Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilajna

05.11.2012 dieta MŻ

Polecane posty

Obiecałam sobie, że od listopada pozbędę się kilku zbędnych kilogramów. A więc zaczynam od jutra. Pomierzę się, zważę zrobię sobie zdjęcie. Daje sobie równy miesiąc ... zobaczymy jakie będą rezultaty. Zapisałam się na aerobic, kupiłam karnet. 2 x w tyg. ruszam. Nie zamierzam stosować specjalnej diety. Po prostu rezygnuje całkowicie ze słodyczy, jem małe porcje co 3 godziny po 18 nie jem gotuję zamiast smażyć ciemne żytnie pieczywo jogurty do 70kcal na 100ml dużo zielonej lub czerwonej herbaty i wody daje sobie czas do świąt ... zobaczymy jak mi pójdzie i czy wytrwam bo już kilka razy się zawzięłam, ale zawsze jakoś tak się składało, że odpuszczałam. Dziewczyny kto ze mną...? :) :) :) chce schudnąć ok 4-5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka5
Ja sie przylacze!:) mi tez trzeba za 4 kilo:) wzrost 164 waga 56 cel 42 :) do grudnia:) powoli a do skutku:) ale mysle na ktora diete sie zdecydowac:)myslalam nad 1000 kcal czyli mz:) lub diete bezglutenowa.. Bo mam male problemy z jelitami i moze by pomoglo.. 2 w 1:) jak myslisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć? ja już schudłam tyle ile chciałam i teraz staram się utrzymać wagę :) z Wami będzie łatwiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka5
A jak schudlas??:) i ile?:) mozesz podac przykladowe jadlospisy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny że się przyłączyłyście... a więc poważyłam się pomierzyłam i moja obecna waga: 168cm - 62kg moim celem narazie jest 58kg zobaczymy ile z tego wyjdzie. Ze względu na studia i na pracę nie mogę się głodzić wiec obiecałam sobie że będę logicznie rozporządzać jedzeniem Śniadanie- musli i kawa z mlekiem 1,5 bez cukru II śniadanie- chlebek razowy z serem obiad- lekka zupka z jarzynami podwieczorek - jabłko i kawa z mlekiem 1,5 bez cukru na kolację o 18 - chlebek razowy z ogórkiem i idę na fitness dziasiaj na 19 narazie jest ok dużo dzisiaj biegałam w pracy i szkole wiec daje rade a jeszcze nauka przede mną ... ;/ a jak tam u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę że cichutko tutaj :( szkoda dziewczyny że zrezygnowałyście... ja jednak trzymam się i chcę wytrwać choć nie wiem jak to na weekend będzie, koleżanka ma urodziny i chce robić mega bibe ... mam plan wypić kilka lampek wytrawnego wina 2-3 nie wiecej no i wiadomo żadnych słodyczy i fast foodów, jeśli będą sałatki to wiadomo skubnę coś... no i mam nadzieje, że na imprezie to wszystko wyszaleje :) dzisiejsze menu rano musli (3 male garści) i kawa 1,5% bez cukru II śniadanie kanapka z chudą szynką z indyka jabłko obiad - 5 pierogów ( z serem ) - niestety ;( herbatka zielona 2 mandarynki kolacja - chlebek razowy z ogórkiem i idę na ABT+ płaski brzuch ;) zajrzę tutaj po zajęciach .. jeśli będę w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malariaawaria
dieta bezglutenowa jest stosowana raczje z koniecznosci, nie wyboru czy chceci schudniecia, ale jak chce wam sie tak meczyc... ;) ale nawet jesli sie zdecydujecie, to i tak mozecie zajadac slodycze, bo lody grycana sa bezglutenowe :> no i pyszne, co i tak kazdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. dziewczynki śpicie? wróciłam z ćwiczeń , dzisiaj było super!!! oby tak dalej i będzie ok :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ciężki dzień, dużo nerwów i stresu... i ciężko ... śniadanie- 3 garści musli i kawa 1,5% bez cukru II śniadanie 2 kanapki z serem 2 mandarynki, kawa obiad- 2 kabanosy ;) podwieczorek 2 mandarynki kawa z mlekiem 1,5% bez cukru kolacja- jogurt z chlebkiem razowym tyle na dziś... i jakaś zła jestem i brzydka pogoda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... coraz ciężej , dzisiaj mam taką straszną ochotę na coś słodkiego i tak myślę o lodach od rana ... mmmm ale nie dam się :) trzymam się ostro jutro jakiś fitness czy coś :) jadłospis na dziś śniadanie- 3garscie musli kawa II śniadanie- kromka chleba z serem jabłko banan i mandarynka gotowany kurczak z sałatką z kapusty pekińskiej pomidorem i ogórkiem kawka z mlekiem 1,5% bez cukru kolacja- jogurt i 3 chlebki razowe i to tyle na dziś i wcale nie czuję się najedzona i chętnie bym coś w szamała ale nieeeeeeeeeeeee!!! szkoda że żadna z was tutaj ze mną nie popisze i nie wspiera ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale my mamy
5kg tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sobie chyba pofolgowałam ... śniadanie- musli i kawa II śniadanie jajecznica z 2 jajek pół jabłka i banan obiad- 1 gołąbek z sosem przewiduję pić dużo zielonej herbaty dzisiaj bo jeszcze kolacja ale zjem sobie chlebek z pomidorkiem i idę na fitnesss :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i naprawdę przydałby mi się jakiś licznik kalorii czy coś bo nie wiem czy robię dobrze czy nie i ile mniej więcej zjadam dziennie ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkkaa
na ile wazy masz fajna stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z siebie dumna... nie dałam się skusić na nic zakazanego dzisiaj, a miałam okazję napić się martini z fantą ... ale nie odmówiłam i obeszłam się smakiem. Jestem z siebie mega dumna! :) zobaczymy co będzie jutro bo koleżanka ma urodziny i pewno będą jakieś pyszności ale postanowiłam sobie, że poczęstuje się tym na co bede miała ochotę, ale w umiarkowanych ilościach. No i nie upiję się , tylko wypije max 2 lampki wytrawnego wina :) O! kolacja ze względu na to że nie byłam głodna ... 1 mandarynka + jabłko ... sałatka to tyle na dziś no i byłam poćwiczyć :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ... dzisiaj impreza aż się boję :) śniadanie- 3 kromki chleba z serkiem i pomidorem sałatka owocowa- jabłko banan mandarynka i granat obiad- 1,5 krokieta kolacja- nie jem bo idę na imprezę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż... impreza była do bani z różnych względów jak to mówią bywa... skusiłam się na 2 pieguski ;/ i garść paluszków więcej grzechów nie pamiętam ... no i wypiłam 2 lampki wina wytrawnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie- serek light z połową brzoskwini chlebek razowy 2 kromki obiad- sałatka jakaś tam owocowa z 1 mandarynka , jabłko i banan teraz robię ciasteczka musli bo muszę sobie czymś poprawić humor bo tragedia ogólnie przepis na ciasteczka musli: musli (lub orzechy,otręby,bakalie i cokolwiek co jest w domu) ok szklanki zmieszać z jajkiem + dodałam trochę cynamonu i łyżkę miodu prawdziwego piec 180 na 15 min kolacja nie wiem jeszcze ... może nie zjem nic o ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie- musli czarna kawa II sniadanie pomidor obiad- kabanosy 2 duże 2 kromki chleba 16:00 -2 kanapki z serkiem i pomidorem kolacja- sałatka warzywna i 2 kromki chleba ze słonecznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i wypiłam chyba z litr kawy dzisiaj aż miałam zgagę... ;/ ale strasznie pitoma byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×