Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinowa łąka

pytanie. ból.

Polecane posty

cześć wam, mam mały problem. tydzien po stosunku, pojawiło się u mnie niewielkie plamienie.. teraz aktualnie odczuwam dziwne parcie, ból podbrzusza.. jak myślicie, co może mi dolegać? chciałabym poznac a początku waszą opinię, jesli nic nie ustanie wybiore sie do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildest moments
nie chcę Cię straszyć, ale często tydzień po stosunku dochodzi do implantacji i plamienie może być skutkiem zajścia w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nieco czytałam o tym, ale słuchaj, tam piszą przeważnie, że plamienie powinno mieć delikatny rózowy kolor.. u mnie był to zdecydowanie ciemniejszy.. wiesz, poplamiłam bielizne w nieznacznym stopniu.. do daty okresu pozostało mi około 10 dni.. chociaz ostatnimi czasy wszystko mi sie rozregulowało. tak szczerze, wcale nie zależy mi na tym aby to była ciąża.. więc nie wmawiam sobie żadnych objawów.. dosłownie pisze to co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildest moments
no to za 10 dni zrób test i będziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildest moments
nie wiem, może jakieś problemy hormonalne, jeśli na koniec miesiąca okaże się, że nie jesteś w ciąży możesz iść z tym do lekarza. Znaczy wiadomo, jak będziesz w ciąży też idź do gina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogromnym przelocie XV
o zaburzeniach hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno i nieprawda!
jak dla mnie to moze byc zapalenie pecherza, ja wlasnie je przechodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalenie pęcherza miałam jakies 2 miesiace temu.. zupelnie inny ból, chyba okrutniejszy :) to bardziej przypomina miesiaczkowy ból.. czuje parcie, az prawie ze do jelit.. ale nie jest jakies olbrzymie.. mogę wszystko robić, chociaż "czuje" moje podbrzusze. co do sluzu jest bardziej wodnisty, jasny.. wrecz bialy. jest go naprawde wiele. generalnie jajniki mnie nie bolą, grzybicy nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie w sumie 2 dni. tzn raz w godzinach porannych wieksza ilosc i na drugi dzien niewielki wrecz nikły ślad. tak to w ciagu dnia nic nie bylo.. rozumiesz, dwa razy jednorazowo ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sluz moze wystepowac zarowno w ciazy jak i w drugiej polowie cyklu(przed miesiaczka).Radzilabym poczekac jeszcze do terminu miesiaczki i zrobic test lub isc na bete.Chociaz jezeli to byla implantacja,to test podobno mozna wykonac juz ok 3 dni po plamieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz w zyciu.. dlatego też, szukam jakichś odpowiedzi. jakichkolwiek. jestem młodą dziewczyną, nigdy nie miałam żadnych problemów, nie byłam w ciąży, więc nie wiem czego się spodziewać. tak naprawde nie dopuszczam do siebie takich myśli.. więc nie jest to tak że usiadłam, przeczytałam w internecie o objawach w ciąży i teraz szukam ich u siebie. generalnie nie bolą mnie piersi, nie odrzuca mnie od kawy, którą kocham od lat ;) jedyne co mnie zastanawia to to plamienie, śluz i dziwny ból podbrzusza. przemęczona też jestem, ale to już chyba kwestia mojej natury i lenistwa ;) co do testu, wstrzymam się. ale te 10 dni to troche taka wiecznosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie słuchaj, tu zaczynają się schody. zawsze miałam okres pod koniec miesiąca. a mianowicie 25-26, moje cykle były więc 30 dniowe. ale np w sierpniu miałam okres 3.08 kolejny był 26.08.. w lipcu miałam w połowie.. wrzesnia nie zapisalam- moja wina. pazdziernik- okres dostalam 19.10 trwał 6 dni. 26.10 współżyłam, ( jak i kolejne 3 dni..) 2.11 pojawiło mi sie plamienie. a od dzis czuje parcie w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko moja wina, wiem. powinnam pilnowac tego wszystkiego.. czlowiek mlody jest i glupi. ja sie tylko smieje, ze gdy po raz pierwszy poczułam instynkt macierzynski stwierdziłam ze raz sie zyje, ale nic z tego. nie byłam w ciąży. teraz kiedy naprawde mi na niej nie zalezy.. obawiam sie najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie moglo dojsc do zaplodnienia,ale nie musialo.Tyle,ze jesli byla to faktycznie implantacja,a zakladajac,ze owulacja wystapila miedzy 26 a 29 pazdziernika,to i miesiaczka powinna przyjsc szybciej. Wg moich obliczen max. za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde dziękuję ze poswieciłaś mi chwile, w takim razie czekam przez ten tydzien.. mam nadzieje ze nie będę mamą, i ze to wszystko to tylko i wyłącznie zabawy moich hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś jakieś wyjątkowe objawy ? czy po prostu sygnałem był brak miesiączki? w sumie dni płodne według moich obliczeń, już po fakcie oczywiscie zaczęły się 26 pazdziernika. ale cholera, opierając sie na tych kalendarzykach internetowych to równie dobrze mogły zacząć się 30 pazdziernika. bez sensu. jestem niedoswiadczona i poirytowana.. nie mam na czym sie oprzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze nagle dostałam plamienia, potem te upławy nastepnie bol brzucha. zastanawiam sie co jeszcze mnie czeka. mam tak po raz pierwszy.. nigdy nie myslalam o ciazy, nie zastanawialam sie .. do dzis by tak bylo gdyby nie to co sie ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opieraj sie na kalendarzykach,bo wg nie ma to sensu szczegolnie przy nieregularnych cyklach.A co do objawow,to w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow tylko brak miesiaczki,a bedac w ciazy z synkiem mialam czestomocz,odrzucalo mnie od zapachow,ciagly apetyt na cole,no a pozniej(ok 6 tygodnia) zaczely sie wymioty no i bol piersi od poczatku i bol brzucha jak na miesiaczke przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×