Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Wysłałam ciuszki i brzuchol - 32 tc :) Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i synuś pojechał z dziadkami nad morze... ja już za nim tęsknię:-( Jak wytrzymam te 2 tygodnie to niewiem:-( *** Margrit nie przejmuj się tymi co w sklepie coś krytykują, tacy są niestety ludzie i nie ma co sobie nimi głowy zawracać, też uważam, że takie zachowanie jest nie stosowne i świadczy o braku kultury. *** Atamta na przesuszoną skórę to chyba delikatny peeling i duuuużo kremu nawilżającego:-D Nie zazdroszczę prasowania, ja mam już po dziurki w nosie! A brzuszek super, masz taki wystający pępek jak ja:-D I widzę, ze zdjęcie chyba z ostatniej imprezki? Ślicznie:-) *** KMM nie daj się wyprowadzaić z równowagi, nerwy teraz nie wskazane:-) *** Misia jak tam Twój staw skokowy? Dasz radę chodzić? Gdzie to Ci się musiało teraz pod koniec ciąży coś takiego przytrafić! *** Myśmy jeszcze oficjalnie imienia nie podali więc nic nie krytykują, a Ci co znają to się im podoba. Opinię inną od reszty pewnie będzie miała teściowa! *** Kurde ale jest duszno! okno mam otwarte a dalej jest tragicznie. Nie wiem jak ja zasnę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY Mnie sprzedawca zrobił dobra cenę bo 20 zł droższy fotelik od Aton 2 tyle tylko że nie mogłam sobie koloru wybrać (ale ten mi się akurat podoba , przecież nie musiał wiedzieć ;-)) PATUSSA Dokładnie tak jak pisze Lady. Maxi testy miał robione w 2007 roku bodajże i tyle. A CYBEX ma maksymalna liczbę gwiazdek jeśli chodzi o bezpieczeństwo (5 o ile się nie mylę) i całkiem niedawno robione testy. Co prawda Aton 3 nie miał jeszcze robionych testów ale konstrukcja fotelik względem Aton 2 się nie zmieniła ( wydłużyli budkę i powiększyli wkładkę z możliwością regulacji ). Jest przez to cięższy prawie o 1 kg no ale coś za coś ;-) Dlatego ja w 100 % postawiłam na CYBEX bo bezpieczeństwo malucha najważniejsze ;-) a my naprawdę dużo jeździmy . Ile dalej spać może usnę ;-) Jeśli chodzi o majtki, podkłady itp dla siebie to jak to już dawno mam tylko ubioru do jakze podniosłej chwili mi brakuje ;-) Co do imienia to u mnie brak komentarzy zresztą jakoś bym się nawet tym nie przejmowała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Topka wracaj do zdrowia! .Też mam takie zdanie jak np. Patussa i KMM odnośnie wyparzania. Wszystko w granicach normy i bez przesadyzmu. .Co do komentarzy ubioru w którym pokazujemy swoje brzuszki itd. To mnie też to nie obchodzi. Ja się w tym czuję dobrze i to jest dla mnie najważniejsze;) .mama 6latki :)) każdy ma słabszy dzień ;) I jak się komuś wyżali czy tak jak tu wypisze to jest lżej jakoś;) Przynajmniej ja tak mam. .Ja na zgagę piję z kolei ciepłe mleko. Puki co pomaga. .Margrit to fajne gratisy dostaliście na szkole. My dostaliśmy preparaty Jonsona i próbkę wkładek carefree. .Patussa18- wybór imienia był i jest baaardzo szeroko komentowany. Nie podoba się to że będzie jedno imię, że nie jest to imie świętego, że drugie powinno być święte itd. Ale już przestałam słuchać! .Lady G a mi całkiem nie po drodze kupić ten leżaczek w dziecięcym;/ Do tych naszych musiałabym się specjalnie wybrać w sumie a po jedną rzecz to nie wiem czy mi się to opłaca. A w tych zakichanych marketach tylko gąbki. .Co do fotelików