Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Truj- zabiłaś mnie:) na co ty dziewczyno narzekasz?? kurcze ile ja bym dała żeby tak wyglądać:) brzuszki boskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie narzekam - ja się boję :). Byłam niewiele większa, jak z córą szłam do porodu - a gdzie mi teraz do porodu! Na wagę nawet nie staję :o. A u gina w piątek zamknę oczy jak mnie będą ważyć :D i obiecuję nie zaglądać do karty ciąży :D. Im mniej wiem, tym lepiej śpię. A propos "nicniewiedzenia" - coś mi się rąbnęło w liczeniu tygodni, dlatego tytuł maila mylący. Wg OM jestem w 28 tyg (27 skończony), analogicznie wg USG - w 27 (26 skończony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATAMTA dziękuję, wierzę, że będzie dobrze, jeśli tylko wszystko będzie pod kontrolą :) Jak widać Fenoterol dalej stosują, ja mam pewną niewielką wadę serca, co objawia się częstymi dusznościami/bólami w klatce piersiowej, dlatego się trochę obawiam, ale słyszałam właśnie, że ten Isoptin wycisza trochę efekty uboczne Fenoterolu (kołatanie serca itp) więc jak trzeba będzie to oczywiście zacznę brać! A z tym leżeniem w domu to masz rację, zawsze jest jakiś powód, żeby wstać ;) PATUSSA rozumiem co czujesz i jak musisz się martwić, ale najważniejsze, że jesteś pod kontrolą! VIRADA na izbie przyjęć byłam na Brochowie...wiem, że chciałabyś tam rodzić...myślę, że jak się tam przyjedzie do porodu to może badanie na IP nie jest konieczne, choć moim zdaniem to dziwna praktyka... MESSI, VIOLA - dzięki, właśnie planuję przygotować sobie na wszelki wypadek taką torbę do szpitala, bo nie mam nawet żadnej "wyjściowej" pidżamy czy koszuli... FREDZI_A ja też nie ufam lekarzom, a szczególnie tym pracującym w szpitalach (bo tam jest się na chwilę "przypadkiem" jednym z wielu). TESLA w razie czego wybiorę Borowską, bo jesteś już kolejną osobą, która mi poleca ten szpital w tzw nagłych wypadkach (rodzić chciałabym mimo wszystko na Kamieńskiego). KOALA mam tą książkę, którą polecasz (poleciła mi ją moja ginka), jeszcze nie zaczęłam czytać, bo jest tyle innych rzeczy do czytania (ciążowych) ;) Aaa no i też ostatnio popłakuję z byle powodu, nie mówiąc już, że bardzo łatwo się wzruszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou ja na temat swojego "tesciunia" moglabym ksiazke napisac, niestety odczucia mam podobne do twoich, tzn moj tesc tez wsyztsko na swiecie wie najlepiej, nawte to czy mam prawo czuc zmeczenie w ciazy czy nie, gdybym byla na L4 powiedzialby ze mam lenia, a ze pracuje i mowie czasem z emam juz dosc i padam na pysk to mowi ze przesadzam. gdy mowilam ze chcemy wozek na pompowanych kolach to zapieral sie ze nie ma do nich pompek io jestem glupia jesli licze na to ze taka pompke kupie...musialam mu pod ryj podstawic zdjecioe calego zestawu z POMPKĄ na 1 planie zeby sie zamknal...w ogole jakiby temat nie poruszyc on musi miec ostatnie JEDYNIE ŚWIĘTE zdanie i koniec. a ze to osiol ktory na niczym sie nie zna to rozmowa jest jak gluchego z niemową. ja mowie mu jedno robie drugie a jak mnie bardzo wkurwia to mowie prosto z mostu ze moze mi skoczyc. moje zycie bede przezywac po swojemu! moj mąż jest jedynakiem, stac ich na to by nam pomoc, szczeg teraz gdzie z kasa u nas krucho no i tym bardziej ze przed kupnem mieszkanie obiecali ze beda nam pomagac....niestety znow na obietnicach sie skonczylo.... wkurza mnie to bo graja na naszych uczuciach ale on probuje nas rozliczac z kazdej zlotowki i kazdego zakupu jakiego dokonamy. powiedzialam mu ze moja kasa moja sprawa co z nia robie...a ostatnio posunal sie nawet do tego ze komentowal ze ja to dziecko chce ZA DARMO wychowac i "zebram" o ciuchy i inne duperele po znajomych. a on dobry pan i wladca MUSIAŁ mi wozek kupic...nos k urwa, powinien sie cieszyc ze nie wydajemy kasy na bzdury , ze synowa nie rozpierdziela pieniedzy tylko opszczedza. wozek sami zaproponowali ze kupia, tak wiec jak wyskoczyc jeszcze z takim haslem to mu te pieniadze oddam i nie spier**ala.... a to jakie ciuchy i inne rzeczy kupuje dziecku to moja sprawa, kupuje to na co mnie stac, jak ich