Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Czesc Wam. Ja ostatnio tez jakas zalatana jestem, ale oczywiscie z diety nie rezygnuje, bo przynosi efekty to po przestawac :) Na dzis turbo zaliczone i teraz odpoczywam po obiedzie. Mialam schab pieczony, ziemniaki i ogoreczki z jogurtem. A rodzince upieklam karkowke w musztardzie i pieczone ziemniaczki i tak pachnialy pysznie ojjj. Ale nie podkradlam od nich nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane chcialabym sie do Was przylaczyc od jutra ;) Mam do zrzucenia kilka kg ale bardziej zalezy mi na cm :) Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona :D Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czesc dziewczyny. ja juz prawie tydzien na diecie bezweglowodanowej. jakie wrazenia? wiec tak: -waga stoi w miejscu ani grama w dół - ciągły ból brzucha ( wogóle od tygodnia nie chodze do ubikacji) - źle sie czuje , mam zawroty glowy -jestem senna i caly czas bym jadla ogolnie nie polecam , jestem przez to bardzo oslabiona a na jaja mleko brokuly i rybe nie moge juz patrzec. pociagne diete do niedzieli i zaczynam od nowa 1200 kcal ale juz racjonalnie ;] spadek wagi nie zanotowalam byc moze ze przez zblizajacy sie okres lu przez to ze nie chodze do kibelka. dla mnie taka dieta jednym slowem porazka . nie wiem jak ktos wytrzymuje na niej wiecej niz tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Z zamiarem przystąpienia do diety noszę się gdzieś od 3 tygodni. Dzisiaj poczułam, że dojrzałam do tej decyzji i podjęcia wyzwania. Jak wiadomo, zawsze łatwiej w grupie wsparcia, więc postanowiłam dołączyć do Was, z nadzieją, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) Mój pomysł na dietę to 1000-1200kcal, ani 1 kcal więcej. Znam swój organizm i wiem, że muszę dołożyć odpowiednią dawkę ruchu także, aby waga szybciej ruszyła w dół. Od dzisiaj więc, co dzień, pedałuje na rowerze co najmniej 30min. na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eklerek ja miałam to samo,a wszyscy ją zachwalają.i teraz u mnie bułka z rana to prawie podstawa:)Nigdy mi tak nie brakowało chleba/bułek jak przez tydzień ej diety. ja piję kawę i jestem po 1/2 bułki pszennej z serkiem śmietankowym almette. No i mamy jechać do teściów,ale mi się nie chce. znowu jak weekend jest to nie wiem co będzie tylko mam nadzieję,że nic strasznego nie zjem:) Witam koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, dziękuję za przyjęcie :) To nie jest moja pierwsza przygoda z dietą 1000kcal. Ale ostatnimi czasy przybyło mnie 2 kg, więc chcę tę nadwyżkę usunąć, plus dodatkowe jeszcze kg. Ja dawniej uwielbiałam pieczywo, ale tyję od niego. I już od czasów pierwszej diety 1000kcal nie jem pieczywa prawie w ogóle. Poza chrupkim. Ja to w zasadzie nie mam takich tendencji, że tyję w konkretnej części ciała; to sadło rozkłada się jakoś tak w miarę równomiernie, choć jednak chyba najbardziej na udach. Właśnie muszę pomierzyć się jeszcze w talii, biodrach, udach ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Za mną już śniadanie: kawa z mlekiem (0,5% , nigdy nie liczę kcal z mleka do kawy), serek wiejski 200kcal, 3 chrupkie 60kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony fajnie,że nas tak dużo,ale z drugiej szkoda,że musimy się odchudzać/no dbać bardziej o siebie-jakby samo nie mogło się zrobić hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przyjmiemy, że dieta będzie jakąś taką trwałą zmianą nawyków żywieniowych po to, żeby nie tylko chudnąć, ale czuć się lepiej i bardziej zdrowo, to uda nam się z dobrym humorem przez to przejść :) Ja już po pierwszej diecie 1000kcal wiele zmieniłam swoim jadłospisie. Niestety, ale ostatnio miałam zakręcony czas i trochę śmieciowego jedzenia mi wpadła - mam na myśli batoniki przede wszystkim. No i alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, a ile TY masz wzrostu? Bo wagę masz taką, że ja nie mogę nawet pomarzyć. Wiem, że abym schudła poniżej 57 to już musiałabym chyba głodować i katować się jakimiś strasznymi treningami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę zapisywać tutaj planowane menu. Jeśli zdarzy mi się jakieś odstępstwo, przyznam się oczywiście, oczekując od Was bury :D To będzie mnie mobilizować do walki :) śniadanie: serek wiejski 200kcal, 3 pieczywka chrupie 60kcal= 260kcal obiad: warzywa na patelnię ok. 350kcal podwieczorek: maleńki kawałek babki domowej 120kcal kolacja: sałatka z tuńczykiem, jajkiem,kukurydzą, ogórkiem konserwowym, cebulą - ok. 200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