na tym szkoleniu było że co najmniej 3 gwiazdki ma mieć fotelik żeby był ok. Ale i tak najważniejsze jest zamontowanie takiego fotelika. Ja mam maxi cosi citi a cabrio fic ma jedną gwiazdkę wyżej. Proponowali nam taki fajny fotelik kosztuje chyba coś koło 600 zł.np 3217262670 ma coś sporo gwiazdek i testy lotnicze;) .misia2889 jeju powoli kobieto! Ale wiem że się łatwo mówi. Wracaj szybko do pełni sił;) .Atamta 36 par skarpetek wywołało o mnie uśmiech ;D Brzuszek bardzo elegancki;) A pępek to tylko dopełnienie ;D .Wczoraj odmalowałam więcej ścian niż zaplanowałam;D Ale się ciesze bo przynajmniej dla mnie pokój jest świeższy. Bałam się jednego że wieczorem złapią mnie skurcze ze względu na przesuwanie mebli ale nie;D Czyłam się ok tylko kośc ogonowa mnie rypała od nachylania. .A ja mam problem z tym dywanikiem chyba rozwalę tego pstrzedawce albo napisze skargę do firmy. Kretyn pisze mi że wykładzina się kończy ale spokojnie mi wytnie taki dywan jak chcę. A jak złożyłam zamówienie i 3 raz proszę o dane do przelewu i mówie jak krowie na miedzy że odbiore osobiście to on mówi że wykłądzina się skończyła i on nie może nic z tym zrobić! A na aukcjach dalej mają wystawione nawet w większych wymiarach wrrr Dalej go męczę ale zobaczymy co z tego wyniknie. Jak nie to pojade do producneta i powiem co i jak. Po drugiej stronie ulicy konkurencja to najwyżej przejde do nich i nie będą mnie wnerwiać wrrr. A chciałąm połozyć dywanik i już prasowac i łóżeczko składać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słuchajcie kupujecie herbatkę na laktację? JAk tak to jaką? MYślałam o takiej; 3225600900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) LadyG my kupiliśmy Tako Laret i powiem Ci, że jesteśmy zachwyceni (oczywiście zobaczymy jak się będzie sprawował przy malutkiej ale mam nadzieję, że będzie ok), wszystkim się bardzo podoba. Ostatnio była u nas siostra cioteczna mojego męża i się pytała czy się nie obrazimy jak kupi taki sam (tzn. w innym kolorze ale ten sam model) bo tak jej się spodobał, że teraz już nie chce nic innego. Wiec ja polecam. Co do zgagi to ostatnio wieczorami i mnie coś męczy ale póki co daję radę bez rennie. Wiec chyba nie mam tak tragicznie jak niektóre z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wczoraj chyba net mi szwankował bo ani tu nie mogłam nic napisać ani na maila wysłać... przepraszam z góry że się nie odniosę do wszystkich poruszanych tematów ale po prostu od wczoraj zapomniałam co chciałam napisać a dziś niestety nie mam czasu nadrabiać... muszę wciągnąć jakieś śniadanko i lecę na rezonans magnetyczny... powiem wam że od wczoraj od wieczora jakoś kiepsko się czuję... chyba mała się znów jakoś przekręciła a ja nie mogę sobie znaleźć miejsca i brzuszek pobolewa nie mówiąc już o kości łonowej... co do imienia to się nie przejmujcie;) ja co prawda sama pytałam o opinie o naszym pomysłach najbliższych ale ostatecznie to przecież nasza decyzja:) atamta wow niezła sterta roboty:P ile skarpeteczek:P a brzusio ekstra pępek fajna sprawa ja ciągle czekam az mi wyjdzie ale nadal nic:( Messi przynajmniej troszkę odsapniesz a młody zażyje jodu:) ciesz się chwilą:P też wrzucam brzuch wczorajszy:) to już 34 tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze do KMM ja też wczoraj byłam u fryzjera:P