Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hgg

CZERWONE PORSHE DLA KOBIETY A KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO

Polecane posty

Mam dziwny problem, może trochę wyimaginowany Mam możliwość kupienia w baaaaaardzo okazyjnej cenie ładne, zadbane Porsche. Mój ostatni samochód (stara honda civic) rozwaliłam z tyłu i myślę nad kupnem nowego pojazdu. I mam pewne objawy. Jak ludzie będą na mnie patrzeć. Mam 31 lat i boję się że dookoła będą komentarze typu "kryzys wieku średniego ją dopadł". Generalnie leję na opinię innych, ale nie chciałabym żeby w pracy, na ulicy dochodziły mnie takie głosy... jak zapatrujecie się na kobiety w sportowych samochodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsffd
kryzys wieku średniego chyba tylko mężczyzn dotyczy :classic_cool: mogę się mylić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy ekspert powiedział ze generalnie jest w dobrym stanie i nie powinien się niespodziewanie rozlecieć na kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdecydowanie o lans mi nie chodzi. Zawsze chciałam mieć sportowe auto, ale nie chciałam kupować takiego za 150tys. A tutaj dobra oferta to i marzenia z młodości wróciły. Ale nie lubię też zbyt zwracać na siebie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n nfgyewdfgfbgvrb
bierz inie mysl o innych! co ty sie w ogole zastanawiasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziakkk
porsche to bardzo trwałe auta, są z tego co pamiętam w pierwszej trójce aut z najmniejsza awaryjnością przez ostatnie lata, ale chodzi mi o koszty typowo eksploatacyjne, swoje większy silnik musi spalić no a gaz w porsche chyba odpada ;d Filtry, oleje, tarcze, klocki i nawet małe naprawy części właśnie typowo eksploatacyjnych są spore, choć może nie ma co się przerażać, wszystkiego w życiu trzeba spróbować, a ja tylko zazdroszczę że już masz okazję posiadać porschaka, jak już kupisz to się pochwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż się chyba ze mną rozwiedzie jak go kupię i zaparkuję mu nim pod nosem ;D A tak poważnie to jaki może być orientacyjny koszt miesięczny utrzymania takiego wozu? Wiadomo +/-. jeżdżę tylko do pracy i z powrotem, z 10 km może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziakkk
nie jestem w stanie Ci tego powiedzieć, bo po pierwsze nie mam porsche, a po drugie jeden egzemplarz przejeździ 100tys i wymienisz klocki i tarcze plus oleje a drugi się trafi taki że będzie non stop stał w serwisie, po prostu nieszczęśliwy egzemplarz, mina taka :P http://www.autocentrum.pl/oceny/porsche/ Bierzesz model, masz oceny użytkowników, możesz sobie wybrać silnik itd, możesz napisać opinie i zapytać o koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitolę, to chyba nie na nerwy kobiety, która nie bardzo ma na kogo liczyć jeśli chodzi o motoryzację. Muszę chyba poradzić się jakiś kolegów, pojechać z nimi tam, bo nie wyobrażam sobie tego. Ja od egzaminu na prawo jazdy nie zajrzałam jeszcze ani razu pod maskę. Więc nie wiem czy to samochód dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n nfgyewdfgfbgvrb
jakiCHś kolegoów, hgg wstyd, osoba wykształcona zeby nie umiala pisac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziakkk
no w przypadku zaniedbywania serwisu przy takich autach skutki mogą być bolesne dla kieszeni :P nie ma co się przerażać, po prostu musisz mieć dobrego mechanika i on już Ci wszystko powie, poza tym jak wspomniałaś, masz mężusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężusia mam za zachodnią granicą, zresztą taki "Porszak" to będzie cios dla jego męskiej dumy, nie wiedzieć czemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n nfgyewdfgfbgvrb
ja ci mowie, nie zastanawiaj sie.najwyzej sprzedasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażenie miny męża chyba mnie przekonało, jutro zadzwonię i się umówię na próbną jazdę ;) a niech mnie, zwariowałam na stare lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziakkk
jestem pewny że jak już się przejedziesz to już decyzja będzie podjęta, krąży hasełko, że jak już kupisz porsche to nie zamieniasz tego na żadna inna markę :p udanego zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jak przyjdzie na święta to będzie miał niezłą niespodziankę na podjeździe ;) Dzięki za rady! Jutro może napiszę co z tego wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś, ale on nielepszy, więc
kryzys wieku średniego mając 31 lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie gazuj go
bo intalowac w takim aucie LPG to wiocha. nie ma wiekszej wiochy jak sportowe auto na gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvygyu
wiesz, to troche bedzie wygladalo jak przecietnie wygladajace kobiety z torebkami louis vittona. Jesli nie jestes bogata, nie prowadzisz wystawnego trybu zycia, to bedzie to wygladalo tak jakbys wziela kredyt na to auto, byle tylko przyszpanowac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie gazuj go
jak zainstalujesz lpg to bedzie mega wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUUUUUUUURWAAAAAAAAAAA Jestem tak totalnie wściekła. Nie chciałam dzwonić wczoraj do faceta że kupuję, bo przecież święto, dryndam dzisiaj o 8 rano a ten co? "wczoraj ubiegł panią ktoś inny o 18" No co za **** dzwoni do kogoś w święto?. Jestem tak totalnie wściekła, że aż musiałam wziąć wolne w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terapia elektrowstrząsowa
po prostu się przyznaj, że nie było żadnego porshe:D i natychmiast zażyj tabletki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×