163cm muszę trochę zejść z ud i tyłka i boczków-to moja zmora po ciąży i ten cellulit nieszczęsny.Podkreślić mięśnie i ogólnie się wysmuklić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleNET! My widze jestesmy bardzo podobne co do wzrostu i wagi :) ja tez sie przerazilam jak zobaczylam ze kazda walczy o 50-54kg a ja ciezko mam dobic do 60 hehe ale my wysokie jestesmy wiec dlatego ;) Ja zawsze jak tyje to idzie mi wszedzie. Rozklada sie tluszczyk po calym ciele ;) Ja juz po sniadanku owsianka na mleku sojowym. Zjadlam i po 3 min poszlam do toalety na rewolucje, dlatego kocham owsianki hehe Wczoraj przesadzilam... mialam male tarcie z facetem i z nerwow zjadlam 3 ciastka i 5 mini czekoladek z Lindta :/ az pozniej z nerwow poszlam spac kolo 22:30. No ale juz dzis dzien dobrze zaczety, kolejny posilek planuje na ok 11:00. Apropo jedzenia. Czy te wazywa na patelnie sa zdrowe? i czy lepsze do owsianki mleko normalne, sojowe czy woda? Pozdrawiam i milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ja startuje z waga 68kg(troche sie nazbieralo) a chcialabym zejsc ponizej 60 - marzeniem byloby 55-57kg, z tym ze zaczelam od wczoraj cwiczyc i licze sie z tym ze przyrost tkanki miesniowej bedzie rownoznaczny z wolniej spadajacymi kilogramami (tluszczu) ale tu nie chodzi o kg tylko o rozmiar :) Moj wzrost to 168cm czarna ja tez najbardziej musze schudnac z ud bioder i boczkow :) ale po wczorajszych cwiczeniach to czuje juz zakwasy w tylku wiec chyba dzialaja ;) Ide sniadanko szykowac i kawke :D Pozdrawiam kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sojowe mi nie smakuje i nie wiem czy można gotować-i chyba ma więcej kcal a na mleku to zawsze więcej energii niż z wodą. warzywa są zdrowe i sporo wychodzi na porcje,mi zawsze zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleNet i KenzoFlower mamy podobny cel ;) tylko ja mam troche wiecej do zrzucenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilca C, ja kiedyś chudłam z 68 i doszłam do 59. W ciągu 2, 5 miesiąca. Więc wszystko jest do zrobienia :) Kenzo, ja uwielbiam takie śniadanka :) Masz mleko czy napój sojowy? Wiem, że np. szklanka napoju sojowego czekoladowego ma ok. 160kcal, a mleka zwykłego 0,5kcal ok. 80kcal, więc różnica jest zasadnicza. Ale śniadanie może być takim kopem węglowodanowym :) A nawet powinno. W sumie nie wiem czy sojowe można podgrzewać i powiem szczerze też się nad tym zastanawiałam (ja podgrzewam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ale patrząc na relację wzrostu do wagi to mamy mniej więcej podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenzo, mam nadzieję, że jesz owsiane górskie? A nie jakieś błyskawiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mam trochę ruchu ze szmatą i odkurzaczem. Weekendy łatwiej przetrwać na diecie, gdy jest jakieś konkretne zajęcie ;) Dziewczyny, a Wy pracujcie, studiujecie? Ile latem macie? Ja mam 34lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23lata,jestem w domu z dzieckiem 16m,ale mam jeszcze parę dodatkowych zarobkowych zajęć związanych ze słodkościami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu sie ruch zrobil na tym forum. widze ze warto bylo je zalozyc a myslalam ze nikt sie do mnie nie bedzie chcial sie przylaczyc. Co do mleka to ja pije normalne 3,2 % bo tam jest najwiecej mleka w tym "mleku" a w 1,5 % to juz prawie sama woda i tak naprawde brak witamin. Eklerek mowilam ci ze to zly pomysl z ta dieta. tylko niszczysz swoj organizm bo ciagle cos zmieniasz. W koncu w ogole przestaniesz chudnac bo organizm bedzie sie bronil i przez to mozesz nawet i przytyc kiedys cos takiego madrego przeczytalam w jakiejs gazecie :) jak juz masz zamiar robic 1200 Kcal to rob az do skutku. nawet jakby przez 3 miechy spadly tylko 4 kg. mi moje 1000 w zupelnosci wystarcza. i jakos szybko mi minal ten miesiac i czuje sie jeszcze lepiej niz przed dietą. A nowe dziewczyny musimy z czarna zapoznac z naszymi cwiczeniami i tez beda chudly jak szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleNET my z czarna robimi codziennie cwiczenia z ewa chodakowska. mozna znalesc w necie i sciagnac. SKALPEL jest na modelowanie brzucha, boczkow, nog i posladkow. KILLER jest na szybsze spalanie tluszczu razem z modelowaniem ciala TURBO SPALANIE daje jeszcze lepsze efekty jak killer w sensie ze wiecej spala kalorii. Sa to 45 minutowe cwiczenia i sa ekstra. Męczą nawet bardzo to fakt, ale tuz po czujesz sie rewelacyjnie. I kondycja jest niesamowita przynajmniej u mnie tak jest :D POLECAMY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×