Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sikorkak

smutno mi bo zrobuiłam obiad a mój brat powiedział że makaron był suchy:(

Polecane posty

Gość Sikorkak

a ja się starałam , a poza tym nie mam duzo kasy a on wymaga jakis obiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
oj to trzeba bylo cos dac na ten makaron, zeby nie byl suchy. tesz mi problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikorkak
no co ty zrobilam makaron smazony z zółtym serem i jajkami , dla mnie pycha ale jejmu nie smakowało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vghhghhg
hmmm...brzmi ciekawie.Podaj przepis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipikasza
Sikorkak, pewnie ze pycha. Mozesz do tego dorzucic pomidorka i juz nie bedzie suche a bratu powiedz, zeby sie wypchal albo sam gotowal, jak radzi potwor z bagien ;) A... i jak jest kasiasty, to niech zrobi zakupy i dopiero wtedy niech marudzi :) Nie daj sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
ale zbieg okolicznosci :D ja tez dzis robilam makaron smazony z jajkami i kawalkami sera oraz szynki :) posluchaj, zeby nie byl suchy na drugi raz po prostu krocej smaz, zeby jajka jeszcze byly mokre. albo zrob tak jak ja robie: najpierw na natluszczona patelnie daj ten makaron niech sie ciut podsmazy. razem z makaronem moga sie podsmazac malutkie kawalki szynki lub kielbasy, ale dodatek miesny nei jest konieczny. nastepnie wylewasz rozbeltane jajka na to wszystko (z sola i pieprzem oraz jakas zielenina ew.) i NIE mieszasz na patelni, tylko niech to zastygnie w taki placek (na srednim ogniu) jak spod juz bedzie podsmazony, a wierzch troche jeszcze mokry, dajesz zolty ser - starty lub cienko pokrojony. teraz lopatka podnosisz jedna strone placka i skladasz go na pol. jak taki omlet. zmniejszasz ogien i po paru minutach wszysko gotowe, ser sie rozpusci. w ten sposob bedzie mokre - jajka nie do konca przesuszone z rozpuszczonym serem w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się! Ważne że tobie smakowało. Mój ojciec też nieraz tak marudzi a my mamy to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×