Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmalala milenkiii

Ile zarabiaja wasi mezowie i w jakiej branzy pracuja?

Polecane posty

Gość zaraz padne..
w budzetowce 13500? hahaha oj klamczuszek z ciebie. Jeatem pracownokiem jednych z ministerstw i wiem ile zarabiaja kierownicy w adminiatracji rzadowej i napewno nie tyle. W samorzadoqce maja w ogole grosze. W wawie kierpwnik ma ok 6-7 no chyba ze jestes zona Tuska:-). i jest jeszcze cos takiego jak widelki dla pracownikow urzedow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna suczcz
Pozwalam sobie tylko wspomnieć, że nie wszystkie urzędy centralne mają widełki. Część ma tylko okreslony minimalny poziom zarobków. Co do "góry" -sky is the limit ;) A tak nawiasem mówiąc- w większości ministerstw zarabia się marnie. Podobno najlepiej płaci NBP, MF i kilka innych urzędów. Duuużo lepiej niż srednia "ministerialna". Duże samorządy też raczej dobrze płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna suczcz
Także ja jestem skłonna wierzyć w takie zarobki. Zakładam, ze mowa tu o stanowisku co najmniej zastępcy dyrektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz padne..
to zalezy gdzie jestes w samprzadzie wiekszosc i tak zgarnia marszalek a inni raczej marnie. To fakt MF ma nalepiej ale to nie jeat i tak ta kwota. Samorzady zawsze stosuja widelka wynikajace z ustawy o pracownikach samorzadowych. Rzadowcy dosc czesto tez je stpsuja zeby byc krytym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz pracowal w pl
tak samo jak amz autorki, totalna masakra ciagle ktos go zatrudnial na czarno po kilku tyg nie placil i wyp... ciagle problemy co budowa to jeszcze gorzej, niemal za darmo robil wlasnei uzgadnial z pracodawca stawke na powiedzmy 15 na godz a dostawal 10 albo wcale bo pracodawca byl nieuchwytny przez mc :/ pojechal za granice i teraz ma ok 1800euro a czasami jak robi soboty to ponad 2tys euro za ta sama prace i jakos tam nikt nie narzeka ze nie umie czy ze zle cos zrobil wrecz pzreciwnie ludzie go w niedz wolaja do swoich domow do pracy, a w polsce non stop ktos go opieradla ze nie umie pracowac bo nie chcial placic taka polska rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zarabiam 12 tys
mozecie sie wszyscy schować ze swoimi marnymi 6 tysiącami:P. A podobno taka bieda w kraju ale widze ze tu kazdego prawie stać na kupno ziemi i budowe domu. Tylko czemu wieksosc zyje na kredycie na 30 lat albo wynajmuje kawalerke ew. 2 pokojową klitke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wyobrazam sobie miec
moj maz pracuje glownie po 8h.produkuje opakowania.nie ma stałej pensji,bo roznie jest z zamowieniami.ale ogolnie jest dobrze,ja nie licze groszy przy zakupach.nawet nie znam cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa
Co do pensji w administracji to pensja 13 000 zł dla kadry zarządzającej jest jak najbardziej prawdopodobna. Pracuję w jednym z urzędów centralnych, który w rankingu wysokości zarobków plasuje się na dość niskiej pozycji, pensje kadry zarządzającej- dyrektorów i zastępów dyrektorów departamentów są niższe, bo poniżej 10 000 zł. Wiem, że w MF, MRR i w różnego rodzaju agencjach zarobki są o wiele wyższe, skoro sekretarka dyrektora departamentu zarabia ok 4 000 zł, to jej dyrektor spokojnie ma ok. 13 000 zł, jeżeli doliczymy 13 pensję, 2 nagrody kwartalne, to spokojnie średnio miesięcznie tyle wyjdzie. To, że wy zarabiacie mniej, nie znaczy że wszyscy tyle zarabiają. Nie wspomnę już o lekarzach prowadzących prywatną praktykę. Skoro mój stomatolog wyciąga w ciągu 0,5 h średnio 100-200zł od jednego pacjenta, a ma dziennie ich co najmniej 10, to policzcie sobie ile zarabia w ciągu tygodnia, miesiąca. Dodam, że ma własny lokal, więc odpadają mu koszty wynajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez na pomaranczowo :)
my z mężem mamy firmę zajmującą się handlem, usługami i po części produkcją. miesięcznie wyciągamy z tego 10-15 tys na rękę. z tym, że ja bardzo mało się tam udzielam, w większości wszystkim zajmuje się mąż, ja jestem w domu z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
razem mamy 2998+ ok 2000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaradddna
Ja nie pracuję :P Mąż zarabia (górnik w miedzi) na reke około 5 tysi a mój kochanek :D 10 tysi na rękę (jest elektrykiem w pewnej firmie ;) ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między innymi
Mój zarabia od 2800-3300 jako spawacz. Od pn -pt po 8h. Plus jakiś 1000 wpada z fuch. Praca w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzają się różne pensje
Mój tata prowadzi działalność gospodarczą- robi remonty,jakieś wykończenia, trochę drobnej budowlanki, dachy itp. Jest samoukiem i pracuje sam,bo niestety młodym się nie chce pracować. Już kilka zleceń mu przeszło koło nosa bo brakowało mu ludzi do pomocy-a oferował stawkę 15zł brutto (oczywiście praca z podpisaną umową),ale ludziom mało :( tato po odprowadzeniu składek i opłaceniu podatków wychodzi na ok. 3000netto (są miesiące że ma 10 000zł a zimą czasem bywa tak że jest na minusie,bo ZUS trzeba opłacać nawet jak się nie ma dochodu). Co do urzędników-mój brat pracuje w pewnej agencji i zarabia 7000euro... Pracuje w Polsce i tylko co jakiś czas musi lecieć do Brukseli. Hipotetycznie można tam pracować max 5 lat,ale on już 7 pracuje... ;) Mój mąż jest policjantem i zarabia ok 5000 miesięcznie (jest inspektorem i ma 15 lat stażu). A ja...jestem kuratorem sądowym i mam 2300 brutto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to mają wyobraźnie
a wy siedząca cały dzień w necie bezrobotne żonki? moze czas sie do roboty wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między innymi
w niedzielę do roboty ? obiad już nastawiony, a przed jutrzejszym dniem odpocząc sobie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa
Do niektórzy to mają wyobraźnię- niektórzy są baaardzo zazdrośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to mają wyobraźnie
niedziela to dzień jak każdy inny i też się pracuje, no ale cóz o tym wiedzieć mają te, co nie pracując nigdy w niedziele robią rosół i schabowe, bo niby ten dzień jest jakiś wyjątkowy. Pozdrawiam wszystkich z pracy, obyście nie trafiły do mnie obżarte z bólem brzucha dzisiaj, bo dnia nie mam na znoszenie durnych bab;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między innymi
Bardzo fajnie, że pracujesz w służbie zdrowia. Chwali się ;) Ja mam akurat niedzielę wolną. Tak się staram manewrować, żebym mogła ją dziecku poświęcić i być z mężem ,ale nie zawsze się udaje. Więc nie pluj jadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ma to jak opierdalac si
e w pracy i wyzywac innych od nierobow :/ sam/a idz do roboty bo siedzac na kafe w pracy to tylko wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa
Nie trzeba być bezrobotną, aby mieć wolne w sobotę i niedzielę. Są tacy, którzy mają wolne w wakacje, ferie, Wielki Czwartek, Wielki Piętek, wtorek po Wielkanocy i w masę innych dni. Do tych ostatnich się nie zaliczam, ale w sobotę i niedzielę pracować nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to mają wyobraźnie
wkurza mnie takie chwalenie sie i czekanie na reakcję innych, co ma wspólnego praca na budowie z pracą np informatyka?? jak można porównywać zarobki? fajnie jest wiedzieć, ze ma się kasę, a inni nie, ale co to zmienia w ujęciu kim się jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa
No dobrze, ale autorka nie pytała o konkretny zawód, ale o podanie zarobków i branży, więc nie dziw się, ze wypowiadają się żony panów pracujących za 1300 zł jak i za 13000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to mają wyobraźnie
jaka jest celowość tego pytania? w polskiej rzeczywistości jedynie przepychanka kto ma lepiej, to że jestem lekarzem stawia mnie wyżej niz kogoś kto w moim domu kładzie mi cała hydraulikę? powiem tylko, że zarobki mamy podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia

