Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takamama

3 miesieczne dziecko nie chce zasypiac wieczorem

Polecane posty

Gość takamama

Dziewczyny poradzcie cos bo juz mi rece opadaja. Moj 3 miesieczny synek nie chce zasypiac wieczorem. Staram sie trzymac rutyny czyli kolo 20:00 kapanie, butla i do lozka, ale jemu ani w glowie wtedy spanie. Potrafi nas przetrzymac do 1:00 w nocy! Oczywiscie pozniej robi sie nie do wytrzymania, jest zmeczony, nerwowy i placze. Przystawienie do piersi pomaga tylko na chwile :( Dodam ze po poludniu juz raczej nie spi wiec o tej 20:00 powinien byc zmeczony i gotowy do spania, a tu nic... Powiedzcie czy macie jakies sposoby na wasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NLKNA;GKN
nie śpi w południe????a dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnzxcvbn
pewnie jest przemęczony i pewnie ma usypiać sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamama
w poludnie spi, tylko poznym popoludniem tak kolo 17:00-20:00 juz nie, wiec powinien byc gotowy tak kolo 21:00, a tu niestety zaczyna sie marudzenie do 1:00 w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamama
ale jak widac teoria swoja droga a moje dziecko swoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze powinien usypiać
sam , położyć do łóżeczka i wyjsc z pokoju , na zaden terroryzm nie reagować przemęczysz się z tydzień i będzie spał o 20 bez całego cyrku pt nosze bujam i sram pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamama
no wlasnie sie zastanawialam czy takie male dziecko jest juz zdolne do manipulowania rodzicami. Ja caly czas mam obawy ze on placze bo cos mu dolega, ale na pewno nie jest to brzuszek ani przeziebienie, wiec raczej nic mu nie jest. A jak go zostawiam samego w lozeczku to wpada w histerie. Moze faktycznie powinnam nieco "ogluchnac" na te ryki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmik
faktycznie dziwne:( może go przetrzymaj niech popłacze chwile nie reaguj, powinien się uspokoić i zasnąć. A może włóż go do wózka i powoź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapapa
a moze włóż mu smoczek, przywiąż pieluchą i wynieś gdzieś żeby nie słyszeć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam tego problemu
przed 19.00 kąpie dziecko, trochę bawimy się, przed 20.00 zaczyna marudzić na spanie więc przytulam go, chwile pośpiewam, czasami noszę 5-10 minut i śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie taki typ dziecka, moja też nie chciała zasypiać. Dopiero po roczku jakoś zaczęła lepiej usypiać wieczorem. Dodam że w ciągu dnia z drzemkami nie było problemu, tylko wieczorem a noce przesypiała całe od 3 mc. Trzeba przeczekać. U mnie tulenie, kładzenie później spać czy wymęczenie zabawą lub śmiechem nic kompletnie nie dawało. W końcu sobie to "olałam" i wychodziłam z pokoju. Po roczku zasypia bez żadnego jęku (no chyba że coś jej jest, ale to oczywiste raczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×