Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Hej. Czy którejś z Was udało się znaleźć ubepieczalnię gdzie okres karencji jest krótszy niż 9 miesięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj do gina mykam , mam nadzieje, ze wszytko porządku. chciałabym żeby nadszedł czas kiedy będę odwiedzać gina bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjola123
to trzymam kciuki, ja się wybieram jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj szukaj Fredzia, może bardziej Ci wyjdzie niż mi :) Jestem przeziębiona ;/ kupiłam jakiś Prenalen i na gardło Tantum Verde, wzięłam jedno i mam wyrzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Też nie mam tych przeciwciał toksoplazmozy, a od dziecka uwielbiam koty i psy, dziwne to troche.... Ja na usg idę jutro albo w środę, zależy jak tam z czasem się wyrobię. Myślicie, że mogę łykać rutinoscorbin? Popękały mi kąciki ust a to mi zawsze pomagało... Jak tam samopoczucie u was? Też jesteście takie zmęczone? Ja to najchętniej nie wstawała bym wogóle z łóżka.... Witam nowe dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o rutinoscorbinie słyszałam różne opinie, Dziś farmaceutka niby mężowi powiedziała, że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, pracuje w jednej z ubezpieczalni i powiem Wam szczerze że nikt nie ma mniejszej karencji niż 9 miesięcy, chyba że firma w której pracujecie ubezpiecza się grupowo to wtedy raczej nie ma karencji:) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
jutro zaczynam 9 tc i termin na 22 czerwca wg om a usg 2 lipiec ;) niunia ma prawie 2 cm ;=0 hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniek gratuluję serdecznie. Dopisz się do tabelki :-) A mnie kurczę brzuszek pobolewa. Mam nadzieję że to nic poważnego i że to moja Fasolinka rozpycha się na boki żeby mieć więcej miejsca w swoim przytulnym gniazdku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie i gratuluje wszystkim, które mają już za sobą badania i usg. Ja do lekarza ide jutro, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, że zobaczę swoją kruszynkę, usłyszę serduszko, dostane skierowanie na badania i kartę ciąży. Trzymajcie kciuki. A mdłości dalej mam mega okropne, już ne wiem co na nie brać, bo herbatka i migdaly są tylko na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Ja byłam wczoraj u lekarza. Wszystko w porządku, jestem szczęśliwa. Miałam mega stresa przed wizytą, ponieważ moja pierwsza ciąża obumarła. Widziałam dzidziusia :-) Główka, kręgosłup, cewa nerwowa, duży pęcherzyk żółtkowy. Lekarz wszystko dokładnie mi opisał. Powiedział, że to piękna ciąża. Jak mi ulżyło :-) Dzidziuś ma rozmiar 1,4 cm. Wielkość odpowiadająca końcowi 7 tyg. Wg om jestem na końcu 8 tyg, ale ta różnica jest ok. Różnica w marginesie błędu usg ( słowa lekarza). Teraz czekam na następną wizytę 19 grudnia. Wszystkim Wam, ktore wybieracie sie do lekarza życzę dobrych wiadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który tydzień
Dziewczyny jak to jest z tymi tygodniami... Jak jestem w 7 tygidniu i 3 dniu to mówić w 7 czy w 8? Kalkulatory pokazują róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonku gratuluje!:)mam nadzieje z eja dzis tez zobacze dzidziolka:)i serduszko! boje sie. tydzien ciazy liczy sie di dnia osttaniej miesiaczki, jesli jestes w 7t3d ciazy to mozesz mowic ze w 8!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który tydzień
ja wiem jak się liczy, pytałam jak się mówi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjola123
widzę, że dziś kilka z nas ma wizyty u lekarza, mam nadzieję, że będziemy się mogły podzielić samymi dobrymi wiadomościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOPKA - Trzymam kciuki !!! Będzie dobrze :-) Ja na wczorajsze usg zabrałam swojego męża, pomagał i wspierał, ale widziałam że bał się tak jak ja. Lekarz jak mnie zbadał ginekologicznie zaprosił mojego męża na usg. Cieszył się jak dziecko jak zobaczył serduszko. Ja też łezkę uroniłam ;-) Głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI A.
lucjola,cynamon ale fajnie. ja niestety dzis ide sama bo maż w pracy do 23...ale modle sie o maluszka i serduszko... straszne mdlosci mnie meczą,masakra.nawet migdaly nie pomagaja...juz lepsza woda mineralna. ech gdzie tam do wieczora?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI A.
ja mam termin na 29.07.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide sama niestety, mąż do 20 bedzie w pracy :( juz sie nie moge doczekac ale tez strach mnie ogarnia i brzuch boli....cynamonku super ze facet tak reaguje...:) powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani A. tez pije wode i troche pomaga...migdaly sa na chwile...nie pilam jeszcze herbaty z imbirem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjola123
też sama się wybieram, dziewczyny u mnie mdłości występują równocześnie z uczuciem głodu :( jeść czy nie jeść o to jest pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, gratulacje tym co już widzialy swoje małe fasolinki i ich serduszka. ja dziś się wybieram i tez strasznie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka0992
Witam Was serdecznie :) dołączam do Was :) wczoraj byłam u lekarza, miałam robione usg ale narazie widać tylko pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, zobaczymy Fasolkę i usłyszymy jej serduszko na następnej wizycie, 12 grudnia.. A teraz jestem w 5 tygodniu.. Z dolegliwości od kilku dni męczą mnie straszne mdłości, czasami boli podbrzusze, mam zawroty glowy i nie dam rady jeść.. A zawsze miałam mega apetyt :) czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę, i staram się nie zadręczać złymi myślami.. :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za was dziewczyny i pochwalcie się dobrymi wieściami:-) Ja jutro idę do lekarza, też się trochę stresuję... Powiedzcie w którym tyg lekarz robi usg takie normalne a nie dopochwowe? Bo się zastanawiam co mnie jutro czeka... Ja się czuję dobrze, czasami mdłości mam i coś mnie głowa dzisiaj boli:-( Macie może wieczorem przed snem napady głodu? U mnie wczoraj 2 dzień już tak się porobiło... Nie usnęłam dopóki coś nie zjadłam... Wogóle marnie śpię ostatnio, dzisiaj od 2 do 5 oka zmrużyć nie mogłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×