Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Hej, dopisuję się do tabelki ;) NICK ................ wiek ..... która ciąża ....województwo ....data porodu Arba79.................33..........2...........podlaskie. ............07.07.2013 MamaPoRazTrzeci ...32... ......3 ..............?????...............08.07.2013 optymistka85 .........27.........2.........lubuskie.............ok.10.07. 2013 żółta_cytrynka.......25..........1.........mazowieckie ..........11.07.2013 viola881988...........24..........1.........lubelskie.... ...........13.07.2013 Fredzi_a...............27..........1.........małopolskie ............14.07.2013 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ..........15.07.2013 Virada123.............28..........1.........dolnoślaskie ...........16.07.2013 gąska.................. 27..........2.........śląskie..................16.07.2013< br /> Ginger78...............34.........3.........podkarpackie. ..........16.07.2013 lucjola123..............33.........1...........mazowiecki e..........18.07.2013 TOPKA..................27.........3...........śląskie.. .............20.07.2013 .sapphire..............23.........1...........wielkopolsk ie........20.07.2013 patussa18.......21.........2.(po poronieniu)..świętokrzyskie...............24.07.2013 metafora . ............26.........1...........śląskie................ .06.07.2013 emu21.............31............2........mazowieckie..... ...........26.07.2013 ona_33..........33................1......łódzkie....... ..............26-07-2013 Margrit .....28.....1....pomorskie .... chyba 3.07.2013 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_33
dziewczyny widzę, że większa aktywność jest od rana - do godziny 16:00, a potem nagle tutaj wszystko zamiera u mnie jest to pierwsza ciąża i bardzo się boję....we wtorek idę na USG może wtedy coś zobaczę, narazie dalej nie mam @, a wczorajszy test znowu wykazał 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Wasze usg. Cudowne uczucie szczególnie jak to pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabeli NICK ................ wiek ..... która ciąża ....województwo ....data porodu Arba79.................33..........2...........podlaskie. ............07.07.2013 MamaPoRazTrzeci ...32... ......3 ..............?????...............08.07.2013 optymistka85 .........27.........2.........lubuskie.............ok.10.07. 2013 cynamon-22............29.........2........mazowieckie.... ..............10.07.2013 żółta_cytrynka.......25..........1.........mazowieckie ..........11.07.2013 viola881988...........24..........1.........lubelskie.... ...........13.07.2013 Fredzi_a...............27..........1.........małopolskie ............14.07.2013 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ..........15.07.2013 Virada123.............28..........1.........dolnoślaskie ...........16.07.2013 gąska.................. 27..........2.........śląskie..................16.07.2013< br /> Ginger78...............34.........3.........podkarpackie. ..........16.07.2013 lucjola123..............33.........1...........mazowiecki e..........18.07.2013 TOPKA..................27.........3...........śląskie.. .............20.07.2013 .sapphire..............23.........1...........wielkopolsk ie........20.07.2013 patussa18.......21.........2.(po poronieniu)..świętokrzyskie...............24.07.2013 metafora . ............26.........1...........śląskie................ .06.07.2013 emu21.............31............2........mazowieckie..... ...........26.07.2013 ona_33..........33................1......łódzkie....... ..............26-07-2013 Margrit .....28.....1....pomorskie .... chyba 3.07.