Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kawa_z_mlekiem23

DO MAM KTÓRE PRZED ZAJŚCIEM ZAŻYWAŁY TABLETKI ANTY

Polecane posty

zmieniłam lekarza, który stwierdził, że gin, który przpisał mi cilest jest nienormalny, że takie tabletki mi przepisał i dowalil mi yasmin, które zarzywałam przez m-c. takiego świństwa już nigdy nie wezmę, bo czułam się strasznie po tych tabletkach. po tym zdarzeniu w ogóle zrezygnowałam z tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam 5 lat Diane. Po odłożeniu tabletek w ciążę zaszłam po trzech miesiącach, tak jak chciałam, od razu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam cilest przez kilka lat - nie polecam - po kazdym odstawienia cuda mi się działy z organizemem - po odstawiniu tabsów zaczęłam jeszcze bardziej tyć - i wyrosły mi włoski tam gdzie nie powinny - fajnie było bo byłam młoda a tabsy były tanie - no ale mi wyszło bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po odstawieniu tabsów, zaczęłam starania po kilku miesiącach- narazie bez skutecznie powiedzmy 3 cykl przy obserwacji organizmu, a jakies 8 cykli bez zabezpieczeń - tyle ze z myślą bedzie to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jak przestałyście brać tabsy @ miałyście na czas i czy przed staraniami o maleństwo robiłyscie jakieś badania i brałyscie jakieś witaminki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriii
Brałam 4 lata qlairę. Jak odstawiłam miałam rozregulowany cykl. Kupiłam sobie tester na ślinę owulacyjny, więc wiedziałam kiedy mam dni płodne i wtedy też się staraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczęście po ok dwóch latach stosowania Yaz-u i daylette z organizmem wszystko w porządku - @ przyszła na czas. A na tym forum dużo się naczytałam że dziewczyny/kobiety po stosowaniu tabsów nie mają @ nawet do pół roku :/ Z mężem planujemy dzidziusia za rok - więc odstawiałam tabletki alby organizm mógł się w pełni oczyścić :) Czekam drogie kobietki na więcej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×