Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agag20

kolega

Polecane posty

widzielismy sie kilka razy w ciagu wakacji, gdy przyjechalam z wakacji nie chcial sie za bardzo spotykac( psotykamy sie bardzo radzkoi mowi ze jestem koleazanka, ale pisze smsy codziennie do mnie, gdy odpisywalam mniej i po paru godzinach on nagle zaczął pisac ich wiecej, a spotyka sie z kumplami). Jednak zapytal sie czy ktos sie wokół mnie kręcił (spytalam dlaczego tak pytal a on nie wiem). Mam zamiar traktować go jak kolege, nie całować, nie przytulać itd. ale zastanawia mnie czemu mowi ze nikogo nie szuka ze nie chce teraz zwiazku, ze 100% nic z tego nie bedzie (ze nie chce sie angazowac i mam znalezc chlopaka) ze on chce sie bawic. Zastnawiam sie czy urwac moze calkowicie kontakt albo ludzic sie ze moze sie bardziej poznamy i cos poczuje, nie kazde uczucie rodzi sie na zawolanie (znam ludzi którzy po miesiacach od poznania dopiero chcabyc razem). Czy po zna ta kiedys ktora pokocha prawdziwie, wiem ze mial 5 dziewczyn, od poczatku mialam wrazenie ze on nie chce niczego wiecej ze mu nie zalezy na mnie i nawet nie chcial mnie blizej poznac jakby skreslil mnie na starcie ( a ja jestem fajna dziewczyna) czy chlopak musi od razu to cos czuc? co myslicie? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×