Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pstrąg potokowy

czy faceci umieją kochac naprawde?

Polecane posty

Gość pstrąg potokowy

coraz bardziej się skłaniam ku temu, że chyba nie potrafią. nawet ci, którzy mają dobre serca. powiedzcie, z czego to się bierze, że ktoś ma cały czas pod górkę w miłości? Cały czas! a przecież nie ma teoretycznie obiektywnych przeciwskazań, bo ani głupia, ani brzydka nie jestem. A innym się dookoła udaje. znajdują kogoś (inna sprawa, że nie zawsze te związki są potem szczęsliwe), dzielą z nim zycie. Strasznie to niesprawiedliwe. nie chcę być sama. mam już 30 lat i wiele symptomów wskazuje na to, że mój związek, na który czekałam całe życie i który jest dla mnie wszystkim,nie przetrwa i że zostanę sama. i co potem? szukać zastępczych rozrywek, zastępczego sensu zycia, NA SIŁĘ????!!!! ucieczka w hobby?! - zastępczy sens! albo w akcie desperacji zapisac się na portal randkowy? - buhahhaa. można jeszcze wyjechać na Madagaskar i odciąc się od dotychczasowego życia, uprawiając bawełne. Ile goryczy dziś we mnie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym wnosisz, że nie potrafią? ­ poza tym facet nie zapewni ci sensu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadam standardowe pytanie: A gdzie Cię fajny facet ma poznać...hy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie spotkałam swojej milości, ale znam zakochanych facetów i stąd czekam na faceta, który będize mnie kochal oczywiscie z wzajemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym facet nie zapewni ci sensu życia." "wykumkała" żabka i ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się czytać całości, odpowiem od razu na pytanie z tematu: TAK i myślę, że to nie kwestia płci mój mężczyzna mnie bardzo kocha i to czuje się każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autoryki
Sluchaj ty mnie babo jedna! Gowno mnie twojproblem obchodzi daj mi kase. Milosc jest byla i bedzie, tylko trzeba dobrze poszukac. Ide kupe, a jak wroce to chce aby kasa lezala na stole. A milosc jest bo byla i bedzie! Mam rozwolnienie i to jest problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrąg potokowy
sens życia to nie facet sam w sobie, ale ŻYCIE z kimś, kogo się kocha. dzielenie tego życia. i wtedy, kiedy ta podstawowa potrzeba jest zapewniona, można się rozwijac w innych dziedzinach. najważniejsze jest mieć drugą połówkę, rodzinę... ale ludzie (być może zmęczeni porażkami w miłości?) w ostatnich czasach szukają sobie "tematów zastępczych" i wierzą, że mogą być szczęśliwi, będąc singlami, co dla mnie jest abstrakcją większą niż fizyka kwantowa. żab-X wnoszę po tym, że część z nich gra, część "kocha" chwilowo, a część nawet jesli kocha to przedklada nad ta milosc inne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autoryki
Juz sie wysralem, a kasy widze nie ma!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrąg potokowy
i nie będzie, sorry. idz szukać w innych watkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafią kochać. Z tym, że kochają inaczej, niż kobiety. Inaczej, niż kobietom się wydaje, że (i jak) powinni kochać. Normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 12 min
jezeli centrum ciezkosci twojego zycia koncentruje sie na faceci to nigdy nie stworzysz szczesliwego zwiazku a z twojego postu wnioskuje, ze tak bylo do tej pory skoro piszesz o szukaniu zastepczego sensu (!) i rozwazaniu szukania hobby po zerwaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrąg potokowy
no to w takim razie JA MAM ZAJEBISTEGO PECHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy pan 24,5
To wynika z wyboru ów kobiet :P Są dwie kategorie facetów w tych czasach. Dzicy entuzjaści tak nie przewidywalni i szaleni że sami nie potrafią przewidzieć co zrobią ;) Czyli produkt najczęściej kupowany przez Polki. I faceci nudni, stali, zasadniczy którzy mają zasady czyli produkt nie schodzący. Trudno do męskiego prymitywa wymagać by kierował się czymś innym niż instynkt, tak jak trudno zasadniczemu facetowi pokierować się instynktem a zostawić w tyle zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sens życia to nie facet sam w sobie, ale ŻYCIE z kimś, kogo się kocha. dzielenie tego życia. i wtedy, kiedy ta podstawowa potrzeba jest zapewniona, można się rozwijac w innych dziedzinach. najważniejsze jest mieć drugą połówkę, rodzinę." ­ bzdura na resorach. zrozumiesz to, gdy już będziesz w związku. ­ bycie z facetem nie jest podstawą samorozwoju, ani nawet w tym nie pomaga. wręcz słabszym jednostkom może przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrąg potokowy
za 12 min a masz jakiś pomysł na zapełnienie pustki po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrąg potokowy
żab-X to co jest sensem życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak kochaja
??? co dla faceta znaczy kochac kobiete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to co jest sensem życia?" ­ życie nie ma żadnego obiektywnego sensu. i nigdy go nie znajdziesz, bo nie można znaleźć czegoś, czego nie ma. ­ odkąd poznałam tę prostą prawdę, żyje mi się dużo łatwiej :P ­ wprawdzie faceta mam, ale nie zakładam, że to już na wieki wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwyr
malo romantyczna jestes zabciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie jestem romantyczna, bo romantyzm to wymysł stworzony do manipulowania naiwnymi panienkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×