Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robena

szukam su

Polecane posty

Gość robena

pragnę Panu ofiarować uległa realna zdecydowana uległa, niedoświadczoną która poprowadzi , ułoży. lub, będącą w temacie, a pragnąca służby u konkretnego, doswiadczonego, mądrego i dobrego Pana. Jeśli jest chętna , reallna z południa Polski zapraszam , odpowiem na wszystkie pytania i skontaktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym miejscu anonse... a tu..... pośrednictwo pracy :O też anonse :P:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
frida , nie wiesz, nie rozumiesz, wiec po co zlosliwość? czasem dobrze po\nac Pana za pośrednictwem czyims, wiesz na co można liczyc i wieksza pewnośc. psycholi sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz prosze, wcale nie chciałam być zlosliwa.. po prostu nie zrozumialam dokładnie przesłania.. życze ci powodzenia ... i oczywiście odpowiedniego Pana.. zapewne snujesz już jakieś fantazje na ten temat .... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
Ten tekst brzmi jak przetłumaczony przez google translator... nie brzmi bardzo po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
wyjeżdżam :( Pan wart tego żebym nie opuściła ot tak.. lżej mi będzie kiedy będę wiedziała że ma dobra su

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraaakak
zdecyduj sie , alboużywasz wszystkich polskich znaków albo żadnego bo nie wiadomo o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
kknkkn czy to praca egzaminacyjna z j polskiego? węszysz handel ludźmi? międzynarodowy gang? wow inspektor Jakiś Tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
O rety! Jak Ty piszesz! Na prawdę ze trzy razy trzeba to przeczytać by domyśleć się że w wielu miejscach zamiast "a" powinno być "ą", a to akurat totalnie zmienia znaczenie zdania! Np. "realna zdecydowana uległa, niedoświadczoną która poprowadzi, ułoży" Co to zdanie oznacza? Że niedoświadczona będzie prowadzić i kogoś układać... chyba nie. Zwłaszcza, że wcześniej jest "pragnę Panu ofiarować uległa" - uległĄ? tak? Brakuje aż 4 "ą": realnĄ, zdecydowanĄ, uległĄ, którĄ poprowadzi, ułoży. Później nie jest wiele lepiej: bo skoro "będącą w temacie" to konsekwentnie "pragnącĄ służby u (...) Pana" itd. Ortografia ortografią, ale tutaj przez błędy niszczysz logikę zdania i wypaczasz jego znaczenie. Oj ten mądry i doświadczony Pan powinien Ci jakąś chłostę na dupę zafundować :-D. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
kraaakak, używaj spacji bo nie wiadomo o co chodzi aha i przecinków. towarzystwo lingwistyczne się zebrało omg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście lubię tłumaczy :P potrafią mi wytlumaczyć to, czego nie rozumiem :D z językami zagranicznymi zawsze są problemy... ja wszystko odbieram intuicyjnie .. taki camel na przyklad kojarzy sie z karmelem.. a karmel to kolor złocistobrązowy.. więc to bedzie wielbłąd :D ... a su... to su.. su nia... mała suczka z podwiniętym ogonkiem.. rasa na razie nie ustalona.... tyle zamieszania, żeby przetłumaczyć dwa słowa... dlatego uwielbiam mieć koło siebie tlumacza.. najlepiej mężczyznę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraaakak
ssssss którą czy która uległą czy uległa zauważasz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
na ogol nie uzywam polskich znakow, nie wszystkie programy je maja stad nie wklepuje ich zawsze. lingwisci a cos w temacie? jesli ulegla nie jest w stanie zrozumiec tekstu to nie napisze i badzieiwa Panu nie ofiaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko... jacy ci ludzie stali się teraz dociekliwi.. wprost do obrzydliwościu:P kobieta, mała suczka bezpańska szuka odpowiedniej opieki.. a oni tu debatuja czy to a czy to ą :P:D ... a opiekować się stworzonkiem, nie bzdurzyć !!!:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
keaaakak dam rade odwolaj sie do kontekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
Coś w temacie? OK Na kolana SUKO i od teraz spolegliwie wciskaj ALT, bo inaczej czekają cię tortury z rąk moich... ROZUMIEMY SIĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
frida dzieki za wsparcie, nie przemeczaj sie :) opiekunowie , uwazasz, ze to sa opiekunowie? nadali by sie? hmmm bierz ich :) bedziesz umiec doskonlae j polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
kknkkn heh dzieciaku , sac idz juz, zmeczylo ciebie czytanie i temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
Mam iśc ssać? Myślałem, że ty jesteś stroną uległą... a tu proszę... cicha woda brzegi rwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
napisz do mnie-- pisze ulegla , nie ulegly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
kknkkn a ty sie uwazasz za Pana? jak przed snem lubisz possac to nie zaluj sobie masz wolna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że nic z tego nie będzie suniu :O nie nadają się do niczego.. a w szczegolności na opiekunów małej, ślicznej suni .. ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
Ale 'wyszczekana' jak na sukę... i po polsku nauczyła się pisać... co tresura to tresura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie znalazła już odpowiedniego tlumacza :P :D zawsze wierzylam w młode operatywne kobiety :) takie sobie zawsze poradzą.. i szybko się uczą ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
tresura. hehehe marzyciel niech ci bedzie , bedziesz miec lepszy sen frida, sikasz po nogach, weslaabys w klimacik a nie ma z kim? boisz sie ? no jak spotykasz takich masterow to wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kknkkn
No to zdrowię suni... niech nam żyje 100 lat... na psie 700 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robena
nie widze powodu do waszej zlosliwosci i zagrywek, zachowanie z okolic piaskownicy nie podoba sie klimat? nie wchodzic w rozmowe. macie chec poznac ? porozamwiajcie powaznie dzieciak, za dlugo wolne bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suniu, to własciwie czgo lub kogo szukasz.. wydawalo mi się, ze chcesz zażyć troszkę ćwiczeń ;) a ty znowu się obrażasz... no nieładnie ... fuj... niegrzeczna sunieczka.. to ja przychodzę z pomocą, a ty gryziesz??;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×