Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwodka

podzial majatku

Polecane posty

Gość rozwodka

witam jezeli ktos moze mi pomoc w mojej sprawie . ?? jestem w trakcie rozwodu ciekawi mnie czy mam jakie kolwek prawo do podzialu lub splaty majatku jakim jest dom ktory kupiiony zostal okolo 10 miesiecy przed slubem dodam ze w kredycie na dom nie ma mnie i ze nie bylam nawet tam zameldowana i to ze minelo 5 lat maluzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majatek nabyty przed slubem nie wchodzi do majatku wspolnego malzonkow i w razie rozwodu i podzialu nie podlega podzialowi. Ewentualnie mozna zadac splaty z nakladow dokonanych na dom juz w trakcie trwania malzenstwa ( czyli wszystkie remonty itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majatek nabyty przed slubem nie wchodzi do majatku wspolnego malzonkow i w razie rozwodu i podzialu nie podlega podzialowi. Ewentualnie mozna zadac splaty z nakladow dokonanych na dom juz w trakcie trwania malzenstwa ( czyli wszystkie remonty itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodka
prace no trudno nie robic nic przez 5 lat tam mieszkajac . dodam do tego ze mamy dziecko i czy ono tez nie ma prawa do jakiej kolwiek splaty od ojca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodka
a jezeli ma juz ten dom i wogole moge zarzadac od niego przez to wyzszych alimentow ? w sensie takim czy sad uzna to za dochod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy soczek
Z tego co zrozumialam, to dom zostal kupiony przed slubiem, ale na kredyt, tak? Wobec tego kredyt splacaliscie razem, bedac juz malzenstwem? jezeli kredyt splacaliscie wspolnie, po slubie, to z cala pewnoscia masz prawo do podzialu, to znaczy do tej kwoty, ktora splacaliscie razem bedac malzenstwm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodka
do pana jajacipowiem idiotow nie pytam o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodka
pozatym dziekuje o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×