stac na nowe niech kupuja!!! coz rodzice czasem zachowuje sie jak totalne barany,, a od mlodych wymagaja nie wiadomo czego..zapominaja ze przyklad idzie z góry... na swiatecznym obiedzie obylo sie bez awantury zreszta przyrzeklam sobie ze ze wzgledu na małą nie dam sie sprowokowac. a Ty swojemu tesciuniowi powiedz ze pozwalasz mu to piwo wypic za ciebie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie. Ja już po glukozie;) Dzięki Pani z laboratorium jakoś to przeżyłam prawie bezboleśnie. Rozrobiła mi glukozę w małej ilości płynu i gładko poszło. Ćwiartkę cytryny wcisnęłam. W sumie po wypiciu gorąco mi się zrobiło ale potem przeszło. Dziś jakaś rozdrażniona jestem nie wiem przez co może przez tą śnieżycę za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że czytając wasze wypowiedzi ciągle mam przed oczami teścia;P ale on chyba jeszcze gorszy bo cham:) co prawda nie prowadzę z nim otwartej wojny ale mąż wie że bardzo mnie wkurza:) powiem wam że w ogóle strasznie obawiam się tego co będzie już po porodzie... ja jestem taka zosia samosia i uważam że sama zawsze zrobię wszystko najlepiej i obawiam się że moja teściowa będzie zbyt nadgorliwa i koniecznie będzie chciała strasznie pomagać... ja wiem że ona wszystko w dobrej wierze by chciała tylko mi nie odpowiada sposób robienia różnych rzeczy... nie chciałabym jej urazić bo ona wszystko tak z dobrego serca ale jest trochę upierdliwa... spędza mi to sen z powiek mimo że małej jeszcze nie ma na świecie... a założę się że stanie się natrętnym bywalcem jak mała się urodzi bo ma do mnie 10 minut na piechotę... a dodatkowo tak specjalnie bierze sobie cały lipiec wolny...boję się że zwariuję albo w nerwach jest coś powiem nie miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj brzuszek śliczny :D Przesadzasz- tak uważam ;P Co do wkurzających teściów, teściowych- mojej nie pobije nic ;) Na szczęście mój mąż z tych co zawsze poprze żonę i odseparowaliśmy sie zupełnie od jego familii ze strony matki- nawet z rodzeństwem nie utrzymuje kontaktów. Zaś z rodziną od strony ojca męża utrzymujemy kontakt i z teściem też ;) Ma świetną żoną, 3 letniego synka mają :D i dziadek, babcia sa wspaniali... a teściową niech piekło pochłonie- zołza jedna Nescafe no to niezłe miałaś przejścia z tą nogą :/ Współczuję. ja na szczęście karierę mam za sobą, więc aż tak się nie boję o tą giczołkę :D Aczkolwiek co do bolesności... w momencie jak się wywróciłam, to szczerze byłam pewna, że mam z 10 złamań otwartych :o no ból był nie z tej ziemi. Bogu dzięki, ze w szpitalu wojskowym żona żołnierza to priorytet, bo dali mi najlepszego ortopedę, zanim zrobili RTG to upewniali mnie z 10 minut żebym się o dziecko nie bała, bo nie ma zagrożenia, konsultowali się jeszcze z ginem :D Także opieka była super ;) Chirurg nawet zażartował czy nie zacewnikować, bo baby w ciąży ciągle latają do łazienki a ja mam leżeć :D Własnie i chirurg i ortopeda powiedzieli, że to skręcenie i ta torebka to jest dużo gorszy ból niż złamanie- co mnie zdziwiło, bo myślałam zawsze, ze złamanie boli bardziej. Jednak wolę żeby bolało niż zeby mi gips założyli i podawali heparynę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietowo ja wlasnie tez sie boje choc malej nie ma na swiecie ze oni beda najmadrzejsi na swiecie...a juz sen z powiek spedza mi mysl na temat ROZPIESZCZANIA..widze jacy nieslowni sa wobec naszego psa ktory czasem u nich zostaje, ja mowie tesciowi nie dawaj jej zarcia to on jej cisnie cala miche ryzu z miesem...jak mu mowilam zeby jej nie dawal surowej frankfuterki to jej dawal, az ktoregos dnia po 3 dniach jej rzygania i srania dalej niz widziala wkurzylam sie zrobilam zdejcie, wyslalam mmsem z dopiskiem "jeszcze raz nakarmicie mi psa franfuterkami to rzygi macie pod drzwiami!" hehehehe tesciowa zadzwonila wyraznie wzburzona to jej powiedzialam co o tym mysle, ze ja w ciazy z mdlosciami rzygow nie mam zamiaru sprzatac bo nie wynikaja one z zatrucia psa tylko z przekarmienia!!! juz wyglad ajak maly baleron....ale ja moge prosic, i wiem ze z dzieckiem bedzie to samo, beda jej wszystko