na razie trochę skróciłam włosy ale jak już urodzę i z malutką się wszystko wyklaruję to zamierzam się odważnie ostrzyc:) zrobię sobie "boba" takiego z prawdziwego zdarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta - mama mówi, że ją to odstresowuje, to co ja ją będę świadomie na stres narażać ;P Pattusa - nie przejmuję się, to nie butik z francuską odzieżą tylko z lumpami, jak nie pasuje niech sobie ze śmietnika wygrzebie jak mu drogo kilka złotych za bluzkę. A imię fajne, też nam się podoba Julek :) Misia - nie szalej !! Anetach - aż się zdziwiłam jak rozpakowałam, że tyle tego, chociaż nie powiem liczę na jeszcze ;P Mam jakiś trefny pępek, raz jest wybrzuszony, a czasem się zdarzy że normalnie wygląda ;P Dziś kolejne zajęcia szkoły rodzenia, szkoda, że znów sama idę :( ale może na kolejne zajęcia już się uda z mężem. I idę na dopplera, nawet nie wiem jak wygląda badanie, mam nadzieję, że mi powie ile waży maluszek. Miłego dnia i dbajcie o siebie, bo jak tak dalej pójdzie, to będziemy niebawem wszystkie kulejące, połamane, posiniaczone ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że coraz bardziej narzekamy na nasze stany . Ja dziś miałam jechać z mężem na zakupy ale od wczoraj od rana nie wrócił z pracy ( jego zawód czasem wymaga pracy całodobowej) i będzie dopiero dziś w południe dlatego muszę sama pojechać i kupić mu koszulę na komunię, na szczęście zawsze zakłada co mu kupię więc może nie będzie się burzył na wrzosik jak z czerwonym kolorem nie było problemów :-) Spotkam się też z koleżanką co rodzi 3 tygodnie po mnie i zobaczę czy jej brzusio urósł :-) No i jest słońce a jak jest słońce to aż chce mi się żyć. Wczoraj bolało mnie serce i strasznie kołatało już któryś raz z kolei , zastanawiam się czy z obciążenia że dziecko noszę czy coś się dzieje, będę robiła badania w poniedziałek zapytam lekarza rodzinnego co to może być bo do gina dopiero za tydzień. Dietowo- mnie jak bolała miednica bądź coś gdzieś tam i nie mogłam chodzić to nie chcieli mi zrobić ani rezonansu ani prześwietlenia , mówili że teraz nie wolno bo dziecku szkodzi ale jakoś przeszło, to był pewnie ucisk dziecka na kręgosłup ale przekręciło się inaczej i jest ok. Dziewczyny super forki nowe. Życzę Wam miłego dnia a ja powoli się szykuję do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo jaki 34 tyd;D Chudzino Ty:P Aco do wózków tako sa fajne;) Tylko foteliki mają kijowe w zestawach 3in1 Kurde Mamusia awanti wszczeła od rana a tak piękny dzień się zapowiadał;/ Uwielbimmmmm Chyba jakiś sezon na wkurzanie wszystkich się zaczyna. Ide się melisy napić. Bo mnie żołądek boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Atamta sliczny wozek:)Ma duza gondole.Zastanawiam sie nad nim teraz:) xxx Messi odpoczniesz troche.Ale wiem,ze na pewno tesknisz.Moj synus jeszcze na wakacjach bez nas nie byl.Wiec Ja to bym przezywala. Kuleje,kurcze sama nie wiem jak to moglo sie stac.Masz racje i to teraz kiedy moj M do szpitala idzie.Brak slow.Najwazniejsze,ze to sie tak skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMarzena27 - koniecznie zapytaj i mam nadzieję że to dziecko. Może to przez ciśnienie i pogodę... Zaraz wrzucę fotkę brzucha 29 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zdążyłam przeczytać:P Marzenka współczuje