Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikerka90

- 5 kg mniej i więcej. zapraszam od jutra

Polecane posty

Gość pikerka90

witam, mam 5 kg za duzo . zaczynam od jutra to niszczyc juz dzis mialam lekki dzien . ktos ma chec ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka258
Ja z mila checia sie dolacze do Ciebie:) trzeba mi drugiej ktora mi w tym pomoze:) 5 kilo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 44 ,
a jakie macie diety zamiar stosowac i w jakim czasie chcecie schudnac te 5 kilo , tez mam 5 kg ale nie wiem nna jakiej diecie to zrzucic zeby nie było jo jo potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na MŻ, po prostu się ograniczam, a schudnąć chce te ostatnie 5 kg tak w miesiąc, może troszke dłuzej. nie ma sensu sie spieszyc, bo potem wlasnie jojo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 44 ,
kurcze na mnie nic nie dziala mysle o kopenhaskiej ale czy dam rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzka
helo , zaczyna ktos dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram malinke
najlepsza dieta to MŻ ;) ja 2, roku temu wazylam 120 kg, obecnie 70 kg przy wzroscie 1,8m. stosowalm diety cambridge, kopehaskie, glodowki - zawsze kg wracaly po diecie. gdy zaczelam jesc mniej, malo tlusto, odstawilam slodycze, popijalam czerwona herbate kg lecialy :) no wiadomo zapisalam sie tez na silownie, poczatkowo byl fitnes, a teraz jak sgubilam kg cwiczenia silowe uprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazazaza
no to ja ci gratuluje sliczny spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazazaza
a zaczynacie od jutra czy jest ktos od dzisiaj na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
z tego co doczytalam to od jutra? Takze ja tez sie chetnie przylacze razem razniej hehe duzo razy probowalam ale mam slabosc do slodyczy :/ ale sie postaram kolejny raz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnetyzm gruszki
czemu od jutra?:) zaczynajmy od dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazazaza
a ja pytam bo moja siora chce dołaczyc do jakiegos forum ja jestem na dukanie i szukam jej topiku bo nie ma jej w domu bedzie wieczorkiem pewnei tez od jutra zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka258
Ja zaczynam od dzis..:) wzrost 164 waga 55 cel:52 czyli jakies 3 kilo:) jak dobrze pojdzie to moze byc nawet to 4:) ja myslalam byc na diecie MZ.. Choc bylam kiedys na 1000 kcal i tez nienajgorzej:) te pare kilo chcialabym zrzucic tak do grudnia:) i zostac na nich:) wiec dzis:) sniadanie: platki z mlekiem.. Obiad: mizeria z kurczakiem pieczonym :) a kolacja zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia.
ja jeszcze nic nie jadłam oprocz kawy 20 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka258
Ja zaczynam od dzis..:) wzrost 164 waga 55 cel:52 czyli jakies 3 kilo:) jak dobrze pojdzie to moze byc nawet to 4:) ja myslalam byc na diecie MZ.. Choc bylam kiedys na 1000 kcal i tez nienajgorzej:) te pare kilo chcialabym zrzucic tak do grudnia:) i zostac na nich:) wiec dzis:) sniadanie: platki z mlekiem.. Obiad: mizeria z kurczakiem pieczonym :) a kolacja zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alskjbnv
a czym sie rozni mz od liczenia kalorii mysl;alam ze tu na mz tez sie liczy kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Mogę się do Was dołączyć? Ja też chce schudnac jeszcze z 5kg. Ale brakuje mi już motywacji. Zaczynałam od 67 a jest 62. Mam już ładniejszy brzuch ale jeszcze nie taki jak bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alskjbnv
no a liczycie kalorie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia.
ja tez od dzis do tej pory zjadłam kawa -20 kcal teraz zjem serek wiejski ze szcypiorkiem i małego pomidorka -ok 15o kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia.
ja chyba nie bede liczyc kalori a tak mi sie jakos wyliczylo z pzryzwyczajenie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
macie jakis plan co do diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze pare kilo wystarczy na to co do planu to 3 głowne posilki 2 przekaski 2 litry wody czerwone ,zielone i ziolowe badz owopcoew herbatki ( w tych 2 litrach) czasem wypijam 2,5 litra ograniczam ( nie calkiem odrzucam) pieczywo, słodycze makarony i troche ruchu , spacery i bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
ja tez od jutra bo dzis w gosciach jestem hehe co nie znaczy ze sie bede opychac! :D dzis sie psychicznie przygotuje a od poniedzialku zaczynam :) metoda mż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati89
Ja też się chętnie dołącze jak można, waże 61kg wzrost 167. 2 lata temu schudłam 15 kg ... a teraz wciągu 4 miesięcy znów przytyłam ładnych pare kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
ja od tygodnia krece huula hop po 20-30 min i chcialam jeszcze jakies cwiczenia na brzuch ale nie wiem ktore najlepsze myslalam o a6w ale mi odradzili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×