Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rohy

Czy to są normalne ceny u weterynarza?!

Polecane posty

Mam kota i jedyny duzy wydatek jaki mnie kosztowal, to bylo 3 lata temu, jak zjadl mi nitke i mial operacje wycinania kawalka martwego jelita. Koszt operacji i lekow wyniosl nas wtedy ponad 700euro. Od tamtej pory kociak kosztuje nas tyle co nic, bo odrobaczam go sama, pipete tez mu sama daje a i wszystko kupuje w aptece, bo u weta zawsze jest drozej. Je zwykla karme + gotowane ryby z warzywami, jajka itp. Nie szczepie kota bo jest on w zasadzie nie wychodzacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ckolwiek na tego kota wydasz- warto. Moj ukochany odszedl dwa miesiace temu. Po 9 latach. Jedna kotke adoptowalam w Polsce po wypadku. Druga przeprowadzila sie od sasiadki- nie lubila halasu a tam byly dzieci... Powiem jedno- bez nich by mnie nie bylo! Rozpuszczam je, ale jestwarto- w kazdym sensie. Ja jestem wegetarianka- kupuje mieso tlko dla nich, dla nich wstaje, dla nich robie wszystko. I w zasadzie tylko po nich sprzatam... Ten kot kiedys pokarze ci dlaczego pojawil sie w twoim zyciu. Badz za niego wdzieczna- to bog daje ci prezent- koty sa niezwykle! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×