Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawska Matylda

Ile zarabia operator koparki?

Polecane posty

Gość ciekawska Matylda

z uprawnieniami oczywiście? No ile może zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
Ja płacę 17 zł za godzinę wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfasfsf
inżynier to tępa gówno o szczątkowej wiedzy, a w każdym topik się ciota wymądrza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Matylda
No powiedzmy, że w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokom
W wawie 4500 netto jest osiągalne bez wyjazdów. Jakieś 5,5 nettto max z wyjazdami i nadgodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego tzreba wziąć pod uwage obecny przestój na rynku budowlanym i to że ponieważ nie ma robót pensje znacząco poszły w dół bo każdy bierze co się tylko da za marne grosze żeby przeżyć a wiadomo że skoro firma bierze kontrakt za marne grosze to pracownikom też niewiele da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoma
A i tak a propos jakbyś nie był tempą strzała jaką jesteś miałbyś jakieś uprawnienia. Ja mam cnc plc prawko a,b java development, sep b 2 kat, a myslalem robić koparki. Znajomy poszedł mi się nie chciało. Na budowie autostrady A4 stawka wynosi dla wszystkich z 2 3 letnim doświadczeniem 3,5 netto + nadgodziny + premia. I jużmnie debilu musiałeś zablokować oj cieniasie życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cetern0
Zależy czy pracuje u kogoś czy robi na własną rękę, ale jak w firmie tyra to tak jak wyżej pisali. Na własnej działalności, jeśli człowiek umie się przebić to może zarabiać kilka razy tyle:) http://robotyziemne-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobudo
Operator koparko ładowarki zarabia 14zł/h w górę. Aczkolwiek trzeba pamiętać że nie pracuje się okrągły rok 8h dziennie tylko w zależności od zleceń. Są miesiące ze sporymi przestojami. Pozdrawiam http://wagaciezka.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedużo ja zamierzam teraz kupić sobie koparkę już nawet znalazłem firmę która ma używane Tylko ja chciałbym na gąsienicach a wszystkie mają już zużyte dlatego muszę założy nowe z http://www.gasienicegumowe.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomardel
Operator koparki może zarabiać na prawdę niezłe pieniądze pod warunkiem, że wie co robi. Kumpel był na kursie w szkole nauki OES w Krakowie gdzie na prawdę świetnie go nauczyli wszystkiego co powinien wiedzieć i na prawdę teraz nieźle sobie radzi. Polecam zajrzeć na ich stronę http://www.oes.krakow.pl/index.php/strona-glowna/kursy-specjalistyczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimum 5 tys do ręki mam co miesiac 11lat w fachu oper.koparki z 1 woj.Lodzkie PS.co dziennie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze bardziej kolo 4 tys zl moze podstawy jest kolo 3500zl ale jak doliczysz wszystkei dodatki duchy na boku nadgodziny itd itp to wyjdzie moze nawet z 5000zl liczy sie dobry sprzet dobry maja w inter import export

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operatorkoparki11
Witam, szukam pracy jako operator koparki kl2 na terenie Warszawy, pracuję przy skarpowaniu, wykopach, równaniu terenu, załadunkach i wyburzeniach. Doświadczenie na koparkach Caterpillar 330D, Doosan dx 340. Dodatkowo uprawnienia na koparko-ładowarki, ładowarki kołowe i ładowarki teleskopowe. Czekam na propozycje również z innych miast operatorkoparki11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kiedykolwiek będzie tobie potrzebny dobry osprzęt koparkowy polecam ten, od zaufanej firmy jaką jest www.hydro-tor.pl współpracujemy z nimi od wielu lat, nie znam bardziej rzetelnej firmy od tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój szwagier robił w OES Kraków kurs i też zadowolony,a prace o wiele szybciej można później znalexc, bynajmniej w moejj okolicy tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskarek42
Mysle ze nie sa to male zarobki. Przeciez trzeba zrobic kursy itp - troche pracy trzeba wlozyc :) Ja postanowilem, ze pojde na swoje. Kupilem 2 koparki i sam ze szwagrem swiadczymy uslugi koparkowe. Super sprzet znalazlem w firmie dakom - www.dakom.pl , narazie firma sie kreci, planujemy zakup wiekszej ilosci sprzetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin kuj pom
Witam mam uprawnienia na kop- ład i jestem swierzo po kursie ile mógł bym dostać na godzinę, dodam ze mieszkam w kuj- pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariun
dużo. mój braciak teraz zrobił kurs, kwalifikacje, psychotesty itd w oes kraków, trochę zapłacił, ale po miesiącu roboty był już na czystko, wiec raczej się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dość swojej dotychczasowej pracy? Chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym? Zdobyć dodatkowe kwalifikacje i wykształcenie? Zapraszamy do Nova Centrum Edukacyjne. U nas jest wiele kierunków do wyboru. NIE CZEKAJ, jeszcze możesz zapisać się na ten semestr. Więcej informacji an stronie internetowej nova.edu.pl lub pod numerem telefonu 89 512 20 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin kuj pom
Witam ponownie. Powtarzam pytanie ile mógł bym dostać na godzinę na koparko ładowarce dodam ze jestem swierzo po kursie i mieszkam w kuj pom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin kuj pom
Chodzi mi o konkretna stawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się coś robić bo po kursie wiele nie umiesz, a z 12zl godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarabiam odpowiednio do wykonywanych obowiązków. Praca jako operator koparki to na pewno nie jest nudna praca. Oprócz tego, mogę wam polecić bardzo dobrego producenta łyżek skarpowych, polecam firmę http://zmg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolski77
Całkiem nieźle ale to zależy też gdzie pracujesz. mój znajomy pracuje w warszawie i jest całkiem ok, ja na koparkę przekwalifikowałem się pół roku temu, z tym, że ja robiłem kurs w wieliczce, w ośrodku oes, tam poznałem też człowieka, który jak raz szukał operatora i stawkę mam większą niż warszawaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×