Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olga244444444

Co o tym myslicie?

Polecane posty

Gość olga244444444

facet z którym sie spotykałam jeszcze miesiac temu mnie olewał . Tzn niby on sie pierwszy odzywał bo ja nie chciałam mu sie narzucać ,ale np jak ja mu odpisałam i o cos zapytałam to potrafił odpisać nastepnego dnia i tak sie zdarzało czesto Dzieli nas duza odległość wiec widywaliśmy sie rzadko.Czasem sie nie odzywał i 2 dni. Traktował mnie luzno chyba jak dziewczyne do łozka ,a ja sie zaangazowałam ,ale nie chciałam tego dac po sobie poznac . W koncu miałam tego dosc i postanowiłam ,ze to koniec i ,ze go oleje poprostu bo na to zasługuje a poza tym wcześniej szczerze z nim rozmawiałam na ten temat i nic to nie dało.I teraz on do mnie pisze ,ze teskni , o jakimś ewentualnym spotkaniu... Na jednego smsa o tym ,że ma nadzieje ,ze niedlugo sie zobaczymy mu nie odpisałam w ogole. potem za pare dni napisał następnego co to u mnie słychac. Odpisałam miło,ale jak do kolegi i życzyłam miłego dnia. W nestepnym od napisał ,że za mna teskni , nie odpisałam mu tym samym tylko odpisałam na jego pytanie jak z moja nowa praca. wczoraj znowu napisał ,że ,,w listopadzie już na 100 % musimy sie spotkac " Nie odpisałam nic.. Dobrze zrobiłam? Ja mam 24 lata , on 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitsezonu
myślę że pisze do ciebie z nudów, a spotkać się nie chce bo ma daleko, ale nie chce zerwać kontaktu bo jak mu się nudzi to by coś napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga244444444
juz niby mieliśmy sie spotkac w pazdzierniku ,ale ja nie mogłam wtedy... Mysle ,ze by przyjechał ,ale ja już chyba nie chce :( Bo po co? Taki uklad gdzie czasem spotykamy sie na seks mnie nie satysfakcjonuje jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gent
Jak rozumiem, sypiasz z nim. Zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga244444444
tak sypialismy pare razy ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga244444444
tzn ,, przespalismy " sie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gent
Widzę, że się zgadza. A od nas potrzebujesz porady w sprawie sms-ów. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gent
A nie przyszłó Ci do głowy, żeby najpierw dojść do ładu z waszymi uczuciami? A dopiero później wskawiwać do łóżka... Aż tak trudno było się powstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego,
jak kij go swędzi to pisze do ciebie, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam takiego kolege
Laczy nas seks - to na pewno. ale klilka razy chcialam juz to skonczyc, on nie daje za wygrana, choc ja wiem doskonale,ze nie bedzie z tego zadnego zwiazku, chemia robi swoje w zaleznosci czego szukasz? ja bede sie z nim widziala, wiec domyslam sie jak sie skonczy nasz weiczor ,ale mam zamiar byc twarda i pokazac ze umiem powiedziec nie :) zobaczymy czy po wieczorze bez seksu dalej bedzie walczyl.. w co watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga244444444
Bo tak to jakos wszystko wyszło... znaliśmy sie w ogole ze 2 lata wczesniej . Mimo ,ze bylismy znajomymi to jakos zawsze czulam ,ze sie mu podobam po jego spojrzeniu itd. Widywalismy sie na wypadach z naszymi znajomymi , na weselach itd. I w koncu na takiej jednej imprezie za duzo wypilismy i tak sie stało ,ze poszlismy do ,łozka. I tak to sie zaczeło...Na poczatku on pisał bardzo czesto i spotykalismy sie raz , 2 razy w miesiacu. ja sie zauroczyłam ,a on mnie zaczął potem olewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam takiego kolege
matko ile bledow - przepraszam pytalam w zaleznosci czego Ty szukasz/oczekujesz od niego a pozniej ze ja dzis sie bede widziala z tym moim kolega... wiec moze spotkaj sie z nim ale nie idz z nim do lozka i wszystko sie wyjasni- co najwazniejsze powiedz mu,ze nie chcesz/chcesz seks ukladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gent
Czemu się tu właściwie dziwić? Miał się zauroczyć dziewczyną, która poszła z nim do łóżka po pijaku? Jak postąpiłaś, tak Ciebie traktuje. Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga244444444
I nie było miedzy nami w sumie żadnych deklaracji ,ale tak myslałam ,ze skoro pisze codziennie , chce sie spotykać , czesto rozmawiamy , pisał ,ze teskni i czułe słowa w stylu ,, kochana " to cos do mnie czuje.. Naiwne to moze ,ale zauroczyłam sie wtedy w nim . Do tego stopnia ,ze wolałam jego niz faceta na miejscu i odrzucałam innych ,, adoratorów" bo tylko on mnie interesował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga244444444
On tez był troche podpity wtedy wiec tak samo o nim swiadczy jak i o mnie... Jzreszta chciałam wtedy tego i nie załowałam , porostu to był takie wieczór kiedy pojawiła sie taka ,, chemia " miedzy nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funkystylee
ja mowie 'kochana' do wszystkich kolezanek, czy to znaczy, ze je kocham? nie, to tylko taki mily zwrot przyjacielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga244444444
Ale to nie był zwrot ,, słuchaj kochana " albo ,,pa kochana" tylko np ,, Dobranoc Kochana moja śpij słodko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda czasu na taki układ
facet przypomina sobie o tobie gdy chce podupczyć a ty masz jakieś dziwne sentymenty jak na 28 latka to on ma jeszcze pstro w głowie i daleko mu do trwałego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×