Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fuoebfebvouebvbsjkn

Jaki materac zamiast łóżka wybrać?

Polecane posty

Gość Mumii

Już kupiliśmy, napisaliśmy właśnie na oficjalną stronę i nie było problemu z domówieniem jednego egzemplarza pokrowca. Służy nam dobrze, całośc razem jest na prawdę wygodna, dziękuję za szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karen

U nas jest problem z różnicą wagi, partner jest sporo cięższy ode mnie i trudno było nam dobrać materac. Znajomi polecili nam firmę Sheepo, okazało się, że oni mają dwa modele dedykowane takim parom jak nasza. My mamy model sprężynowy August i Aurelia, moja strona jest o standardowej twardości, dla partnera jest podwyższona twardość - dzięki temu śpimy naprawdę wygodnie. Fajnie, że materac ma zdejmowany do prania pokrowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia

Ja mam na regulowanym stelażu materac piankowy, zreszta bardzo fajny, bo ciężko znaleźć na tyle wygodny i elastyczny materac, żeby pasował do takiego stelaża. Pianka termoelastyczna+wysokoelastyczna (Hilding 'Rumba')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka34

A ile kosztuje taki materac i czy można sprawdzić w jakimś sklepie stacjonarnym? Bo nie chciałabym kupować "kota w worku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia

Zależy jaki rozmiar. Najczęściej spotykany (160x2000 cm) to koszt ok 2500 zł ale można też natrafić na promocje i kupić taniej. Jest kilka sklepów stacjonarnych, które sprzedają te materace. Ja kupiłam w Galerii MALTA w Poznaniu w sklepie Pan Materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam materac w sypialniaplus.pl i szczerze mówiąc doskonały to był wybór. Bardzo fajnie doradzili i zrealizowali sam zakup. No i pod same drzwi dostarczony materac. Także bardzo jestem zadowolona ze sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×