tych kołatań czasem mi się to zdarza jakby serce miało wyskoczyć jak mierzę ciśnienie wtedy i okazuje się że poportsu puls się podniósł jakbym się zdenerwowała czy coś... a właśnie Ciebie Marzenko miałam zapytać jak ci się ten wózek prowadzi bo na mieście często widzę jak dziewczyny się męczą żeby np obrócić wózek bez skrętnych kół o 180stopni... chyba że ma miękką amortyzację to może łatwiej. ja tez będę baby merca kupować tylko na skrętnych kołach i z oddzielną gondolą i spacerówką. Anetach jaka chudzino:) ten brzuch jest wielki:P popatrz na KMM:) Misia uważaj na siebie! teraz wszystkie musimy szczególnie uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit szczerze mówiąc nie wiedziałam ze macie taki interes :-) Też myslałam kiedyś o tym samym, ale nie mam lokacji; wynajecie czegoś tutaj, 30 km od Wawy to już jest koszt od 3 tys zł miesięcznie. Gdyby to się nie opłaciło... Boję sie zaryzykować, poza tym takich sklepów u nas jest od cholerey, jeden na drugim. A pracowałam kiedyś w lupkach to pamiętam jak to jest - narzekają na ceny, kradną na potęge, proszą o obniżki... potrafią dobić człowieka. Ale zdarzali się i fajni ludzie, dzieki którym aż miło było pracować. Trzeba przytakiwać a swoje myśleć i tak :-) Ja zgagi nie miałam i nie mam, hura! ;-) Moczę tą tebletkę pod kranem i szczerze to przedwczoraj pomogło, ale wczoraj już nie. Będe dzis próbowac znów. Wykituję, co wieczór to ten sam koszmar. K_M_M to twoja siostra też Cie rozlicza z wydatków? Jak mój braciszek? A pewnie nawet nie pracuje... :-D hym hym skąd my to znamy... :-) ** Mnie osobiście wkuzra jak ktoś ciągle mnie wypytuję o imię. Czasami już na odczepnego powiem "Mściwój". Nie wiem czemu jestem w tym temacie taka tkliwa. Mi się fryzjer marzy. Chciałabym kompleksowo zmienić kolor i fryzurę, ale nie wiem na co się zdecydować, bo całe życie byłam ruda i ciezko mi coś wybrać. Po drugie mam ciężkie do ułożenia włosy - kręcą mi sie od połowy głowy w dół w spręzynki takie większe i żadna fryzura prócz długich włosów bez grzywki nie wchodzi w grę, układanie tez nie pomaga, nie są podatne, a zawsze mi się marzyła taki niby "bob", cos podobnego co ma teraz Kumorek w "Przepisie na życie" :D moze któraś z Was się będzie orientowała, ale do tego trzeba mieć proste, a nie chcę prostować codziennie. ** Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESLA sprzedawca był w Askocie na Sztabowej - taki wysoki, cichy pan z brodą :) FREDZIA to rzeczywiście dobrą ofertę dostaliście, ja też się dogadałam, że jeśli zamówię w sklepie wózek i fotelik to dostanę jakiś rabat :) ANETACH ja rozważam kupno dokładnie tej herbatki na laktację. Łaadny brzuszek! NESCAFE Tako Laret wygląda bardzo fajnie :) ale dla mnie ważna jest też bezawaryjność, poczytam jeszcze opinie o nim, bo już nie raz napalałam się na jakiś wózek, a później przeczytałam lawinę negatywnych komentarzy na necie, więc wolę nie ryzykować. Wiadomo, w każdym wózku może się coś zdarzyć, ale jeśli u wielu osób zepsuła się ta sama rzecz to o czymś to świadczy... ATAMTA świetny brzuszek, ta sukienka go fajnie podkreśla, pępek też :) (też mam taki) DIETOWO - też zgrabniutki ten Twój brzuszek :) Boby są fajne! Sama nosiłam takiego klasycznego przez jakieś 3 lata, ale w zeszłym roku zapuściłam włosy na ślub i jak na razie dalej