kupowac co bedzie chciala a ja tak nie mam zamairu wychowac swojego dziecka, moje metody beda podobne do metod mojej mamy(troche tylko bardziej lagodne) i moja mama jako babcia tez tak bedzie malą wychowywac ale boimy sie wlasnie ze oniw szytsko popsuja...i juz ostatnio powiedzial do mojej mamy ze ja to jeszcze nie urodzilam a juz mu mowie co ma robic...sorry, uprzedzam rzeczywistosc, zeby potem nie bylo ze jestem przewrazliwiona na punkcie swojego dziecka mamusia!!!! tescia mam poje**nego niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOPKA Widze że chyba masz jeszcze gorzej skoro robią Ci ewidentnie na złość... Ja pierdzielę, co za ludzie... po co to wszystko tak utrudniać? Jak się wkurzyłam na mojego "tescia", bo mnie wyprowadziły z równowagi te teksty i mówię mu że ja i tak dobrze ciażę znosze ale sa kobiety które źle się czują, muszą leżeć, i żeby nie chrzanił głupot, to on mi na to że "jesteś zdenerwowana na mnie bo się nad tobą nie użalam" No krew zalewa człowieka... wierzcie mi ze jak tylko o nim pomyślę to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Wkurzona chcesz wygarnąc z nadzieją że chamstwo cos zrozumie, a ten cię jeszcze bardziej podku**wi... Po co to wszystko? Porażka... ale widze że tak samo i u Was zawsze oczywiście to faceci wiedzą na temat ciąży najwięcej... życzę tym najbardziej chamowatym tygodnia bycia w ciąży - po dwa dni na każdy trymestr. Żeby zobaczyli chociaż ze nie mają pojęcia o czymn gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a humorystycznie znalazłam takki coś :) Co ma zrobić mężczyzna, aby zrozumieć ciężarną kobietę? Instrukcja - krok po kroku: 1-3 miesiąc 1. Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie - na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co. 2. Następnego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy. Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu, ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad. 3. Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę. 4. Przed wyjściem włóż do kieszeni koszuli zdechłą mysz i nie wyjmuj jej! 5. Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko. 6. Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też! 7. Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę. 8. Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta. 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania. 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. 3-6 miesiąc 1.Do brzucha przywiąż materac z wodą. 2. Gdy się ubierasz - nie odwiązuj go, nawet, gdy próbujesz wciągnąć buty. 3. Śpij również z materacem. Jak to, JAK? Na boku! 4. Nie zapomnij rano zażyć pigułki nasennej. 5. A przed wyjściem do pracy - wypij litr wody. 6. Przed pójściem spać również wypij litr wody i weź tabletkę moczopędną. 7. Do nosa włóż wacik, tak, aby powietrze przechodziło, ale odczuwało się lekką duszność. Wacik noś stale. 8. Masz duszności? Otwórz okno - niektórym pomaga. 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, PO CO? Zrobić niezbędne badania. Co z tego, że już robiłeś? 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Materaca nie odwiązuj! 6-9 miesiąc 1. Każdego ranka siadaj na fotel obrotowy i kręć się przez 10 minut. Gdy już organizm odmówi Ci całkowicie współpracy - wstań i szykuj się do pracy. No co ty, kręci ci się w głowie? Współczuję, to na pewno minie. 2. Dolej wody do materaca. 3. Wypij coś moczopędnego, a w pracy wypijaj szklankę wody co godzinę. 4. Postaraj się nie opuszczać miejsca pracy zbyt często. Bądź czujny i dyspozycyjny przez cały dzień. Jeśli przychodzi ci to z łatwością - weź dodatkową pigułkę nasenną. 5. Zwiększ również wagę woreczków z piaskiem, które masz przywiązane do nóg - do 2 kilogramów każdy. 6. Wieczorem, nie odwiązując materaca, połóż się do łóżka i bądź perfekcyjnym, namiętnym kochankiem! 7. Jeśli wydaje ci się, że twoja żona interesuje się innymi mężczyznami - pozostań wspaniałomyślny i wybaczający. 8. Poświęcaj żonie więcej czasu i uwagi. Wyobraź sobie, że jej też jest ciężko! 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, po co? Po to samo, co zawsze - niezbędne badania. 