Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekl4mknf

ile w tej chwili wazycie? wiek i wzrost

Polecane posty

Gość dasret35
51/169 wiek 20,5lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak schudłam w wyniku choroby nowotworowej ale teraz mam nadzieję,że przytyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jessu
22 lata 172 cm 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szenda
Gratuluję, większość z Was ma świetne figury. Jak to robicie? Czuję się gorsza od innych Polek, bo nie umiem utrzymać odpowiedniej wagi. A Polski słyną z urody i szczupłej sylwetki (mieszkam za granicą i dlatego coś o tym wiem). Jak Wy to robicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
32 lata , 163 cm, waga 51 . Jak dla mnie o 3 za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przez 3 mies. 34 lata
ja mam farta, tzw. dobre geny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tallallana GRATULUJĘ WYGRANEJ WALKI! teraz bierz życie za rogi i steruj nim jak Ci się podoba jedz, ciesz się życiem i tyj tyj tyj i obyś nigdy już nie miała takiego powodu do chudnięcia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172,60 kg 34 lata
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasret35
ja oczedzam na jedzeniu,mam takie dni ze jem nie raz tylko przez caly dzien 3 kromki chleba i 2 jablka i nic wiecej,za malo kalorii w diecie,zanik miesiaczki chyba mam poczatek anoreksji?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana nogami:(
165cm,47kg-22 lata,jedno dziecko marzę żeby przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
Ja zaliczyłam bulimię niestety, ale dziś potrafię nie głodować i nie wymiotować i ważyć 50 - 51 kg. A zrzuciłam 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szenda ja jem to na co mam ochotę, tylko kilku zasad przestrzegam (ze względu na zdrowie, a nie wagę) nie jem tłustego mięcha - bo nie lubię zamiast wieprza wolę pierś z indyka, zdrowsza ogólnie wieprzowinę odstawiłam i zamieniłam na indyka i duuużooo ryb staram się omijać produkty, które mają mase konserwantów i wysoki poziom tłuszczy zamiast chipsów wolę prażone pestki dyni :D a zamiast wafelków sklepowych - kawałek domowego ciacha albo racuchy ale oczywiście bez spinania tyłka - jak mam chętke to czasem zjem i kilka cukierków ze sklepu itd żadnych słodzonych napojów i słodkich soków kilka herbat dziennie i jem regularnie, tzn kilka posiłków dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szenda
:( zazdroszczę Wam! Ja mam zrytą psychę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szenda
Aktywny Babsztyl - no właśnie ja robię wszystko to co polecasz - jestem wegetarianką, nie jem chipsów, nie piję słodzonych napojów gazowanych, piję mnóstwo herbat plus woda, nie jem fast foodów. Ale mój problem leży gdzie indziej - SŁODYCZE. I czasami mam kompulsywne jedzenie, nie wiem jak z tego wyjść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasret35
aktywny babsztyl okej pojde,bo mam wiecej tych objawow i normalnie jesc zaczne,a nie oszczedzanie jedzenia,w mniejszych ilosciach ale bede starala sie lepiej zywic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szenda a jaką masz grupę krwi? może akurat zbyt dużo błonnika spowalnia metabolizm Twojego organizmu? powinnaś jeść chociażby ryby, które świetnie poprawiają trawienie i przyśpieszają metabolizm słodycze- też je uwielbiałam kiedyś, ale zaczęłam zastępować domowymi słodkościami - tak dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasret tak trzymaj z takimi sprawami nie ma żartów chcesz być bezpłodna? raczej nie.. więc szoruj do lekarza rodzinnego, później do psychologa i endokrynologs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szenda
0 Rh+ kiedyś czytałam o diecie dobranej dla grupy krwi ale nie wiem czy można w to wierzyć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasret35
a ja chce byc bezplodna,bo dziecek nie lubie i nie planuje.Nie dostaje okresu juz 4 miesiac i co? I git.Ja pojde dla zdrowia wlasnego a nie dla plodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kiedy się staram stosować (oczywiście czasem pozwolę sobie na małe odstępstwa) czuję się lepiej, ważę prawidłowo i nawet hormonki mi się trochę same wyregulowały grupa 0 to grupa mięsna myślę, że będąc wegetarianką z tą grupą możesz sobie zaszkodzić ale oczywiście Twój wybór moja koleżanka też ma 0, jest wege i też jest przy sobie, a do tego po kilkunastu latach bycia wege zaczęły jej się POWAŻNE problemy z jelitami nie zrozum mnie źle- wegetarianizm jest ok, idea szczytna, ale pod warunkiem, że sobie nie szkodzisz zawsze można jeść po prostu mniej mięska, nie obżerac się nim bezmyślnie ale wg mnie ryby to podstawa plus czasem wołowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasret ok, ale zawichrowane hormony to nie tylko bezpłodność a wiele innych problemów obrośniesz kłakami, przytyjesz, będziesz pryszczata i tak to się skończy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przez 3 mies. 34 lata
babsztyl, a jak powinni odżywiać się ludzie z grupą krwi B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasret35
no wlasnie wiem,dlatego pisze,dla zdrowia wlasnego,bo ostatnio jak schudlam to cera sie pogorszyla,mam mniej wlosow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo tarczyca ci się
rozregulowuje od tego bezsensownego odchudzania:O jak wpadniesz w niedoczynność to nie dość ,ze będziesz pryszczata i bez włosów to jeszcze gruba z tym akurat nie ma żartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie sobie w google nie chce mi się analizować wszystkich grup :P ja mam AB - B o ile wiem powinna stawiać na warzywa i mięso np. indycze ograniczyć albo wyeliminować całkowicie pszenną makę białą - zastąpić ją np. orkiszem plus jeść dużo chudego nabiału i chyba pestki są zakazane, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×