Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikerka90

- 5 kg mniej i więcej. zapraszam od jutra

Polecane posty

Gość pikerka90
hej, to ja zalozycielka topiku. mialam klopoty znetem ale juz jestem. zrobilam dzis do pracy sobie super salatke: tunczyk, salata, papryka, cebula, ogorek polecam-pycha nie jem słodyczy to moja zasada numer 1. pracuje fizycznie, wiec rano kanapka jakas obowiazkowo, bo przerwe na lunch mam dopieor po 4 godzinach pracy. dzis na ten lunch byla salatak, potem na przekaske jogurt na kolacje ryba od jutra zaostrzam pasa . sorry za błedy. obecnie mieszkam za granica, od niedawna, wolny czas poswiecam na nauke angielskiego... praca 2 zmianowa 7-15 lub 16 ( zalezy) i od 9 do 18 badz 10-18. te zmiany do 18 sa najgorsze;/ ale dam rade. musze niechce na zime wychodowac opony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sie tu pojawiac raczej 1 dziennie wieczorami. liczymy wiec kalorie. :) fajnie ze was tyle oby topic nie zmarł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, czyżby kolejny topic na którym zaczęłam pisać umieral...? Mam nadzieje, że nie;] U mnei pierwszy dzień mż, jak narazie spożyłam ok. 500 kcal ( sałatka z grillowanym kurczakiem, kilka płatków wasy), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mi dzisiaj tez dobrze idzie, wczoraj troszeczke przesadzilam, ale dzisiaj juz bylo w normie z jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , melduje się na dieice sniadanie 1.5 kromki razowca 1 jajko, 1 mały pomidor i mała cebulka, kawa z 1 łyzeczka cukru przekaska mandarynka kiwi obiad kawąłek gotowanego udka i kalafior polany łyzeczka masła i odrobina otrab podwieczorek kiwi i jogurt naturalny kolacja jajecznica 1 jajko i 3 białka , warzywa mieszane ( sałatka) z oliwa z oliwek i sokiem z cytryny tego sie dzis trzymam i 2 litry wody herbatki ziolowe i owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka ciesz sie ze jestes zagladaj , bo widzialam cie na innych forach mam nadzieje ze tu tez wpadniesz , chciałabym do swiat schudnac 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naglodowceod3dni
beaciaaa na glodowce schudniesz w 10dni 6kg - po co sie katowac dietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czesc moge sie przylaczyc? waze 76 kg . chcialabym shcudnac na diecie 1200 do swiat 4 kilo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
jak chcesz schudnac z brzucha to do diety doloz cwiczenia na brzuch najlepiej aerobiczna 6 weidera. cwiczenia sa trudne ale daja swietne efekty. Ja juz ogolnie jestem po diecie z 86 w dwa miesiace doszlam do 76 ale chcialabym dojsc do 70-72 kg bo przy moim wzroscie 176 tyle byloby dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bede miec @ wiec poczekam az skonczy sie bo nie za bardzo dobrze sie wtedy czuje i zaczne cwicyc po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka432
176cm 60 kg - chciałabym zrzucić z pięć do świąt, ale mam troche malo samozaparcia... poki co wszystkie slodycze zamieniam na sorbety - te od grycana maja tylko 40 kcal w kulce, a o smaku czarnej porzeczki po prostu uwielbiam. no i odstawiam pieczywo...mam nadzieje, ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
bajaderka to z czego ty se odchudzasz dziewczyno? przeciez ty juz masz niedowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×