zapuszczam, ale korci mnie co jakiś czas powrót do tamtej fryzury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jednak odstawienie lodów, wafelków i innych słodyczy przyniosło efekty :D - od tygodnia nie przytyłam :D. Może te 4kg (które powinnam była nabrać w 2 m-ce a nie w 5tyg) jakoś się rozłożą ;). Postaram się dodać zdjęcie na naszą pocztę i uprzedzam: choćbym szorowała lustro pół nocy to i tak nic nie da, bo jest ono pamiątką rodzinną w wieku mojej babci, zżółkło, jest porysowane i takie jej kocham :D. Nadrobię później co u Was, teraz śmigam z córą na spacer, bo się w końcu ładnie zrobiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zrobiłam foty i wysłałam. Ale znowu mi się porąbało :o i podałam Wam tyg wg USG (32t5d) a nie wg OM (33t5d). Mam nadzieję, że ktoś bardziej ogarnięty umieści to w odpowiednim folderze :). Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ) Lou_ no akurat tak się składa, że ma swoją działalność. ale ma pracownice więc i tak całymi dniami siedzi praktycznie w domu :) a wczoraj mi ciśnienie podniosła odnośnie prezentu dla mamy na urodziny (konczy 60 lat teraz w maju) i umawiałyśmy się już w zeszłym roku jak wpadł sam pomysł (marzenie mojej mamy, zlota bransoletka z zawieszkami) że dorzuce sie do niej ile bede mogła i jeszcze zrobimy album, no ale ze ja sie uczylam wtedy i mialam tyle co z renty odlozylam to uzgodnilysmy ze mam wybrac co bedzie potrzebne i ona to kupi. co cos znalazlam to jej nie pasowalo, a czas uciekal. a to nie takie hop siup zeby w trzy dni taki album zrobic. ato za drogie.. a okladke drewniana samemu mozna zrobic.. (ciekawe jak..) i wczoraj mowie do niej ze tak dlugo to bylo odkladane ze teraz ja juz tego napewno nie zdaze zrobic. to najechala na mnie ze tyle to moglam dac od siebie! zekupuje jakies pierdoly, pieluchy itp badziewia to moglam wydac i na to.. kwestia wyboru a nie ze ja sobie do fryzjera poszlam! (za fryzjera zaplacilam 35zl) i mowie do niej ze przeciez sie dorzucimy z pawlem do bransoletki bo wiem ze bardzo droga byla wiec spokojnie moze byc od nas obu.. to wielce zdziwiona ze ona nie wiedziala ze ja sie chce dorzucic.. no myslalam ze krzywde zrobie. od razu napisalam do pawla, tez sie na nia wkurzyl i powiedzial, ze mam jej przekazac ze dokladamy polowe do bransoletki i niech spieprza na drzewo i sie odwali ode mnie, bo tylko wyzywac potrafi i wypominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09ytfghjkm
asdfghj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Co do fotelików. Niby maxi cosi mają starą konstrukcje i niby dawno miały crash testy, ale wypadki przez te pare lat się raczej nie zmieniły... ja kupiłam właśnie dlatego maxi cosi tym bardziej, ze trafiłam na super okazję- za nowy dałam 279+przesyłka, także naprawdę tanio ( w klepie kosztował ok 450zł). Wiadomo, ze jak ktoś chce to może i najlepszy na swiecie kupić- bezpieczeństwo dziecka najważniejsze ;) Jednak jak ktos jeździ hatchbackiem jak ja... cóż... nawet najlepszy fotelik nie pomoże przy zderzeniu z TIRem a maxicosi na zwykłą miejską stłuczkę (u nas same ciapy jeżdża 30km/h... masakra...) spokojnie powinien wystarczyć. Jakbym mieszkała jak kiedyś w Lublinie to bym się bardziej zastanowiła nad zakupem lepszego fotelika, bo tam jednak stłuczki miejskie nie raz kończą się