Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Czarna, też w ciąży rzuciłam, w sumie to od pierwszych dni ciąży mnie odrzuciło i tak też się o niej dowiedziałam :) Niestety kilka miesięcy po porodzie niechcący kupiłam jedną paczkę, żeby tylko tak sobie jednego zapalić no i wiadomo co było dalej... No ale wolę być przytyta niż palić i śmierdzieć. Do naturalnego koloru czyli czarnego? Ja mam czarne włosy i wszelkie eksperymenty z innymi kolorami były tragiczne. Tylko takie mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,z ciemnego brązu(już) na blond. jak farbowałam parę lat temu to myślałam,że czarne włosy da się później normalnie rozjaśnić.... ale dekoloryzacja strasznie niszczy włosy więc wolę cierpliwie poczekać i chodzić w związanych oraz podcinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najprawdopodobniej w środę idę na usuwanie nadżerki. Przyznam,że się trochę boję,bo nie wiem czy to będzie bolało itp.nie będę mogła pewnie ćwiczyć. Miała może któraś z Was wypalaną? ile czasu to się goi? i czy po można normalnie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam swoj naturalny kolor i poki co nie zamierzam farbowac. teraz sa zdrowe i fajne w dotyku a kolezanki ciagle je zachwalaja. Farbe naloze dopiero jak zaczna pojawiac sie siwe wlosy, mam nadzieje ze przed 30-stka nie bedzie takiej potrzeby. Chociaz moj maz ma 27 lat i juz kilka siwych widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno troche piecze przy wypalaniiu. kolezanka miala i z tego co wiem to jej te wypalanie nie pomoglo i nadal ma i chyba przestala ja leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zależy od stanu zaawansowania. mi odrasta taki sam kolor jak przed farbowaniem,a wszyscy mówią,że kolor naturalnych blond ciemnieje.są zdrowe,nie wypadają,nie łamią się,a też żadnych odżywek nie stosuję-tylko myję szamponem Bambino:):):)i biorę skrzyp w tabletkach,aby szybciej rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze naturalny blond ciemnieje po farbowaniu. Killer na dzis juz wycwiczony. Czas robic obiad dla mojej brygady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
cyesc dyiewcyznz. pryey weekend nie mialam cyasu pisac . imieniny obchodzilam wiec imprezy , imprezy i jeszcze raz imprezy. i poskutkowalo to powrotem wagi do normy;] ale dzisiaj zaczynam diete cos w rodzaju sb ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eklerek22 ja też poszalałam przez ten weekend :/ Nie wiem ile przytyłam, bo boję się stanąć na waga, okaże się w sobotę jak będę miała ważenie :) Od dzisiaj wracam znów do dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie paulaa26 z czego ty chcesz chudnac?? 170 wzrostu i waga 52 kilo!! My anorektyczek tutaj nie chcemy.. Jedyne co rob to cwicz zeby troche uydatnic miesnie na brzuchu, nogach i podniesc tylek, ale nie chudnij. Opanuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauuulaaa, dziękuję! linka007 nie jestem żadną anorektyczką, po prostu chcę schudnąć na brzuchu, bo mam duży i wystający :/ a ćwiczenia niestety na mnie nie działają,więc chciałam spróbować z dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja juz po caly dniu na diecie niskoweglowodowanowej. moj dzisiejszy jadlospis 2 kawy i jogurt 0% zeslonecznikiem łosoś z piekarika zćwikłą sałatka zkurczaka oliwek i sera feta barszcz czerwony klarowny ;] sałatka z czerwonej fasoli jaja i cebuli razem 1200 kcal jezeli nie dam rady wytrzymywac calkowicie bez węgli to bede jadlajeden posilek z ryzem ale w godzinach porannych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sek jestem padnieta po pracy itp no ja tez mam problem z opon i musze go splaszczyc do juterkaka na bzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulaa a moze po prostu cie wzdyma??? Nie wiem, wysoka jestes i malo wazysz jak na swoj wzrost...pozazdroscic :) Ja 164 i 54kg i ciezko te kg spadaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
