Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
milka12

Jak mogę zaoszczędzić na pradzie i ogrzewaniu?

Polecane posty

Gość gość
Zmień dostawcę na takiego, który ma lepsze ceny, a na pewno sporo zaoszczędzisz. My mamy energię od www.southenergy.pl i dobrze na tym wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można po przez zakup dobrej jakośc***aliwa węgla czy pelletu ponieważ bardziej się opłaca zakup bardziej kalorycznego paliwa i od sprawdzonego dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanrydz
A zastanawiałeś się nad zmianą ogrzewania na pellet? Często polecaną firmą jest Stelmet, https://epellety.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na ogrzewaniu oszczędziłem zmieniając na pellet, to dwa lata już będzie. A na prądzie to ciężko zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek WWA
Ja polecam zmianę dostawcy prądu na jakaś firmę, która oferuje korzystniejsze warunki. Osobiście korzystam z firmy Axpo i jestem b. zadowolony. Przyznam, że przekonali mnie niskimi cenami a także faktem, że cała energia, którą oferują jest ze źródeł odnawialnych. Polecam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia58
Polecam zmianę dostawcy energii elektrycznej i gazu. ja mam obie rzeczy od Axpo i bardzo sobie chwale. Rachunki zmalaly juz od pierwszego miesiaca. i to sporo! oczywiscie przy tym samym zyzyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś przede wszystkim postawić na opłacalny system grzewczy. Ja skorzystałem z usług www.ogrzewaniepoznan.pl , dzięki którym rachunki się zmniejszyły a jakość stoi na wyższym poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci zwyczajnie zmienić instalację grzewczą. Ja wykonałem ten ruch, postawiłem na ofertę www.jp-instalacje.pl i udało mi się : jakoś jest jeszcze lepsza a rachunki przychodzą mniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co jak się sam na tym nie znasz warto zapytać specjalistów. Mi robili wszystko alltech z Zielonej Góry. Zajmowali się całą instalacja grzewczą i elektryczną. Wykańczałem nowowybudowany dom i zalezało mi na dobrym wykonaniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno poprzez wykonanie odpowiedniej instalacji zarówno elektrycznej jak i grzewczej, zależnie od warunków jakie masz musisz porozmawiać z firmami, które zajmują się instalacjami grzewczymi i elektrycznymi, może coś się da zmienić? Ja takie rzeczy ustalałąm z wykonawcami instalacji w tym przypadku z firmą alltech z Zielonej Góry, która była odpowiedzialna za wykonanie dwóch instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam kilka żarówek led activejeta i zainstalowałam w kuchni i jadalni. Świecą całkiem przyjemnie, zobaczymy jak będzie z rachunkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najprostszym sposobem na oszczędności na prądzie jest zmiana wszystkich żarówek. osobiście polecam activejety bo maja chyba najlepsza ofertę na rynku. w moim przypadku rachunki za prad zmalaly momentalnie, oczywiscie przy porownyalnym zuzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałam fotowoltaikę i już widzę niższe rachunki . Fakt, że na start trzeba trochę wyłożyć ale biorąc kredyt nie ciągnie Cię to po kieszeni. I nie trzeba chodzić w futrach po domu :D  Mogę polecić firmę z Opolszczyzny ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×