tragicznie... Co do imienia- u mnie się czepia szczególnie jedna siostra- wali mnie to. Powiedziała nawet, ze będzie inaczej wołać na moją córkę, bo imie fatalne wymyśliłam. Rzeczywiście- Alicja to takie straszne, dziwne, wymyślne i ohydne imie, ze skóra cierpnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ogladam zdjęcia:) i Olga śliczniutka :) atamta pępek genialny :) dietowo i truj małe te brzuszki wasze :) mój już przegonił chyba rozmiarem :) misia... no co ty..? ehh ta koordynacja ruchowa w ciazy.. tez sie ciagle o cos potykam, ale jak narazie bez wiekszych uszkodzen (poza kilkoma sincami) atamta- ałała... dość musiało zaboleć... :( Messi- napewno tęsknota będzie.. ale będzie też trochę luzu i czas na odpoczynek :) anetach- w intermarche widziałam w czoraj jakąś herbatke na laktacje wpromocji 9 zl chyba kosztowała. o ile sie nie myle z hippa była, bo stała przy tych koperkowych dzieciecych.. nie przyglądałam sie zbyt dokladnie bo ta dziecieca bardziej mnie interesowala, ale widziałam ze była. i na laktacje jest tez bardzo dobra herbata z lipy.. to wiem od znajomej :) dietowo- ja tez tylko podcielam koncówki w sumie. korci mnie na sciecie mocniejsze ale wiem ze bede zalowac po pierwszym myciu jak nie bede mogla sobie z nimi poradzic(bo sianko mi sie robi, wlosy z natury krecone) tak wiec hodujemy dalej-im dluzsze tym lepiej :) co do pogody u mnie dzisiaj ma byc kolo 30'.. a ja jade zaraz do lekarza.. pewnie sauna bedzie w busie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwala mnie to kafe takie wypracowanie napisałam i mi posta wcięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87y6tfghjk
taka ciążowa fanaberia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za idiotka- Podejrzewam, że ktoś wpisuje na pomarańczowo nie żeby podnieść tylko kafe postów nie wyświetla to póki się postu od siebie nie wyslę- myslę, że dlatego ktoś tak robi a nie żeby temat był na górze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87y6tfghjk
to twój post z 10.21? może się jeszcze pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak zawsze super fotki, jak odzyskam aparat to i ja coś wrzucę. Odnośnie herbaty na laktację to sąsiadka kupiła w aptece i jej pomaga więc w razie czego to i ja taką zakupię. Do fryzjera też bym chętnie poszła ale jakoś mi nie po drodze narazie:-( Wieczorem jadę na tą szkołę rodzenia, strasznie jestem ciekawa co tam będzie... Zakupiłam wczoraj płyn do higieny intymnej na okres ciąży, połogu i karmienia piersią, a wcześniej szukałam i nigdzie takich nie widziałam... Jak z ruchliwością waszych maleństw w taką pogodę? Bo mój strasznie leniwy, dużo mniej mnie kopie, wczoraj to już panikować zaczynałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka
ja też nic nie widze!!! NAPRAWIC KAFETERIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wcielo mojego jednego posta.. uwielbiam to kafe ostatnio.. teraz całego już mi się nie chce pisać od nowa.. w każdym bądź razie dziewczyny brzuszki cudowne i Olga słodziutka ;) może później post wskoczy spowrotem :) viola u mnie maly tez leniwy.. tzn caly czas czuje ze sie wierci ale tak delikatnie :) wieczorami i nad ranem jest bardziej ruchliwy :) zycze milego dnia i pozdrawiam :) a ja uciekam do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×