Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Optymistko to super z tym wózeczkiem, a mogłabyś tak ocenić czy dostęp do kosza faktycznie jest taki trudny jak piszą w opiniach, zarówno z gondolą jak i spacerówka? No i czy wózek jest bardzo ciężki? u mnie co prawda jest winda ale do auta trzeba jakoś stelaż załadować. Pozdrawiam wciąż ze szpitala, może po weekendzie mnie wypuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow kafe wróciło? Dziś dzień do d**y przyszedł przelew z zus i co? Mniejszy niż wcześniej pojechałam do nich zapytać o co kaman a oni że tak jest bo zalezy ile w miesiącu miałam dni z tego zwolnienia i na pewno kolejny bedzie wyzszy;/ myslałam że ja trzasne. Że zus ma nasrane wiedziałam ale że az tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa....
Dziewczyny, mam termin wyznaczony na 30 lipca do tej pory wszystko bylo dobrze, gdyby nie to ze od jakiegos czasu dzidzia dziwnie rosnie.. z usg lekarze mowia ze bedzie dwa tygodnie pozniej termin, raz glowka jest tydzien wieksza raz tydzien mniejsza..Dzidzius zdrowy, ale bardzo mnie to niepokoi..moze ktoras z was miala kiedys taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej nic nie można dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę jeszcze kupić laktator - ręczny bo szkoda mi kasy na elektryczny - polećcie jakie są dobre? Bo nie mogę się zdecydować który zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza aż jestem w szoku jaki miał dziś dobry dzień. W związku z moim cc nie ma za bardzo postępu, dał mi jakiś artykuł i mówił że wszystkie cc musi ordynator zatwierdzic. Powiedział mi co mam zrobic żeby miec szanse na to że się uda i wcześniej się zgłosic do szpitala. Najgorsze jest to że w lipcu mój lekarz ma urlop i go wtedy nie będzie ;-( . I badania też mam złe , mam anemię nie wiem z czego bo jem dużo i białko w moczu czyli coś sięz nerkami dzieje. Dostałam trochę leków i reszta ok. Te migotania i bóle serca ponoc przez tą anemię zobaczymy czy leki pomogą. Petussa 18 - mam ten artykuł od lekarza skserowałam sobie jak chcesz mogę ci zeskanowac i przesłac na pocztę , dla mnie to jedna wielka lipa co do tej krótkowzroczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza aż jestem w szoku jaki miał dziś dobry dzień. W związku z moim cc nie ma za bardzo postępu, dał mi jakiś artykuł i mówił że wszystkie cc musi ordynator zatwierdzic. Powiedział mi co mam zrobic żeby miec szanse na to że się uda i wcześniej się zgłosic do szpitala. Najgorsze jest to że w lipcu mój lekarz ma urlop i go wtedy nie będzie ;-( . I badania też mam złe , mam anemię nie wiem z czego bo jem dużo i białko w moczu czyli coś sięz nerkami dzieje. Dostałam trochę leków i reszta ok. Te migotania i bóle serca ponoc przez tą anemię zobaczymy czy leki pomogą. Petussa 18 - mam ten artykuł od lekarza skserowałam sobie jak chcesz mogę ci zeskanowac i przesłac na pocztę , dla mnie to jedna wielka lipa co do tej krótkowzroczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc987656789
[poiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mi dzisiaj polecano wózek tutek tirso - nowość. Jest bardzo lekki ma dużą gondolkę i porządnie wykonany, polecam do przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Misia, Marzenka czekamy na relacje z wizyt u doktorków:) * Niagara, ten materiał to nie jest imitacja lnu. Niby tyle razy oglądałam w sklepie te wózki i zawsze byłam przekonana że są tylko te standardowe kolory i imitacje lnu, ale jednak ostatni sprzedawca pokazał nam całe mnóstwo wzorów. Gatunkowo to jest to właśnie taki jak ten zwykły- łatwy w czyszczeniu, jednak są na nim wzory tylko kurczę nawet nie pamiętam dokładnie jakie. Dół od gondoli jest jasnobrązowy, natomiast góra od niej jest w beżu i na tym beżowym tle są jakieś takie chyba półkola zachodzące na siebie (czy coś podobnego) i one są w kolorze takim srebrnawym ale nie takim świecącym jak choinka tylko taki zgaszony srebrny (no taki szarawy);) Trudno mi opisać bo już kilka dni wózka nie widziałam... Tak