Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikerka90

- 5 kg mniej i więcej. zapraszam od jutra

Polecane posty

Gość jet tu ktoś????
halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jet tu ktoś????
a bedzicie [pisac co jecie? bo nie wiem jak sie zabrac do mz - bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sniadanie jem np owsianke, albo musli z jogurtem naturalnym; potem jakies jablko; obiad to np piers z surowka, potem jakis owoc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jet tu ktoś????
dziekuje za odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,piszę na 2 topikach bo nie wiem który przetrwa-zaczynam od jutra 1000kcal dodam też jutro aktualną stopkę. mam 23 lata i 163 cm dziś rano waga 54,4-jutro może być więcej:) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. tak z 5kg przydałoby się. Witam po śniadanku Oto moje menu: może komuś się przyda: 1/2 bułki grahamki: 35g 88kcal masło prawdziwe: 5g 37kcal ser gouda: 17g 55kcal sałata masłowa: 14g 4kcal polędwica wędzona z kurczaka: 22g 22kcal ogórek: 21g 3kcal pomidor: 38g 6kcal kawa zbożowa 5kcal 220kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
super ze piszecie jadlospisy łatwiej bedzie mi , bo nie uwmien nic ułozyc albo za duzop albo nie te produkty itd dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
A ja mysle ze bede jadla 5 posiłków i tylko do 18 do tego bede cwiczyc. Bez slodyczy ani tlustych rzeczy, ale tez nie bede za bardzo kombinowac z potrawami :P na sniadanie mam zwykla bulke z twarozkiem i pomidorem do tego kawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkawbitejsmietanie
ja jestem od 3 dni na diecie aktualna waga 55.5kg chce schudnac tak ze 3-4 kg i daje sobie na to miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felciaa2
a co myslicie o diecie kopenhaskeij nie byłaby lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaaaara
truskawkawbitejsmietanie jaka masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkawbitejsmietanie
moj wzrost 167cm i jestem na diecie 500kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
Moja mama miesiac temu stosowala 13-sto dniowa schudla 5kg ale chodzila wymeczona i prawie sie przewracala ;| a ma ktoras z was hula hoop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
aaaaa bo ja zaczelam od dzis jeszcze krecic hula hopem 2x dziennie po 20min zobaczymy jak bedzie z efektami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, można dołączyć? ;) moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się początkiem sierpnia, w ok. 1,5 miesiąca schudłam 7kg, stosowałam dietę 1000kcal plus dużo ruchu, jeździłam na rowerze i kręciłam hula- hop z masażem. potem zrezygnowałam z diety, ale zapisałam się do fitness klubu, no i do dzisiaj utrzymuję wagę 57 kg, chciałabym jednak schudnąć jeszcze ok 4 kg, więc od jutra znów zaczynam dietę MŻ, zamierzam nie przekraczać 1200kcal, mam nadzieję, że wytrwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta88 jakiego jestes wzrostu ? :) jak tam zaczelyscie dzien dziewczyny ? Za mna juz sniadanie- 2 kanapki z wędlina + kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niestety tylko 160 cm :( dietę zaczynam od jutra, bo dzisiaj mam babski wieczór z koleżankami i obawiam się, że skończy się to pizzą, ale od jutra już nie ma zmiłuj się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy podobna sytuacje jesli chodzi o wzrost i wage :P trzeba cwiczyc siłe woli:) albo chociaz zjedz mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piehghgcv
to na kopenhaskiej mama chodziła słaba a wy po 500 nie? na kopenhasjkiej jest 500-800 kcal dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie stosowałam jakis ułożonych diet, jestem na MŻ, bo tak mi wygodniej; a co do 500kcal, to moim zdaniem jest bezsensu, bo kiedys tego probowałam, ale własnie caly czas bylo mi słabo, wiec szybko zrezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -przyłacze sie do was jestem na topiku 1000 kcal i tutaj dopiero wstałam i wypiłam kawe zaraz zjem twarozek domowy z oliwa , 1 wasa i pomidorek dzis wydaje mi sie ze ten brzuch mam wiekszy niz wczoraj a bierzecie jakies suplementy typu linea czy asystor slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam ten asystor kiedys i schudłam ładnie diete tez miałam ale osłabiał mi apetyt zwłąszcza tabletka na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem czy podziala na mnie 2 raz ( brałam go w marcu) no i jak chamowal apetyt to na noc nie mialam ochoty na podjadanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowaJusta
powodzenia!!! ja sie trzymam ćwiczeń i gotowanego jedzenia!!! nie za dużo nie za rzadko! aha! i dziewczyny! proszę nie katujcie się nie jedzeniem słodyczy!!! jak coś, to polecam zaspokojenie się sorbetem z Grycana!!! kulka ma 40 kcal więc nie ma się co bać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkllzza
u mnie sie nie skonczy na 1 gałce tylko na całym opakowaniu weic odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×