Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekl4mknf

ile w tej chwili wazycie? wiek i wzrost

Polecane posty

Gość ghrrrrrrr
bo te co mają nadwagę nie są skłonne do pisania o tym. Poza tym dla mnie moje 55kg to nie jest żaden ideał bo wolałabym ważyć 48-50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna Karolinka
uwazam ze baardzo duze znaczenie w kobiecej figurze ma budowa i proporcja... jedni mają super zgrabne nózki ale za to wielkie boki i brzuch......jadni mają delikatną budowe do pasa a dół mają bardzo ciezki.....wiec to zalezy wszystko od proporcji..... mozesz byc dosyc duzą kobietą ale zgrabną....te dwie rzeczy sie nie wykluczają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhyhyhkl
29 lat, 165 cm, 62 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna Karolinka
bo u kobiet troszke nizszych jest tak ze na obcasach wyglada sie troszke lepiej bo wyrównuje sie proporcja dosyc krótkich nóg do reszty ciała.....wiec dlatego ja cigla chodze na obcasach...:)i tobie tez to polecam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatra n
25 lat 175 cm, 68 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna Karolinka
i własnie w tedy tyłek tez o wiele lepiej wyglada...i raczej juz nie wydaje sie gruby.....ja chodze w sukienkach tylko czasem spodnie.......a szpilki i sukienka naprawde wygladają super...i niema tu mowy o grubym tyłku tylko o zgrabnej okrągłej pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Wiem o tym, ze obcasy wyszczuplaja, ale nie cierpię ich... :/ Na co dzień noszę baletki lub ciemne adidasy do wąskich rurek - granatowych lub czarnych lub spódnica i ciemne rajstopy. Jedynie zimą mam buty wyższe, przeważnie na koturnie. Chociaż w kozakach na obcasie potrafię się poruszać, za to w normalnych (pełnych lub nie) pantoflach sezonowych juz nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawsedfrtghyjuhfdsxc
20 lat 172 cm 62 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna Karolinka
ja nie lubie butów na koturnie....wydaje mi sie ze noga w takim bucie wyglada dosyc masywnie, ja mam taka prace ze musze byc ubrana elegancko....ale tez bardzo lubie ten styl.... a moze spróbuj zacząc od małych obcasów.....przyzwyczaisz sie......ja juz razej nie przzwyczaje sie do płaskich butów......poprostu jak czasem ubiore sie w dresy i załoze płaskie buty to puzniej wieczorem bolą mnie bardzo biodra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honda civic
ja waze 55kg przy wzroscie 164cm, ale jestem osoba aktywnie uprawiajaca sport, wiec mam dobrze rozwinieta mase miesniowa, ktora wiecej wazy niz tluszcz, ale za to ma mniejsza objetosc niz tluszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kooma
56.2 kg 24 lata 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkawlkp
26lat 158 i 44kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kooma
Czuły_Krzysiu 165 cm i 50 kg = BMI 18.4 = NIEDOWAGA Nadwaga zaczyna się od BMI 25 czyli 165 cm i 68 kg Takie małe informacje żebyś się nie ośmieszała na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRASOLKA
31 LAT, 169 CM, 59 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34/170/52
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooma BMI to gówno bo wg tego wszystkie macie wagę w normie a jak patrzę na laski to grubaski jak nic. Grube ramiona, wystające brzuchy, dupa szeroka, nogi jak belki. Zero seksu, wcięć. Nawet przytulić się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jesteem zdaania
ze waga nie jest jedynym wyznacznikiem, ktos moze miec np ciezkie kosci i juz wiecej wazy, najwazniejsze sa wymiary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmdka
Czuły_Krzysiu, i po co kłamiesz? Przecież i tak wszyscy wiedzą, że nigdy nie widziałeś innej kobiety niż tej z jpg bo nie odrywasz swojej pryszczatej gęby od monitora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kto jeszcze?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przez 3 mies. 34 lata
no skoro jesteśmy tacy skrupulatni, to dodam jeszcze, że jestem mamą trzech "szkrabów';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170cm waga 53 myślę, że w sam raz aczkolwiek +/- 4 kg nie zrobiłoby różnicy najważniejsze zdrowie i w miare odpowiednia waga od kiedy zachorowałam to przestałam świrować na punkcie cyferek na wadze, to naprawdę pierdoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×