linka ma racje moye naprawde cie wzdyma bo nie sadze ze przy takiej wadze mozna miec gruby brzuch a powodow wzdymania moze byc wiele np zbyt duza ilosc soli w diecie albo napoje gazowane nawet woda mineralna gazowana tez wzdyma. jedzenie kapusty cebuli itp itd pocztaj na ten temat troche moze wcale nie musisz sie odchudzac tylko wystarczy zmienic diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja juz dawno wstalam i planuje sobie jadlospis na caly dzien bo mnie w domu nie bedzie. odezwe sie wieczorem i wyspowiadam co jadlam ;] oj jakbym chciala miec na wadze tą 70 ;] ale do tego jeszcze daleka droga ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eklerek ja jak wychodze z domu na caly dzien to przygotowuje sobie posilki i zabieram wszystko ze soba. Kiedy byl czas posilku to po prostu jadlam i juz, To jest dobry pomysl bo nie korci cie nic innego do jedzenia bo juz wiesz co musisz zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak wam idzie? paula nie nie wzdyma mnie to jest sadełko na brzuchu , zawsze tak mam ze jak tyje to najpierw w brzuchu a reszta prawie wogole nawet nie zdazy bo zaraz ten brzuch odchudzam i tak w kolko wystarczy ze przytyje 2 kilo to wszystko idzie w brzuch no jakas masakra to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis pierwszy raz zamiast killera zrobilam turbo spalanie. Jak dla mnie mniej meczacy niz killer, ale to moze dlatego ze juz nabralam troche kondycji. Ale i chyba ciekawszy od killera bo czesciej zmienia sie cwiczenia i nie jest taki monotonny tylko ciagle cos sie dzieje. bede robic na zmiane killer i turbo po 2x w tygodniu i raz albo dwa skalpel jak mi sie bedzie chcialo. Zawsze bylam wielce anty cwiczeniowa a te z Chodakowska maja na mnie naprawde dobry wplyw, czuje sie o wiele lepiej. Ktora z was ma czas to niech tez sie troche pomeczy,uwazam ze warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ogólnie aktywność fizyczna wpływa rewelacyjnie na samopoczucie:) nie,nic takiego nie miałam robione.ginekolog powiedział,żebym się nie bała,bo dzwoniłam właśnie i mam na jutro na 18,30-jest moim bardzo zaufanym lekarzem,dzięki niemu w końcu donosiłam ciążę. nadżerka jest w bardzo zaawansowanym stanie i nawet ciąża jej nie zahamowała. a dlaczego odradzasz wypalanie?pytam z ciekawości:):) dziś mam LENIA na wszystko i jestem normalnie głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy mialas cytologie i czy byla pobierana szczoteczka? Jesli nie mialas kolposkopii to twoj lekarz nie wie czy masz nadzerke!!! Sa tzw nadzerki rzeczywiste i inne zmiany nazywane "nadzerkami" Jedne mozna leczyc , inne obserwowac czasem nadzerka jest cin 2 lub 3 i wypalanka w tym momencie zamaskowala by nowotwor ... Nie strasze cie ale chcesz leczyc wiec ja pytam co?? Plamke na szyjce? Czy dysplazje? Czy nadzerke? Najpierw diagnostyka czyli: 1) cytologia wykonana szczoteczka 2) kolposkopia-ogladanie szyjki pod "mikroskopem" w bardzo duzym powiekszeniu. Czasem podczas badania pobierana sie wycinki Ja mialam"nadzerke" przed ciaza-czyli 10 lat temu Wg niektorych opinii juz powinnam miec raka- co jest nieprawda Jestem pod obserwacja ginekologa-nic sie nie dzieje z szyjka :) wiec po co wypalac?? Kolposkopie mam co 2 lata :) Poszukam Ci fajnej stronki na ten temat-wszystkie piczytajcie!!! Najpierw badania pozniej leczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologie miałam robioną w tym roku i wyszedł mi stopień 3 o średnim nasileniu-tak mi powiedział-leczyłam bardzo długo zapalenie pochwy antybiotykami-ostatnio brałam doustne ponieważ cały czas krwawię z nadżerki. wiesz,może miałam tez to badanie,a nie wiem,że to akurat było to.nie mam żadnych wyników w domu-wszystko jest w karcie. jutro też się dowiem czy mój mięśniak coś urósł czy nie-bo też mi się pojawił w przeciągu 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
mi sie udalo dzisiaj szybciej zwiać z uczelni. arazie jestem po 2 kawach salatce z czerwonej fasoli i kurczaka i miseczce zupy pomidorowej . ciezko jest bez wegli glodna caly czas chodze ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ciężko:) dlatego na SB wytrzymałam kilka dni ale zamierzam podejść od 2 fazy tylko muszę się dobrze przygotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje po schudnieciu jesc posilki z SB II i III faze ale to dopiero jak juz dojde do wlasciwej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×