Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Chyba jednak nie działa... Ale jakby zadziałało to dziewczyny zajrzyjcie na naszą pocztę - tam są instrukcje co i jak i gdzie teraz jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestescie beznadziejne.kilka dni temu red onion naoisala ze idzie na wazne/powazne badanie a wy nawet slowem nie odnioslyscie sie do tego...tylko o p*****lach zaczelyscie pisac.niby jestescie "kolezankami"do tego na tym samym etapie ciazy.a takie z was samoluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigrai - jeśli widzisz moją wiadomość: skocz do nas na pocztę, znajdziesz tam adres naszego nowego forum. Tu już nie piszemy, bo większości dziewczyn nie wyświetlają się posty. Pomarańcza - brak widoczności postów był również powodem niedopieszczenia RedOnion, nie martw się o nią: na nowym forum poświęcamy jej wystarczająco dużo uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli n ie widzicie postów to w adresie strony u góry musicie sobie wpisać ostatni post, który widzicie w ulubinych, np w ulubionych jest nr 10815, a wam pokazuje tylko do 10 700, zmieniacie na poprawny post i widzicie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azsxfgbhm,mnbvcda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jiojoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczyna mi się 34 tydzień :) Przytyłam około 13 kg.Ale nie przejmuję się tym za bardzo :) Pózniej po urodzeniu będzie dieta więc myślę że szybko stracę dodatkowe kilogramy.W nocy często się budzę na siku ale jak widzę to większości to dotyczy.Po za tym stopy opuchnięty i plecki trochę bolą :) Ale i tak jest dobrze.Dzidzia często w nocy daje popalić-różne pagórki robią się na brzuszku :) A co tam u Was?? Mam nadzieję że niektóre dziewczyny jeszcze tu wchodzą od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pokahontas 81 ja tu czasem zagladam nie wiem czemu ale na nowe forum nie umnie sie zalogowac zarejestrowalam sie ale. Hm... nie wiem co nie tak. U mnie jutro zaczyna sie 35 tydz porod bede miala wywolywany w 37 wiec jeszcze 2 tyg dzidzia wazy juz 2.7kg ja chodze jak hipopotam. W sumie poza bolem krocza i podbrzusza nic mi nie dolega ciezko mi sie juz chodzi i mam tyle do zrobienia w sumie i duzo energi ale nawet maly ruch pokotuje bolami krocza moza mala napiera. Pozdrawiam cie i zycze szczesliwego rozwiazania;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nicka8601 dobrze że chociaż Ty jedna jeszcze zaglądasz :) Bo myślałam że wszystkie dziewczyny przeszły na inne forum :P No ja też od czasu do czasu mam różne bóle.Ale da się wytrzymać.Tylko czasami w nocy ciężko mi się zasypia.Jak się obudzę siku to znów lipa bo się przewracam z boku na bok i nie potrafię zasnąć.No i tak na okrągło :) Też coraz gorzej z chodzeniem szybko się męczę i na dodatek miewam problemy z oddychaniem.Ale na szczęście krótkotrwałe.Poza tym już zaczynam myśleć jak to wszystko będzie?Bo to mój pierwszy poród i boję się strasznie :( Ja Tobie jak i innym dziewczynom pomarańczowym jak i niebieskim życzę szczęśliwego rozwiązania :* Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napiszcie proszę do mnie gdzie jest to nowe forum, nie logowałam się nigdy na pocztę lipcową, nawet nie wiem, gdzie jest założona. Z góry wielkie dzięki. bift@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metafora chętnie bym Ci pomogła ale ja też jeszcze nie byłam na tym nowym forum.I szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia do kogo mam napisać w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda. A co tam w ogóle u Was, wszystko w porządku, ktoś może już urodził? ;) Z tego co mówił mój ginekolog to mogę nie dotrwać do lipca (termin mam na 6-go, wg USG - 1-go). Jedna dziewczyna która chodziła ze mną do szkoły rodzenia i miała termin na 5-go lipca, urodziła w połowie maja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej metafora tu podobno sa dziewczyny. lipiec2013.phorum.pl mi beda wywolywac porod za 2 tyg 37 tyg...mam takiego stresa ze o jeju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metafora Ciebie nie chcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, że nie chcą! metafora napisz maila na lipiec_2013@o2.pl i Ci któraś podeśle hasło na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wskoczylam na chwile bo na naszym forum jedna z dziewczyn wspomniala ze macie klopot. Metafora widze juz jest :-) pocahontas: napisz na nasza poczte na o2, lipiec_2013@o2.pl maila z nickiem z kafe i prosba o haslo. Potem po uzyskaniu hasla zaloguj sie na wspolna poczte, kliknij po lewo zakladke "forum" i dalej juz bedziesz miec wszystko krok po kroku. Kazda ktora chce dolaczyc, niechaj postepuje tak samo :-) Pozdrawiam Was i oczywiscie zapraszamy kazdego ktozechce dolaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i widze ze odwazne anonimki nadal dzialaja, jak dobrze ze u nas nie ma i nie bedzie takiego smieciowego klopotu :-) pokahontas postaram sie napisac na twojego prywatnego maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×