Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawska Matylda

Ile zarabia operator koparki?

Polecane posty

Gość tomasz8903
Wszystko zależy od firmy, w której pracujemy, naszych uprawnień i doświadczenia. Ciężko określić jakąkolwiek stawkę, bo naprawdę różni się to. Możesz jednak oczywiście za każdym razem podnosić swoje kwalifikacje. Jeśli Ci na tym zależy to koniecznie zerknij sobie na ofertę firmy http://szkoleniamm.pl/ z okolic Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoperator
Nie ważne czy 160 godzin czy 200 w miesiącu firmy robią tak: najniższa krajowa i 20 zł na godzinę i tyle jak dostaniecie więcej to korzystajcie z życia pracujcie i się cieszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet ma 24zl na godzine w 3-miescie ale często na delegację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Operator
Zarobki to nie wszystko, mało jest opinii na temat pracy na koparkach, koparko ładowarkach itd. Warto nadmienić że znalezienie pierwszej pracy graniczy z cudem, jeśli już się uda to za grosze. Przynajmniej tak u mnie to wyglądało, pierwszy tydzień musiałem pracować za darmo, a potem kolejne 3 miesiące za 15zł.... brutto !! Bo nikt bez doświadczenia nie chce brać. Po 2 miesiącach pracy na koparko ładowarce mogę powiedzieć że porównując umiejętnośc****erwszego dnia, do teraźniejszych 2 miesięcy doświadczenia to niebo a ziemia, a między moimi 2 miesiącami a operatorami z stażem rok,5 lat, 10 czy 25 lat to ziemia a kosmos. Ogłoszeń o pracę na tych stanowiskach jest dosyć sporo. Dlaczego ? Bo jeśli operator pracuje parę lat w firmie i jest dobrym w tym co robi to pracodawca robi wszystko żeby go u siebie zatrzymać. Więc pracodawcy szukają ciągle, ale nie świeżaków których jest pełno. Do tego warto wspomnieć że ta praca tylko wydaje się taka fajna prosta i ogólnie super. Praca na sprzęcie to wiadomo praca na budowach ogólnobudowlanych czy drogowych.A w tych miejscach pracują najczęściej chociaż wiadomo są wyjątki pojedyńcze lub ba! całe firmy. Ale najczęściej to idioci alkoholicy oraz obcokrajowcy którym nie wytłumaczysz że nie mają chodzić pod łyżkami ani się opierać o koła, łyżki, koparkę od tyłu albo jeszcze że mają się odsuwać jak jedzie koparko ładowarka bo przed jej kołami wystaje łyżka na 2-3m a często maszyna przemieszcza się po wąskich i ciasnych miejscach jak na takie maszyny i łyżka chcąc nie chcąc zachodzi podczas skręcania często podnosząc łyżkę na 2 albo 3 metry do góry aby się zmieścić. Do tego firmy najczęściej nie mają zezwoleń na pracę pod słupami elektrycznymi; zezwoleń na zablokowanie pasa ruchu a o całkowitym zablokowaniu ruchu już nie wspomnę. A gdy coś się stanie to wina operatora. Nie osoby która kazała mu to zrobić. Do tego łatwo jest coś uszkodzić podczas wykopów, kierownik mówi że tu nie ma żadnych kabli a w pracniu się okazuje że są i to takie o przekroju 20cm ! Ci którzy nie mają cierpliwości, wyobraźni oraz bardzo dobrej sprawności manualnej niech lepiej nie podchodzą do tematu bo myśleć trzeba na prawdę za wszyskich na budowie a na budowie jest 20 osób, połowa wstawiona już od rana. Ale nie mniej jednak nie rezygnuje z tej pracy, za miesiąc kończy mi się umowa i będę mógł przedstawić swoje wymagania finansowe a jeśli nie to będę szukał innej pracy ale także jako operator. :) Mam nadzieję że moje wypociny skłonią kogoś do refleksji na temat takiej pracy przed zrobieniem uprawnień :) Ooooo oraz to co warto wspomnieć jeszcze :) w pierwsze tygodnie pracy chce się wszystkich pozabijać bo próbują wszyscy powiedzieć co masz robić i JAK MASZ TO ZROBIĆ a oni tak na prawdę tego nie widzą, mówią tylko to co widzą. Co jest bardzo ale to bardzo mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach spokojnie ponad 3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Wielkopolskie doświadczenie 12 lat uprawnienia na koparko ładowarki i ladowarki koparko 2 klasa 25 zł za godzbez zadnej laski jak nie to zamykam ddrzwi i do domu bo robotą bardzo odpowiedzialna i stresująca,wykopy po6,7 albo nawet 8 metrów głęboko,szalunki słupy i płytowe,stawka na rękę  ok 220 godzin na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy

To roznie bywa, w zaleznosci od tego na jaka firme trafisz. Ja robie w Eko-Trans to i zarabiam dobrze, ale jak byłem wczesniej w kilku innych firmach bez renomy to zona darła wlosy z glowy za co raty splacimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator koparki

Witam, szukam pracy jako operator koparki gąsienicowej na terenie Warszawy, pracuję przy skarpowaniu, wykopach, równaniu terenu, załadunkach i wyburzeniach. Doświadczenie na koparkach Caterpillar 330D, Doosan dx 340. Dodatkowo uprawnienia na koparko-ładowarki, ładowarki kołowe i ładowarki teleskopowe. Czekam na propozycje również z innych miast operatorkoparki11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie bo zależy to od wielu czynników

od tego kto jest operatorem koparki

od tego jakie jest doświadczenie

od tego czy ma bazę klientów i od ilu lat działa w branży

od tego czy ma własną koparkę, czy jednak wynajmuje

Spora baza wiedzy na temat koparek oraz kwestii z nich związanymi jest na tej stronie https://www.bm-cat.com/pl-pl/baza-wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W KOSD Kielce, od pierwszego dnia na stanowisku operatora koparki, wiedziałam, że trafiłam w dobre miejsce. Szanują tu moje doświadczenie i zawsze mogę liczyć na konstruktywny feedback. Plus za możliwość pracy na różnych maszynach, co dodaje urozmaicenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×