Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

To czekam na wyjaśnienia :D Ale ja nie chcę chudnąc jak szalona, przy wadze 57kg już będę wyglądać chudo - wystarczy mi :) Co do mleka to każde mleko UHT pozbawione jest walorów odżywczych, gdyż w wysokiej temperaturze wszystko co dobre ginie. Poza tym w wieku pozanastoletnim już organizm człowieka nie produkuje podpuszczki, który służy do pobierania ewentualnych witamin z mleka. My już tego enzymu nie mamy, zatem mleko to jedynie zabielacz do kawy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Po dwóch dniach szaleństwa i obżarstwa Andrzejkowego wracam do Was, bo troszeczkę przesadziłam :/ No ale cóż, pokusy czają się wszędzie :) Moje dzisiejsze menu: Śniadanie: Jogurt + otręby = 150kcal Obiad: Makaron pełnoziarnisty + serek = 402kcal Podwieczorek: Kromka + szynka = 80kcal Kolacja: Gorący kubek + 2 kromki = 200kcal Razem: 832kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, własnie przeczytałam Twojego posta odnośnie ćwiczeń. Dzięki za info. Poszukam w necie. Chociaż cięzko w domu zmobilizować się, zwłaszcza jak wraca się z pracy np. o 18. Więc dlatego dla mnie na spalanie tkanki tłuszczowej jest rower. Jak mam luźniej w pracy chodzę na fitness (tbc, pbu, step). Tak więc jesli Wy regularnie ćwiczycie same w domu to naprawdę podziwiam za wytrwałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, gorący kubek? A czemu ? To sam syf przecież. Chyba że to tak bardzo sporadycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moją pupą jest wszystko OK. Natomiast na brzuszek faktycznie coś się przyda :) Nienawidzę brzuszków jednak, są tak monotonne, że wysiadam po 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazda na rowerze wpływa bardzo dobrze na pupę, może dlatego nie mam problemów z tą częścią ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cwicze w domu bo obecnie nie pracuje. Zajmuje sie corka ktora ma 15 miesiecy i cwicze kiedy ona ma popoludniowa drzemke. Paullaa to dobrze ze wrocilas :) U mnie niestety na zadna impreze sie nie zapowiada. Mam 24 lata i czuje sie jak stara baba. od kiedy sie przeprowadzilam do innego miasta to nawet nie mam zbytnio z kims imprezowac. Tym bardziej ze jest problem co zrobic z dzieckiem a w domu z mezem sie nie upijamy bo nie chcemy robic patologii w domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylek i nogi tez mam jak najbardziej w porzadku u mnie jest tylko problem z brzuchem i boczkami, ale przez ten miesiac duzo mi spadlo. Juz nie wyplywa nic z spod spodni, ale tluszczyk jeszcze maly jest, dlatego chce wzmocnic i ujedrnic skore, bo po ciazy zrobila sie nie ladna skromnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem sobie zajrzę do tych ćwiczeń. Jakie Wy wszystkie młode jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już odbębniłam ćwiczenia.teraz dalej do pracy póki śpi...jak linka wytłumaczyła to ja już pisać nie będę:)a do teściów nie jedziemy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Czarna nie zjedz sama tej szarlotki ;) Bo to chyba Ty pisałaś, że piekłaś i miałaś zabrać do teściów? :) Dziewczyny, ja naprawdę Was podziwiam - matki. Naprawdę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam mleka 2% praktycznie od zawsze bo 3,2% to dla mnie za tluste- nie lubie tego smaku :P Ale moja znajoma uzywa mleka 0,5% - dla mnie to nie mleko hihi to woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez cwiczonka odbebnione :D musialam rozruszac te moje zakwasy na pupie hehe Myslalam ze bedzie gorzej a poszlo lepiej niz wczoraj oby tak dalej Ja tez podziwiam Was dziewczyny - dieta - dom - dzidzius i jeszcze cwiczenia Haha a ja do tej pory narzekalam ze nie mam czasu