Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinowa łąka

stosunek przerywany a ciąża.

Polecane posty

cześć wam, mam do was pytanie, czy któraś z was zaszła w ciąże, przez stosunek przerywany? rozumiem, że to żadna antykoncepcja, aczkolwiek wydaje mi się że o ciąże w takim przypadku trudniej. może jednak są takie przypadki wśród was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich przypadkow
jest mnustwo a na cafe to tylko garstka wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr5666666666666666t6ak
polowa ldzi na swiec ie pochodzi z tej metody wiec, glupie pytanie zadalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Ja osobiście nie, ale moja koleżanka zaszła. DLatego ja sobie określam fazy cyklu testerem na ślinę. Mam coś takiego: http://www.testerafrodyta.pl/ Możesz sobie poczytać. Podczas dni płodnych zawsze się zabezpieczamy a po owulacji pozwalamy sobie na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada24
Ja Ci podam moj przyklad - w poprzednim zwiazku stosowalam tą metodę przez 4 lata. Żadnej wpadki nie było. Potem związałam się z kimś innym - nasz PIERWSZY wspólny stosunek przerwany i BUM- byłam w ciąży. Wydaję mi się, że duzo zalezy od faceta i jego plemnikow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaskada, może nie plemników ale kropelkowania - Twój poprzedni facet najwyraźniej nie kropelkował i miałaś szczęście :) Stosunek przerywany to "zabezpieczenie, którego nie ma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kndwbhdekjde
a sluchajcie, jesli np. przez rok zylam z taka metoda i nie zaszlam w ciaze.. to mozliwe ze jakims zlym trafem teraz moglo sie to zmienic?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, w sumie nie wiem. Czy facet może zacząć kropelkować ot tak? :P Jak Perwersja zajrzy na forum to odpowie. Ja bym z przerywanym nie ryzykowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kndwbhdekjde
hmm dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psota8708
Stosunek przerywany to fakt zadne zabezpieczenie a najlepsze ze nie jest on tez zdrowy dla obojga partnerow wiec pomysl i poczytaj o tym badz idz do gina to moja osobista rada pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kndwbhdekjde
no zgadza sie... ale czlowiek glupi i szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kndwbhdekjde
musze naprawde o tym pomyslec. a plasterki na reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś im nie ufam :P Taki sobie plasterek zabezpieczy mnie przed dzidzią? :P Chociaż wiesz, ja kiedyś kochałam się tylko z gumkami i im ufałam bardziej niż tabletkom - bo je widziałam. A taka tabletka... No ciężko uwierzyć. Jeszcze jestem na etapie przełamywania sie :) Regularność brania tabletek wchodzi w krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kndwbhdekjde
no wlasnie, masz racje ;) ufa sie raczej temu co sie widzi..;) to jak z przerywanym seksem.. a mianowicie, widzisz ze ktos nie doszedl w tobie i spada kamien z serca ;) ale chyba naprawde czas wybrac sie do ginekologa na konsultacje. jestem mloda dziewczyna, nie chcialabym absolutnie sobie zaszkodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psota8708
Ja stosowałam plastry nie polecam po nie nie mozesz ich ciagle na ramieniu tylko na przemian cos takiego wychodzi X tak je trzeba stosować wiesz co odklejaly sie dlatego nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kndwbhdekjde
czyli jednak tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kndwbhdekjde
poki co czekam na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mośka
Ja osobiście nie polecam ,teraz żyje własnie w strachu że jestem w ciąży chociaż wytrysk nie był we mnie ,jednak chłopak podczas stosunku także wydziela śluz z podniecenia w którym znajdują się pojedyncze plemniki ,dlatego szanse na zajście w ciąże są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×