Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmalala milenkiii

Ile zarabiaja wasi mezowie i w jakiej branzy pracuja?

Polecane posty

Gość cxsafsaf
ja pierdole jak czytam ciebie to jak bym siebie czytala ale ja juz mam tak dosc ze masakra dre morde nie mam juz sil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj maz jest chyba leniwy:O Bo sorry ale moj kuzyn ma 22 lata i pomocnikiem zadnym nie jest. Owszem na poczatku byl, mial przyuczenie, ale to trwalo chwile, a nie lata. Twojemu mezowi po prostu sie nie chce bo jakby zaczal byc normalnym pracownikiem to wiecej pracy by mial i odpowiedzialnosc duzo wieksza. Moze tego sie boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalala milenkiii
go po miesiacu zwalniaja. z kazdej pracy. bo jak mowia za malo umie, jest za wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
tyle tzn 8 zł na H zarabia u mojego m pomagier..a jak sezon to i fuchy 3000 tyś dorobi..ja mam 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niezlych nieudacznikow maci
hahah zal mi was kobietki ;d nieudacznikow pukacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 5 lat pracuje
w firmie budowlanej, praca 9-10 h dziennie w seoznie czyloi wiosna lato, wczesna jesien zarabia około 6 tys w zimie około 4-4,5 tys ja pracuję 3 dni w tygodniu i zarabiam 2 tys i tak wiecznie nam mało bo mamy dwoje dzieci i nie ma co ukrywac spore wydatki z powodu wielu przyzwyczajeń i chęci wygodnego życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalala milenkiii
moj mowi ze nigdzie wiecej ni placa. mieszkamy w malymn miescie, ja mam dosc jego i jego pracy. nic nie mozna kupic nic zaplanowac. bo jak ja nie moze utrzymac sie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko no prosze cie napisz, ze to prowokacja:O Zwalniaja po miesiacu? Pogadaj z nim, przeciez to wyrazny obraz lenistwa i braku zaradnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalala milenkiii
moj lat pracuej 5? a co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak i tak do doopy
a mój ma, w zależności od miesiąca, 16-20 tys na reke. z tym, że rzadko bywa w domu. jest lekarzem i wykladowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABI 678
moj 2, 500 tys euro ja 1800e tak to mozna zyc..a nie amarne 2500tys jak czytam kols zarabia plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 5 lat pracuje
napisalam przecież ze w budowlance, tzn firma która najczesciej wygrywa przetargi na ocieplanie bloków, remonty biur, klatek schodowych, balkonów w blokach ale czasem mają tez zlecenia na prywatne domki, remonty dachów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windwindwind
13 500 zł netto plus premie, trzynastki. Urzędnik, kadra zarządzająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalala milenkiii
i to w polsce zarbia. niezle. bo moj ostatnio obciol mu o 2 zł na h. czyli jesesmy w plecy ok.400zł a moj nic sobie z tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a własnie
dzis sie z tego śmialismy ze jestem jedyną chyba żoną, która nie wie i nie pyta ile jej mąż zarabia. Tak mniej wiecej sie orientuje ale wyszło ze pomylilam sie conamniej o 500 zł. W każdym razie z pracy zasadniczej ma cos koło 3000 - motoryzacja,bierze tez zlecenia ale tu to juz cłkiem nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjaśniaczka Joanna
Mój mąż pasie i doi krowy,6 godz.dziennie i ma płacone ponad 10.000 tyś miesięcznie + zasiłek rodzinny na dwoje dzieci w kwocie prawie 1.000 zł pracuje w rolnictwie,za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
nie porównujmy wykładowcy do budowlańca..może niech się wypowiedzą dziewczyny co mężowi pracują na budowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjaśniaczka Joanna
ja zarabiam 1.700 zł i te pieniądze idą tylko i wył na moje widzimisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
noale u nas 3500 skończy się jak wyjedzie do Dani ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
joaśka jak mój mąż pracował w norwegii moja pensja też zła na waciki heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjaśniaczka Joanna
joaśka jak mój mąż pracował w norwegii moja pensja też zła na waciki heheheh hehehe blisko,ale nie gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
nie on budowlaniec-tylko betonownie i plytkowanie mu w głowie...był w orwegii..ale nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob7474
ach te wyjazdy męzów za granice...niby to za "chlebem" a tak naprawdę w poszukiwaniu przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
heheh mówisz o sobie?1.to mydło to się nie wymydli...żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkasa
zarabiam 10000 zl utrzymuj meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohitko
"windwindwind 13 500 zł netto plus premie, trzynastki. Urzędnik, kadra zarządzająca" Kłamiesz! Nie znam nikogo, kto zarabia takie pieniądze a budżetówce. Moi kierownicy zarabiają po 3-4 max. A to podobno i tak bardzo dobrze. 13 000 to zarabia premier chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green apple
moj facet jest ochroniarzem zarabia 2,5 tys funtow miesiecznie na reke a ja pracuje w administracji i zarabiam 1,100 funtow piesiecznie na reke czyli prawie 4 tys mamy :) na nic nie brakuje i udaje nam sie zaoszczedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna suczcz
Oj, mohitko .......... chyba jestes w błędzie. Ludzie zarabiają taką kasę. Wszystko zależy od urzędu/agencji. Co do meritum: małżonek zarabia około 6-7 netto. Jest kucharzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna suczcz
mowa o polskich złotych (dopiero teraz zauwazyłam,że niektórzy "chwalą" sie zarobkami z zagranicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkular90
ile byśmy nie zarabiali to i tak zawsze będzie za mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×