Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llliilllii

dr Lembas-operacje nosa

Polecane posty

Gość FankaLembasa
Jestem po operacji nosa. Nigdy nie miałam do czynienia z lekarzem tak oddanym i profesjonalnie wykonującym swój zawód. Owszem to nie jest tani zabieg, ale wart swojej ceny. Co ważne opieka nie kończy się po wyjściu ze szpitala. W razie problemu dr Lembasowi pacjent nie jest obojętny. Szczerze Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji u doktora zaskoczył mnie pozytywnie wysłuchał , doradził i przede wszystkim dużo tłumaczył . Jestem w stałym kontakcie z kliniką odpowiadaja na każde pytanie jak narazie jestem pozytywnie zaskoczona. Teraz czekam na operacje ktora sie odbedzie w maju mam nadzieje ,ze dobrze wybrałam i jestem w dobrych rekach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omów dokladnie wszystko. Uzgodnij wymiary nosa po operacji-żebys nie byla rozczarowana wielkościa nosa-mało zmniejsza nosy . Poza tym to bardzo grzeczny i kulturalny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
Może nie do końca na temat nosa, ale ja miałem operację powiek u dr Lembasa i powiem tak, wyglądam 1000 razy lepiej. W moim odczuciu, jest bardziej skupiony na pracy niż na jakichś innych kwestiach, jak to niektórzy piszą, że wysłucha z empatią, że troskliwy bla bla bla - to nie jest Wasz ojciec ;) Jednak nie przeszkadza mi to - wolę człowieka, który szybko ogarnie rozpoznanie i skupi się na przypadku, niż będzie się promował, gadał bzdety, a potem średnio wykona zabieg, czy operację - Bardzo polecam tego chirurga, naprawdę z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2635
Witam, dwa tygodnie temu wykonalam zabieg podniesienia powiek u doktora Lembasa i jestem bardzo zadowolona. Blizn juz prawie nie widac a minelo poltora tygodnia. Zabieg odbyl sie w przeciagu godziny. Nie dosc, ze Pan Lembas jest przecudownym i przemilym czlowiekiem to jeszcze ma naprawde "dar w rekach" i robi cudenka. Polecam!!! Pozdrawiam kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, po operacji u dr Lembasa mam niesymetrycznie zmniejszona chrzastke, przez co jest ok pol cm roznicy w wysokosci dziurek nosa w widoku en face co wyglada OKROPNIE. pojawil sie garb w profilu ktorego wczesniej NIE BYLO. ogolnie bardzo brzydki, kluskowaty nos, ktory z kazdego polprofilu wyglada zupelnie inaczej i ma za bardzo wystajacy czubek, ktory wyglada fatalnie na zdjeciach. nie stac mnie na kolejna operacje ktora kosztuje ok 20000 zl wiec bede do konca zycia z takim kinolem sie uzerac i plakac patrzac w lustro. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacja nos Dr Lembas

Córka 17lat, miała operacje 3tyg temu u dr Lembasa (szpital Luxmed), świetna robota 

Nos wyszedł idealnie, była to korekta krzywej przegrody, usunięcie garbka i skrócenie końcówki noska. Naprawdę z czystym sercem polecam tego lekarza

Jest zaangazowany, bardzo sympatyczny a przede wszystkim profesjonalny, wszystko omówił na pierwszej wizycie, zrobił komputerowa symulacje nosa" po "(cześć lekarzy uważa że takie symulacje to błąd) u nas efekt końcowy jest dokładnie taki jak symulacja, która przedstawił doktor na pierwszej wizycie, więc jednak można I warto ją robić. 

Koszt 13tys, czekaliśmy pol roku na wolny termin. Było warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Czy krzywy,długi i garbaty nos można choć trochę poprawić bo mój nochal jest okropny.Mam uskładane ok.6000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×