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Oczywiście, że z materacem, co za pytanie? The end No, dobra, żartowaliśmy, wiemy, że jest to niemożliwe do wykonania. Po prostu odwiedź po raz dwudziesty znajomego proktologa, niech włoży Ci pomarańczę... już on wie, gdzie. Teraz oddychaj głęboko i mocno przyj. Udało się uwolnić od pomarańczy? Wyśmienicie! Możesz już pozbyć się zdechłej myszy i odwiązać materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) kurcze myślałam że tylko ja jestem taka przewrażliwiona:) ale to chyba normalnie że o wychowaniu myślisz jeszcze za nim się urodzi... a ta akcja z psem hmm współczuję... jak byliśmy kiedyś na weselu to też teściowa zaproponowała że przyjdzie i nakarmi kota;) wszystko jej powiedziałam co jak i ile;) bo nasz kot jest strasznym żarłokiem i trzeba mu dawkować bo inaczej zje wszystko na raz a potem wyrzyga:) efekt był taki że jak wróciliśmy to kot miał pół michy suchego żarcia(a jednorazowo dostaje 1/10 tego co było w misce;) ponadto okazało się że teściowa wsypała mu porcję jak dla owczarka niemieckiego bo tak słodko mruczał... no rzesz... i oczywiście zarzygana podłoga:) więcej kota nie karmiła;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou__ - hehhe dobre;D Ja na szczęście nie mam aż takich problemów z teściami. Od razu teściową ustawiłam bo powiedziałam że nie dam sobie kurde co minuta do ucha truć. Ale moja siorka ma prawdziwą gehennę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre;) a tak na marginesie zdechła mysz?? ja chyba na prawdę dobrze znoszę ciążę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - śliczny, nieśliczny, na pewno spory jak na mnie. Bo porównanie do poprzedniej ciąży wypada...jak wypada. I nie ma co polemizować z faktami, centymetr nie kłamie, choćby chciał nam wmówić, że "czarne jest czarne a białe- białe" ;). Po poprzedniej ciąży nie miałam żadnych rozstępów, skóra się pięknie wchłonęła - myślę, że teraz nie będzie tak różowo. No nic, martwić się będę później, teraz będę wklepywać kremy i robić pillingi ;). Mam nadzieję, że po Twoim zerwaniu torebki stawowej też nie zostanie nawet ślad - córę masz już wyrośniętą, ale w końcu wszystkiego przy siostrze nie zrobi ;), coś niecoś musisz jej pomóc więc wracaj szybko do zdrowia. Teściowie..temat rzeka ;). Bardzo rzadko się zdarza, że wszystko się super układa (zazwyczaj wtedy, kiedy są daleko i nieczęsto się ich widuje :D) - w końcu to zupełnie inna rodzina, z innymi modelami wychowawczymi, w dodatku dorastająca i wychowująca dzieci w zupełnie innych czasach, z kompletnie innym podejściem do życia. To musi rodzić konflikty. Moja mama młodo została matką, więc podejście do dzieci miała "luźne" i dorastałam w dużej swobodzie i niezależności (bez przesady oczywiście, ale jak na dziecko miałam sporo luzu). Moi teściowie zostali rodzicami późno, w dodatku mieli tylko 1 dziecko, więc byli bardzo mocno skoncentrowani na moim mężu. I ja daję mojej córce sporo swobody, staram się ją usamodzielniać (na ile można o tym mówić przy takim maluchu), natomiast moi teściowie najchętniej za moją córkę by oddychali, żeby się tylko nie spracowała za bardzo :D. Nie mówiąc o tym, żeby pozwalać jej chodzić (przecież po to dziecko ma dziadków, żeby jej nogi zastępowali, nie :D?) czy samodzielnie jeść - o nie, co to to nie. Podchodze do tego z przymróżeniem oka, bo wiem, że to "na chwilę", w sensie kilka godzin - w takim czasie dziecka mi nie "zepsują", poza tym mała jest wystarczająco mądra, żeby wiedzieć z kim i na co może sobie pozwolić ;). Ale jeśli chcieliby bywać u nas codziennie (pół roku mieszkają 500km od nas, ale drugie pół - tylko 30km), myślę że spotkałoby się to z moim zdecydowanym sprzeciwem. Podziękowałabym grzecznie za wyrażoną chęć pomocy i powiedziała, że poproszę o nią, jeśli będę jej potrzebować. Nie wiem, czy nie będę musiała tak zrobić, bo w lipcu są blisko i myślę, że mogą mieć potrzebę bywania u mnie non stop. Ostatnio teściu wyskoczył z tekstem, że jak przyjadą w Bieszczady to wezmą do siebie moją córkę na stałe, bo "przecież i tak bywają w naszym mieście co najmniej 2 x w tygodniu" :D :D :D - jakoś nie dociera do niego, że ja SOBIE i mężowi urodziłam córkę, a nie DZIADKOM wnuczkę. Mają zresztą zagrywki w stylu mówienia do Dusi per "córeczko". A jeśli chodzi o despotyzm teścia i nadopiekuńczość mojej teściowej, to historie można pisać :). Ale nie będę się denerwować. To złoci ludzie, nieba by mojej córce przychylili, kochają ją jak swoje dziecko - staram się to doceniać i walczyć ze swoją zaborczo-matczyną miłością ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha, dam do poczytania Małżowi, tylko po co ta mysz :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj no córa przy siostrze wszystkiego to na bank nie zrobi ;P Wystarczy, ze widzę jak kąpanie na lalce ćwiczy... ale trzeba przyznać, ze skubana na pomoc jest nastawiona ;) Już sobie zamówiła stałe obowiązki typu: Podawanie czystych i wyrzucanie brudnych pieluch, Szykowanie kosmetyków wszelakich do kąpieli, Zabawianie dziecka itp (co wychodzi jej przezarąbiście!!! 2 sąsiadki były już zachwycone wizytami Hanki, bo wreszcie własnego dziecka nie miały ;P) No i wiele wiele innych niekoniecznie wykonalnych... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo to super że Twoja córka jest tak dobrze nastawiona:) tylko się cieszyć że chce pomagać;) przynajmniej nie poczuje się odrzucana jeśli będzie w tym wszystkim uczestniczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, będziesz miała wyrękę :). U mnie 2 szkraby, ale tak chcieliśmy. "Z głowy za jednym zamachem" ;) i niech towarzystwo razem od ziemi odrasta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja córka czekała na rodzeństwo bardzo długo ;) zawsze marzyła o siostrze lub bracie :) już się doczekać nie może :) Codziennie gada do siostrzyczki, głaszcze ją, daje buziaki, była z nami 2 razy na USG jest ogólnie bardzo zaangażowana w przyjście Ali na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 6 latki:))-- uwazaj na to noge! jeszcze teraz gdy w ciazy dochodza obrzeki... masz ja w jakims opatrunku? Gipsie? Ja moje dziecko zostawiłam wczoraj u teściow do piatku i.... i nudze sie jak mops w domu sama :/ zamiast lezec, to mi lzy leca z tesknoty... a kurde jak byl to juz nie moglam sie doczekac, az bede miala 5 min dla siebie :/.... ehh.... bylam dzisiaj na zakupach w sklepie z odzieza ciazowa i obkupilam sie na tuniko-sukienke, spodnice i bluzke za 100zl, wiec chyba nie jest zle :) i przymierzalam super stanik, taki juz do karmienia,ale niestety 150zl :/ ale taki jak ja lubie, usztywniany... gdzie wogole mozna znalezc tanie a dobre staniki na wieksze cycki i obwod pod brzuchem? wczoraj bylam u endokrynologa i okazalo sie,ze taka moja uroda, ze mam powiekszona tarczyce... juz taka mnie mama z tata stworzyli ;) lekko mam obnizone ft4 na co dostalam euthyrox 25 czy jakos tak, ale to prawdopodobnie spowodowane ciaza... do 9 miesiecy po porodzie bede na tym leku, kontrolne badanie mam za 4 tygodnie :) szukam jakis ladnych butow na wiosne, bylam dzisiaj w boti, ale tam nic nie ma :/ same na typowa ciepla wiosne i lato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite mam taki specjalny stabilizator. Mam smarować tą nogę 6 razy dziennie reparilem i na noc robić opatrunek z altacetu. Do tego mam ją chłodzić i leżeć z nogą do góry. Gipsu mi nie nałożyli tylko dlatego, ze bez heparyny by się nie obyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite pilnuj tarczycy skoro cos ci szwankuje, ft4 powinnas miec raczej w gornej granicy wiec nie zapominaj lykac tabletek! ja tez mam niedoczynnosc wiec jak cos sluzę radą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już po wizycie u gina:) No i będzie chłopiec. Na szybkiego kupiłam buciki, body i niedrapki, żeby w ten sposób powiedzieć o płci dla Męża- pokazałam mu buciki, a on na to- ,, Męskie" a ja no męskie, męskie :) Od początku chciał syna. Zaraz wrzucę fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...A lan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka Iga Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×