Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rohy

Czy to są normalne ceny u weterynarza?!

Polecane posty

Gość gość
Zamiast na tego kota wydawac pieniadze to trza bylo zrobic z niego potrawke albo upiec w piekarniku.Naprawde jest smaczny polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmonika
Następnym razem przed jakimkolwiek ruchem warto zorientować się w temacie i wybrać najsolidniejszą, najbardziej zaufaną i NAJTAŃSZĄ opcję weterynaryjną. Jeśli jesteś z Trójmiasta bądź okolic to najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku będzie dla Ciebie www.naszalecznica.pl Ja i moi znajomi korzystamy z ich usług, warto dodać że ze względu na długi okres czasu korzystania z ich oferty otrzymaliśmy po znajomości zniżki ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do lecznicy http://www.weterynarz.pila.pl/. Super opieka weterynaryjna, na wysokim poziomie. Lekarze stawią słuszne diagnozy i nie wyciągają zbędnej kasy! Podstawowe szczepienia, odrobaczanie nie powinno przekroczyć 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rniebo
Weterynarz Warzycka 37 Wieliczka weterynarz zwrocil sie do mnie slowami "czy uspilaby Pani psa" bezczelny, moze jego by uspili. nie po to sie chodzi do weterynarza zeby psa usypiac. Podobno weterynarze to przyjaciel zwierzat?Chamskie pytanie od mlodego weterynarza w okularach. Odradzam!!!!!!!Trzeba zapytac czy to sa normalne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rniebo
Weterynarz Warzycka 37 Wieliczka weterynarz zwrocil sie do mnie slowami "czy uspilaby Pani psa" bezczelny, moze jego by uspili. nie po to sie chodzi do weterynarza zeby psa usypiac. Podobno weterynarze to przyjaciel zwierzat? Chamskie pytanie od mlodego weterynarza w okularach. Odradzam! Im dluzej chodze z psem doroslym po weterynarzach tym mniej im ufam. W kwestii cen tymbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Chorzowa i tam jest super przychodnia weterynaryjna na - można zerknąć na stronę www.weterynaria.slask.pl. Bardzo sobie ich chwalę bo robią rzeczy niemożliwe. Mój brat był tam z psem, którego potrącił samochód i dało się psiaka poskładać i teraz psinka biega skacze jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×