w ogóle do tego wózka babka nam dołożyła w gratisie leżaczek z wibracjami i melodyjką firmy bright starts tyle że różowy hehe i jakąś tam grzechotkę aby przyczepić przy gondoli-niestety też różową :P * Atamta ja też sprawdzałam wczoraj suwaczek, żeby zobaczyć ile jeszcze mi zostało, a tu du-pa, suwaczek nie działa... Ostatnio też próbowałam się sama wygolić i powiem szczerze że rozłożyłam tę czynność na dwa dni żeby było mi lżej, bo jednak brzuszek przeszkadza. I muszę się do czegoś przyznać. Kiedyś kiedyś pisałyście o tym że stóp swoich nie widzicie bo brzuszki zasłaniają hehe. Ja wtedy tego nie skomentowałam bo jeszcze je widziałam ale wczoraj mi się to przypomniało i jak brałam prysznic to się co chwilę wyginałam do przodu żeby sprawdzić kiedy te stopy zobaczę i mój mężulek to przyczaił- trochę się zdziwił więc musiałam mu tłumaczyć dlaczego tak się kiwam jak taka sierotka;) ok kończę bo już głupoty zaczynam pisać:P * Tak w ogóle co tu taka cisza od 10 rano? Coś mi się wydaje że wieczorem wszystkie posty pojawią się na raz! * Aaa, i jeszcze jedno. Wydaje mi się że brzuszek też mi się już obniża, bo lepiej już mi się buty zakłada, schyla czy nawet jak siedzę to mogę się pochylić w taki bardziej komfortowy sposób. Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane pracami fizycznymi które wykonuję od jakichś 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Nie mam czasu was nadrobić, może jutro mi się uda. Chciałąm wam aby powiedzieć, że byłam wczoraj na usg synio waży prawie 1,80 ka a to dokładnie 32t5d, czyli nie będzie za duży. Trochę się nawet martwie, że może być strasznie malutki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaAnka8891
Dzisiaj dostała body zamówione w tym sklepie http://sklep1367835.home.pl/pl/p/Body-Malwinka-kolor-sloneczny-rozmiar-74/81 początkowo się obawiałam o jakość ale jestem bardzo zadowolona, dużo kupuję też na allegrro a to różnie bywa zależy na co się trafi. Chyba ten sklepi przypadnie mi do gustu. A wy macie swoje ulubione sklepiki, co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fghghtyhjft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz_su
Cześć. Jestem studentką V roku psychologii. Potrzebuję przebadać do pracy magisterskiej nastolatki, które aktualnie są w ciąży. Wypełnienie ankiety trwa ok. 12-15 minut, a ponieważ czas mnie goni, BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC. Potrzebuję jeszcze ok. 15 dziewcząt, więc proszę nie zastanawiajcie się, czy rozwiązaywać, bo może ktoś inny wypełni, bo to nie działa!! Wierzcie Ankietę należy otworzyć klikając na link: http://moje-ankiety.pl/respond-44336.html Z góry Wam dziękuję, bo sama też jestem mamą i nie mam fizycznej możliwości zrobienia tych badań w "terenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sdjahduda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dawno się nie odzywałam ale dużo się działo a to komunia mojej siostrzenicy a zarazem chrześnicy, w sumie nie było mnie 2 tyg. i bez dostępu do internetu tak więc nie nadrobię zaległości w czytaniu, trudno za dużo do nadrobienia. Dzisiaj byłam u doktorka na usg III trymestru, mój malutki waży już ok 2400 g poza tym ma się dobrze, wszystko w normie. Wyniki też mam dobre według doktorka, chociaż miałam pietruchę bo plt - płytki krwi wyszły poniżej normy, mój doktorek wytłumaczył, że martwimy się dopiero gdy spadną do 80 a u mnie są na 129. Mały znowu się wystawił do usg i pokazał klejnoty, tym razem mogliśmy zobaczyć również jak ssie kciuk, nogi i ręce byle jak "porozrzucane" na wszystkie strony, że trudno było coś zobaczyć:) Szyjka macicy też ok, nawet długa jak na ten tydzień, zamknięta. Co do wagi mojej to mam już 14 kg na plusie i ważę obecnie 70,5 kg, doktorek skwitował to takim "ohohoho ładnie" bo przez 3 tyg. przybrałam 4 kg. Najgorzej, że jem dużo słodkiego, lodów, czasami aż rezygnuję z kolacji bo mam już dość, wiem to niezbyt mądre ale nic nie poradzę, straciłam panowanie nad dietą. 33 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×