na cwiczenia :P no ale to byla bardziej taka wymowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede pisala ile zjadlam bo wtedy latwiej mi sie trzymac diety ok?? sniadanko owsianka z 2%mlekiem 250kcal II sniadanko (po cwiczeniach) pol jablka, jogurt owocowy 0% i otreby 150kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, już chyba pytałam, ale nie odpowiedziałaś. Chyba że to ktoś inny pisał - tyle nas tutaj :D Jakich płatków owsianych używasz? górskich? I w jakich proporcjach robisz owsiankę - ile mleka, ile łyżek płatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleNET, zgadza się, gorący kubek występuje u mnie bardzo sporadycznie, tylko wtedy jak nie mam nic w lodówce, a muszę coś zjeść (zakupy mam zaplanowane na jutro) :) elleNet, my chyba jesteśmy w tym gronie najstarsze, bo ja mam 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja uzywam owsianki zwyklej nie blyskawicznej To sa normalne platki owsiane tylko jakby takie mniejsze troszke hehe bez zadnych dodatkow (kupuje ja w lidlu) Ja dzisiaj zrobilam w proporcji 200ml mleka i 32g suchej owsianki - wyszlo dosyc rzadkie - ale ja tekie lubie Najadlam sie bez problemu :D razem 250kcal dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, Kamila no może i jesteśmy najstarsze, ale... naj najstarsza jestem jednak tylko ja ;( :D Kamila, ja jeśli robię owsiankę to na ciepło na bazie szklanki mleka/napoju sojowego waniliowego (czasem pól na pół z wodą) i 4 łyżki płatków górskich. Z tego, co piszesz Ty chyba też używasz właśnie górskie i bdb. Te błyskawiczne są mega przetworzone, zero wartości odżywczych i pewnie jeszcze dodają cukru :O Więc moja owsianka kalorycznie osiąga nawet 320kcal. Teraz na ścisłej diecie będę musiała ją trochę przyciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znacie tę super stronkę: www.ilewazy.pl ?? Doskonała sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, Ty już jesteś taka szczuplutka. Jeszcze chcesz zejść z wagą? Do ilu? Nie przesadź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleNET, ja mam problem z wystającym brzuchem i nie mam pomysłu jak się go pozbyć, więc postanowiłam przejść na dietę, bo ćwiczenia nie działają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellnet juz to Pauli pisalysmy ze jest za chuda, ale ona sie uparla ze ma duzy brzuch, wiec juz nikt w to nie wnika. Kazdy ma jakies kompleksy i chce sie ich pozbyc :) A co do szarlotki to ja pisalam ze upieklam i wywiozlam do tesciow :D Zjedli prawie cala blache w 2 godziny tak im smakowala hehe I nie stekajcie juz na wiek. Będziecie stekac jak stuknie wam 70-siatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, a ile masz w pasie, biodrach i udzie? Bo sorry, ale nie możesz mieć dużego brzucha ( w sensie obiektywnym) ważąc 52kg przy wzroście 170cm. A może mogłabyś tutaj wstawic zdjęcie zrobione z boku? Oczywiście bez twarzy itd.? Jestem przekonana, że sobie coś wmówiłaś... Ale jak Linka powiada, dziewczyny już wystrzępiły język na Ciebie ;) Ja miałam się pomierzyć, ale zgubił mi się gdzieś sprzęt pomiarowy. Przy wadze 59kg jednak miałam w talii (najwęższe miejsce) 67cm, w biodrach 91cm, w udzie 53cm ( i w biuście 92cm). Teraz czuję się jak słoń, a przecież przybyło tylko 1,2kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłabym fotkę, ale nie wiem jak się to robi :)) Może ktoś wie?? A jeśli chodzi o wymiary to są następujące (mierzone tydzień temu): Biodra 88cm Talia 64cm Brzuch w okolicy pępka 76cm Udo 47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam dodać, że nie jest to zdjęcie z boku, więc nie widać za bardzo tego wystającego brzucha, ale uwierz mi, że jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×