Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fuoebfebvouebvbsjkn

Jaki materac zamiast łóżka wybrać?

Polecane posty

Gość gość
Lepiej dołożyć trochę i kupić lepszej jakości. Ja idealny materac znalazłam w sklepie bugy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zaopatrzyć się w porządny materac do sypialni, to bardzo ważne ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Także, powtórzę - materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety to i mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz Zagórny
Sam śpię na materacu z firmy matinee.pl. Jako, że jestem już starszym człowiekiem, muszę dbać o swoje ciało, kręgosłup nie jest już pierwszej młodości. Wykładając na uczelni, również nadwyrężam stawy. Dlatego zmieniłem materac, który notabene i tak był wyleżany i nadawał się na wymianę. Skusiłem się na zakupy internetowe, matinee.pl zaoferowało test mojego modelu przez 30 dni z darmową dostawą. Zamówiłem, sprawdziłem i wiem ze dokonałem dobrego wyboru. Poleciłem ich kuzynce, która również sobie chwali matinee.pl teraz dzielę się w sieci. Warto do nich zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam że lepiej dołożyć do porządnego materaca. Ja dość długo szukałam dobrego sklepu z warszay i zdecydowałam się na zakupy w boogy. Mają duży wybór materacy i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zwykły piankowy i jestem bardzo z niego zadowolona. Kupowałam w sklepie boogy, materac jest bardzo wygodny. W sklepie mają duzy wybór i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zaopatrzyć się w porządny materac do sypialni, to bardzo ważne ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Także, powtórzę - materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety to i mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Lalik
Dobre są z pianki, ze zmienną twardością. Polecam Art Medic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu potrzebny jest dobry, porządny, dobrze dobrany do indywidualnych potrzeb i preferencji materac. Ja taki znalazłem, to Viscotherapy i mogę szczerze go polecić- myślę, że odpowiednio dobrany sprawdzi się dla każdego przy każdych dolegliwościach i preferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem niezmiernie zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety i mnie się przytrafiło sypiać na złej jakości materacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, materac w zasadzie bardzo lubi łóżko. Broń boże używać na podłodze bezpośrednio - to prosta droga do jego zniszczenia. I to nieważne, jaki to jest typ. Po prostu materace tego nie lubią, gdyż zakłóca to wentylację w jego wnętrzu. Można spróbować zastosować stelaż samonośny, tj. taki, do którego dokręcamy nogi. Takie wynalazki, porządne wygodne materace w Warszawie znajdziecie na naszej stronie http://doria24.pl No, a w sekcji blog czeka na Was bardzo dużo ciekawych, darmowych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się dobrze wysypiać. Wiem sama po sobie - spałam wiele lat na rozkładanym tapczanie i przypłaciłam to bólami pleców i kończyn...Dopiero niedawno ktoś mi podpowiedział, że materac może wiele zmienić. Kupiłam łóżko drewniane(żeby nie przepłacać), zainwestowałam w nowy materac Art Medic- jest super, ponieważ chyba jako jedyny na rynku ma coś takiego jak zmienną twardość - więc mogę go używać w różny sposób, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksankaTapis
Jak materac zamiast łóżka? Myślałam że materac jest na łóżku, a nie zamiast. No ale przechodząc do rzeczy, to prawda że nie warto na materacu oszczędzać, bo po latach te oszczędności nam wyjdą w postaci bólu i skrzywienia kręgosłupa, najlepsze są materace piankowe. Proszę o nich przeczytać artykuł http://eco-nomics.pl/materace-piankowe-wlasciwosci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinee
Osobiście zalecamy stosowanie stelaży pod materac, jak zostało wspomniane wcześniej zapewni to lepszą cyrkulację powietrza. Jeśli nie wiecie jaki wybrać model materaca, zapraszam na naszą stronę. Konsultantka pomoże dobrać odpowiedni model :) http://matinee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Widzę, że coraz więcej osób decyduje się na taki ruch, że rezygnuje z łóżka i wybiera zdrowe materace. Myślę, że to dobra decyzja. My też zastanawiamy się, by wybrać materac termoelastyczny http://dobryzdrowysen.pl/oferta/materace/materace-termoelastyczne Krąży o nich wiele dobrych opinii, więc będzie miło na takim spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś może sobie pozwolić na porządny materac to zawsze lepiej niż wersalka czy kanapa. Też spałam na rozkładanej sofie, dopiero po przeprowadzce zainwestowałam w porządny materac z chyba polskiej firmy Sembella, i jak narazie jestem bardzo zadowolona bez porównania do jakieś kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do spania najlepsze są materace. Tylko na nich można się dobrze wyspać, bez bólów pleców i kręgosłupa. Dobrze dobrany materac podtrzymuje ciało w odpowiedniej pozycji przez całą noc i gwarantuje komfortowy sen. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze materaca zapraszamy na: plantpur.pl chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fajne materace kupiłam u nich www.eversleep.pl polecam zajrzeć, można znaleźć również wiele innych, interesujących oraz przydatnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym najtańszego nie kupiła, lepiej dorzucić grosza, a potem nie żałować, nie trzeba od razu z lateksu kupować, bardzo fajne pianki można kupić za przyzwoite pieniądze. Kupiłam wysokoelastyczną piankę sembella. Lepiej jakiejś sprawdzonej firmy kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaJolska
Warto przejrzeć oferty różnych sklepów i sprawdzić czy nie proponują wykonania materacu na zamówienie. Jest to dobra opcja, szczególnie dla wysokich ludzi lub tych z wysokimi wymaganiami. Proszę na ten temat poczytać więcej http://www.darkus.pl/zamowilem-w-sklepie-materac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zamiast łóżka i dla pary to polecałabym wysoki, średniotwardy materac i oczywiście porządny . Na przykład kieszeniowo-sprężynowy. Sprężyny najlepiej kieszeniowe bo wtedy indywidualnie reagują na nacisk, dzięki czemu kiedy partner będzie wstawał, druga osoba tego nie poczuje. Pianka zapewni optymalna twardość. Rodzice kupili sobie niedawno wlaśnie taki materac z Beddinga i sobie bardzo chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam strone sklep.sembella.pl, fajnie, że można kupić materac skąd chcesz a za przywóz nic nie płacisz, ktoś to fajnie wymyślił i ciągle maja jakies promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PuckJoanna23
Radziłabym kupić chociaż jakiś stelaż pod materac, bo sam materac na podłodze nie ma przewiewu i może posłużyć znacznie krócej niż byśmy chcieli. Jeśli już bierzecie pod uwagę sam materac to musiałby mieć wkład z pianki, która przepuszcza powietrze, tzn ma dobrą wentylację. Tutaj polecałabym piankę lateksową. Jeśli chodzi o konkretne przykłady takich modeli, które by się nadały to np suite bedding albo hilding flamenco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie materac położony bezpośrednio na podłodze może wilgotnieć, ale wszystko zależy od warunków jakie panują w mieszkaniu. Materace z pianki termoelastycznej PlantPur pasują zarówno do łóżek ze stelażem lub bez stelaża czy ze stelażem zabudowanym i nie ma wówczas problemu z ich wentylacją. Szukając łóżka warto jest kupić lepszy materac, a tańszą ramę łóżka i stelaż, który będzie dobrze podtrzymywał materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TygrysMaciek
Zgadzam się, jeśli nie rama to chociaż stelaż albo należałoby się rozglądnąć nad materacami, które mają zachowany dobry obieg powietrza. Przykładem są materace lateksowe (tutaj polecałbym materace od Hildinga) albo ze specjalną pianką, która jest opisywana w ten sposób: "materiał o otwartej strukturze komórkowej ułatwiającej pochłanianie i odprowadzanie wilgoci poza materac." Myślę, że w takich warunkach można postawić na taki materac. Mam tu na myśli materac Suite marki Bedding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×