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamuśki:-) Dziewczyny powiem wam coś o tej luteinie... Ja chodzę do lekarza prywatnie i dzięki niemu zaszłam w ciążę bo mam pco i ciężko było. Lekarz ma olbrzymie doświadczenie, same zadowolone pacjentki i non stop jeździ na jakieś seminaria medyczne i jest na bieżąco. Luteinę dopochwową brałam na wywołanie miesiączki dopóki nie zaszłam w ciążę, a teraz z racji tego, że jest nie wygodna i mam brać 2 razy w tyg lactovaginal, przepisał mi doustną... Ale co najważniejsze mówił, że można ją normalnie połykać popijając wodą bo i tak i tak się rozpuści. A luteinę też kazał brać zapobiegawczo 3*1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to może znaczyć jak dzwonili do mnie w sprawie wyników, które robiłam pytając czy biorę tabletki na tarczycę? Jak powiedziałam, ze nie biorę, to powiedzieli żebym jak odbiorę wyniki skonsultowała z lekarzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Margit! A robiłaś badania na hormon tarczycy TSH? Moze masz podwyzszona, a wtedy trzeba ja obnizyc, bo ogolnie tarczyca w ciazy powinna byc niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit, a kiedy masz wizytę? Może trzeba ją przyspieszyć? Ona_33, forum jest aktywne do 16, bo wszystkie zabijamy czas w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały pakiet badań był TSH chyba też.Jutro idę odebrać te wyniki :( Zdenerwowała mnie tym, że zadzwoniła. Wizytę mam 4.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeśli TSH będzie powyżej normy, albo nawet w górnej granicy to koniecznie idź jak naszybciej do endokrynologa. Dobrze, że zrobiłaś badania, przynajmniej będziesz wiedziała i mogła w porę zareagować>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odbiorę wynik zadzwonię najwyżej do mojej ginekolog i jeszcze spytam :( Tylu badań co dziś to w całym życiu nie miałam no i musiało coś nie tak wyjść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_33
Margit-->>trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze:) ja to od tygodnia to non stop spiąca jestem , jak wraca z pracy to pierwsze co to jem i lulu- az siebie nie poznaje, bo dla mnie spanie popołudniu to strata czasu... No i z tym jedzeniem- wiecznie jestem głodna, a wcześniej wystarczyła mi max jedna kanapeczka w pracy i dopiero wieczorkiem kolacja miłej nocki, chyba już lulanko znowu mnie bierze, jak się wykąpię to śpię jak małe dziecko, poza tymi cyckami, które dają znać, bo nie mogę ich dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Margarit zaczne od tego ze sie nigdzie nie przenosze :D tu mi dobrze. poza tym co do tarczycy, to moge ci pomoc bo mam niedoczynnosc i hashimoto, choc obecnie wpadlam w mala nadczynnosc po lekach ale lekarka powiedziala mi wczoraj ze w tym tyg ciazy moje wyniki sa idealne. jesli bedzie miala pytania o tsh pytaj,pomoge jesli bede umiala :) i nie martw sie na zapas. ja dzis obudzilam sie z dołkiem psych,bo nic mnie nie bolalo wiec pomyslalam ze pewnie dzieje sie cos zlego...zmienilam zdanie w autobusie gdzie tak mnie mdlilo(a nic nie jadlam bo tabletki na tsh musza byc na czczo) ze modlilam sie o najblizszy przystanek bo balam sie ze...no wiecie...teraz ciagle mam uczucie ze cos mi stoi w gardle....dziwne tylko ze wiekszosc z was narzeka na mega bol piersi, a moje sa pokryte wielka siatka żył, szczegolnie lewa, sa wieksze, pelne ale nie bola az tak....ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo bolały jak myślałam jeszcze, że czekam na okres, tak bolało, że nawet ruch ręką był problemem teraz jest znośnie. Mnie brzuch strasznie bolał przedwczoraj, ale na dwoje babka wróżyła, albo z wiadomego powodu albo za dużo zjadłam tłustego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniej ciąży tez bardzo bolały mnie piersi, a teraz gdyby nie to, że nie mam okresu i na teście wyszły dwie kreseczki to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży ;-) Noooo dobra jestem bardziej zmęczona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak Wam się śpi? Ja specjalnie przed snem wyciskam z siebie ostatnie kropelki moczu, a i tak budzę się ok. 4. rano z pełnym pęcherzem, a co gorsza, potem już do oficjalnej budzikowej pobudki się przewracam z boku na bok i zasypiam może na kilka minut wyrywkowo, jeśli w ogóle, bo nie kontroluję tego ... Do tego zawsze miałam problemy z zasypianiem, ale teraz - toż to masakra jakaś jest, wiercę się niemiłosiernie, na każdej poduszce w domu boli mnie głowa, a jak już się ułożę, to oczywiście co? Siku ... Ja chyba w 3. trymestrze oka nie zmrużę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafora polecam Ci kojec do spania. Ja osobiście mam motherhood, ale wiem, że są inne