Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wesele 20142014

DJ+wodzirej cena pomóżcie

Polecane posty

Gość wesele 20142014

Robimy dość duże wesele, ale nie decydujemy się na zespół, byliśmy na wiele weselach z DJ i byliśmy zachwyceni. Z tym że był to małe wesela na 50-80 osób. Dlatego postanowiliśmy wybrać DJ z wodzirejem, bo wtedy można poprowadzić zabawę na tyle osób. Jest to koszt 3000-4000zł, czy nie za dużo proponują? Pisałam już do kilku i ceny są raczej podobne. Niektórzy z nich są fenomenalni, oglądaliśmy filmy. Widać, że potrafią zintegrować gości, fajne konkursy, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikkac
Nasz dj wodzirej bierze 1900 zł. Inni średnio 1500 chcieli, ale za 3000 u żadnego się nie spotkałam. Nikt takiej sumy nam nie podał. Te 1900 to też dla nas sporo i jedna z droższych ofert, ale zdecydowaliśmy się, bo facet nam się spodobał najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikkac
A i u nas to jest jedna osoba sam dj świetnie prowadzi zabawe, nawet spiewa te rozne przyspiewki. Nie wiem czy dobrze zrozumialam, ale Ty chcesz oddzielnie dj i wodzireja? no to za dwie osoby to moze i normalna cena. U nasfacet sam wszystko ogarnia i idzie mu to swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cena rowniez wydaje mi sie kosmiczna, my placilismy 1050 za dj wodzireja ale za jedna nocke, do godziny 2 w nocy. Intez mysle ze dj lepiejmsie sprawdzi na malym przyjeciu anizeli na duzym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 20142014
no właśnie dlatego pisałam, że dwie osoby, DJ+wodzirej, teraz często takie duety się oferują. To duże wesele, dlatego jedna osoba tego super nie ogarnie, chociaż byliśmy raz na weselu 180 osób, na którym był DJ i wodzirej w jednej osobie i fajnie wyszło :) Zespołu nie wezmę, bo mi się nie podoba, to wielkie ryzyko. A super na prawdę super zespoły biorą po 5-7 tys. Czyli za 2 osoby 3-4 tys. to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 20142014
a co myślicie o mocnej grupie wodzirejów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas byl DJ
-Wodzirej i dał sobie świetnie rade przy dużej ilości gości:) Muzyka super,konkursy,oczepiny super,wszystkiego bylo wsam raz:)Zarówny my jak i wszyscy goście jeśteśmy bardzo zadowoleni:)a film aż się chce oglądać i oglądać:) Zapłaciliśmy 1800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działanie w tej materii i w tym przedziale cenowym to coś co powoduje chorobę,no może jej objawy:),powiedzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
ja spotkałam się z cenami u wodzireja od 800zł do 1200zł,może zalezy co potrafi twój wodzirej i dlatego jest taki drogi i jakie ma wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoooo no
Cenią się DJe skor za 3500-4500 można mieć dobrą kilkuosobowa kapelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 20142014
ale słuchajcie, ciągle powtarzam, że to cena za usługę wykonaną przez 2 OSOBY. I tutaj piszą, że DJ bierze tyle, a wodzirej tyle. Boję się, że poprostu jedna osoba nie jest w stanie poprowadzić imprezy dla tylu osób. Proszę bez komentarzy, że kapelę mogę wziąć za te pieniądze, że choroba, sroba... ja to doskonale wszystko wiem! ale nie lubię zespołów na weselach i tyle. DO U nas byl DJ czy mogłabyś podać mi namiary na tego DJ? Ile było osób na Waszym weselu? Mogłybyśmy się jakoś porozumieć drogą mailową? Jestem ciekawa bardzo, może faktycznie pozostaniemy przy jednej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a jakie ma znaczenie ile jest osób na weselu,żadne,dobry dj poprowadzi dla 200 czy dla 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co do oprawy muzycznej to nie brakuje ciekawych ofert w okolicach Bydgoszczy. Organizując firmową imprezę wybrałem Adama Krajewskiego z AKMusic i zabawa była naprawdę doskonała, wszyscy uczestnicy, w różnym wieku wyszli rzeczywiście zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie idealnym wyborem okazał się Adam Krajewski z AKMusic. Grał szeroki przekrój różnych gatunków muzycznych, wszyscy dobrze się bawili, wplatał w zabawę także swoje świetne kawałki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Z naszej strony możemy Ci polecić kontakt z Panem Adamem z akmusic.pl. Świetny dj z profesjonalnym podejściem do klienta i zawsze próbą szukania takich rozwiązań, które mogą zachęcić, przyciągnąć do zabawy wszystkich uczestników. Na pewno duży plus za to jak podchodzi do tematu i prowadzi działania związane z organizacją zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×