Mój mężuś pracuje w Niemczech w Permoncie na budowie i jest bardzo zadowolony. Zarabia w euro bardzo dobre  pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsndnx
Dnia 4.11.2012 o 01:05, Gość zona nauczyciela 33287 napisał:

mój maz pracuje w szkole, z prywatnymi korkami (z dojazdem do uczniow) zarabia ok 1600

Ta ta chyba, ze w szkole pojawia sie w miesiacu na 20h i daje 10h korkow miesiecznie

ja biore za korki 22zl/h (nauczycielka nie jestem) i uwazam,ze to i tak malo, bo dodac przygotowanie sie i sprawdzenia czasem pracy domowej to nie jest wielkie wow, ale dodatkowo z tego mam 400-700 leciutko, bo to tylko 6-8h tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZonaJanka

Maz jest dyrektorem ds zakupow zatrudnionym przez zagraniczna firme, ma na umowe 2000$ netto i przeliczaja to na zl. 

Nie wiem czy to duzo, bo on rozwala 3000-4000 na zarcie. Dobrze, ze firma oplaca dodatkowo mieszkanie, bo wtedy to juz w ogole byloby wyczyszczone konto. Ja jestem oszczedna, zarabiam 2300 plus dorabiam tlumaczeniami (dodatkowe 300-800 w zaleznosci od miesiaca) i kazdego roku musze odlozyc sama min. 20000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

To wam coś powiem.Ja nie mam męża i jestem zdana tylko na siebie.Zarabiam w okolicach 6.5,ale moje życie to w większości praca:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

To wam coś powiem.Ja nie mam męża i jestem zdana tylko na siebie.Zarabiam w okolicach 6.5,ale moje życie to w większości praca:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×