firmy produkujące te kojce. Ja używałam również poprzedniej ciąży a później do karmienia Juniora, więc na pewno jeszcze się później przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafora . też tak mam, że się budzę nad ranem z pełnym pęcherzem, w sumie to co chwile tak mam. Ja z objawów ciążowych to mam jedynie pełny pęcherz i zamęczenie, żadnych mdłości, wymiotów. A mam pytanie: czytacie jakąś książkę odnośnie ciąży i macierzyństwa. Ja zakupiłam sobie książkę "W oczekiwaniu na dziecko" i mam zamiar dokupić jeszcze "Pierwszy rok życia dziecka", muszę się trochę poduczyć zajmowania takim maleństwem, ale póki co czekam na wizytę i myślę o tym, aby wszystko było dobrze z naszym dzieciątkiem. Pozdrawiam Was kobietki i życzę miłego, bezstresowego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam rewelacyjną książkę - Ciężarówką przez 9 miesięcy - z przymrużeniem oka. A" pierwszy rok życia dziecka" to naprawdę istna biblia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Vivą chyba widziałam dziś jakiś film Jak urodzić i nie zwariować , czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do czestego sikanai,a to nie zauwazylyscie ze czesciej sikacie ale tez czesciej pijecie? ja normalnie w pracy wypiłjałam 2-3 herbaty w domu jedna. teraz w pracy bez 4-5 sie nie obejdzie a w domu pije wode z sokiem - szklanka za szklanka...masakra. w nocy siusiu sie nie budze ale rano mam meeega pelny pecherz.. dzis mam mega mdlosci, wciaz mi sie wydaje ze zaraz zwymiotuje.:( margarit tsh nie jest zle, tzn to jest lekka nadczynnosc ale nie wiem czy juz ja mialas przed ciaza, cy wpadlas w nia z niedoczynnosci, tak jak ja. idz do lekarza, ft4 tez ok, ja mam 1,74 czyli w gornej granicy i lekarka powiedziala ze lepiej wyzsze niz za male:) ale musisz isc do lekarza. ksiazek nie mam zamiaru narazie czytac, bo oszalec mozna, wystarczy ze na necie cos wyczytam a potem stres...nasze matki nie czytaly i jestesmy zdrowe. moze pod koniec cos przeczytam,teraz na to za wczensie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka - nigdy nie miałam jeszcze takiego badania więc nie wiem. Chyba spokojnie mogę to skonsultować 4.12 kiedy mam wizytę umówioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a mi z takiM łÓŻECZKIEM bez dna, samo takie ogrodzenie siatkowe i sobie wyobraziłam jak tam śpisz ;P Ja bym chciała kupić sobie jakąś fajną książkę z psychologii rozwojowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalala
NICK ................ wiek ..... która ciąża ....województwo ....data porodu Arba79.................33..........2...........podlaskie. ............07.07.2013 MamaPoRazTrzeci ...32... ......3 ..............?????...............08.07.2013 optymistka85 .........27.........2.........lubuskie.............ok.10.07. 2013 cynamon-22............29.........2........mazowieckie.... ..............10.07.2013 żółta_cytrynka.......25..........1.........mazowieckie ..........11.07.2013 viola881988...........24..........1.........lubelskie.... ...........13.07.2013 Fredzi_a...............27..........1.........małopolskie ............14.07.2013 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ..........15.07.2013 Virada123.............28..........1.........dolnoślaskie ...........16.07.2013 gąska.................. 27..........2.........śląskie..................16.07.2013< br /> Ginger78...............34.........3.........podkarpackie. ..........16.07.2013 lucjola123..............33.........1...........mazowiecki e..........18.07.2013 TOPKA..................27.........3...........śląskie.. .............20.07.2013 .sapphire..............23.........1...........wielkopolsk ie........20.07.2013 patussa18.......21.........2.(po poronieniu)..świętokrzyskie...............24.07.2013 metafora . ............26.........1...........śląskie................ .06.07.2013 emu21.............31............2........mazowieckie..... ...........26.07.2013 ona_33..........33................1......łódzkie....... ..............26-07-2013 Margrit .....28.....1....pomorskie .... chyba 3.07.2013 Koalala..........31........1.........mazowieckie........koło 06-07-2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×