskawek, jagod wszystkich owocow nisko rosnacych ktore moglby posikać kot czy kuna np... w szczegolnosci mam uwazac na truskawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×