Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość martynka z mysłowic

WÓZEK WÓZEK WÓZEK

Polecane posty

Gość martynka z mysłowic

Pora kiedy muszę podjąć decyzję o zakupie wózka nadchodzi nieubłagalnie wieć muszę prosić o rady jakieś doświadczone mamusie. Podoba mi się tyle wózków że wybrać tego jednego nie umiem Może coś z tych : Graco EVO Graco Symbio Bebecar ICON Jane Muum Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózeczkowa mama
Jak dla mnie wszystkie paskudne jak 12 w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózeczkowa mama
no w sumie niczym się nie różni od tych wózków, które zaproponowała autorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka z mysłowic
Jesteście mega bezczelne Jak nie chcecie pomóc to chociaż nie zaśmiecajcie tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka z mysłowic
Ma ktoś mądre propozycje? mam nadzieję, że jeszcze jakiś życzliwych i inteligentnych ludzi na tym forum można znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taco jumper x 3w1
super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie przejmuj
Autorko wózek ma byc przede wszystkim praktyczny,taki głęboko spacerowy,nie polecam takich na które można na "klipsy"nakładac i nosidełko samochodowe i gondolkę:-(bo jeśli nie są naprawde b.dobrej jakości to nie są zbyt wytrzymałe przy częstych wpinaniach i odpinaniach.Musi się łatwo składc,najlepiej wybrac ciemniejsze odcienie,niż np jasny róż-będziesz prała na okrągło.No i koła,duże pompowane lub piankowe(nie takie małe jak w tzw parasolkach)bo pokonają cię krawężniki i dziurska w chodnikach.Nie wiem czy jeszcze modne są trójkołowce ale sprawdzają się bo są zwrotne:-)No normalnie PIMP MY WÓZEK wyszło hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taco jumper x 3w1
ten jest właśnie taki że nakłada się i gondolkę i fotelik i jest super,używam go już 3 i pół roku i się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka z mysłowic
O wreszcie super odpowiedzi, bardzo dizekuje i czekam na nastepne :) Taco sobie obejrzę w necie na razie :) i dziekuję za prakrtyczne rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka z mleczkiem
Z tego co tu ktos napisał nie zgodze się tylko z jednym. System zapinania elementów wózka taki szybki jest bardzo wygodny bo wystarczy tylko wsadzić jak trzeba i po kliknięciu jest gotowe. U nas sie to bardzo sprawdza , wózek mamy 3 rok i nic się nie zniszczyło a często jest to używane. To się nazywa jak pamiętam system one click , ma to np wózek Graco Symbio jaki ja mam. Bardzo wygodne jest też szybkie składanie, nasz wózek błyskawicznie składa sie jdeną ręką i to do kompaktowych rozmiarów. Co jeszcze... Wg mnie wygodniejsze są koła pompowane niż piankowe. Ja takie właśnie mam i sobie chwalę, lepiej sie jeździ, bardziej miękko, lepsza amortyzacja i nie słychać kółek. No i przekładana rączka którą w naszym wózku mamy i przekładane siedzenie spacerówki to też wygodne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka z mysłowic
kawka z mleczkiem Czyli masz GRACO SYMBIO ? To tak naprawdę jeden z moich faworytów :D Napisz mi prosze czy korzystasz z przekładanej rączki w tym wózeczku? Bo to mnie najbardziej w nim kusi, że w każdej chwili można zmienić dziecku pole widzenia, np jak słonce świeci w oczka czy wieje prosto w twarz wiatr , to faktycznie działa tak ze ją po prostu przekładasz i już? Bo jeszcze na żywo go nie widziałam i nie wiem jak to faktycznie działa Bedę wdzięczna za odp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martynki
Martynka, Jak Graco Ci się podobaja to sobie zerknij na Graco EVO, niby kółek jak Symbio nie ma i przekładanej rączki też ale za to i lżejszy i zwrotniejszy na pewno. Siedzenie w spacerówce rozkłada sie na płasko, można zainstalować w innym kierunku, budka, kosz, wszystko ekstra. Ja wolę takie poręczniejsze wózki, nie wiem jak Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka_xxx
Ja mam Graco Evo limonkowy. Jest super lekki i praktyczny jak sie mieszka w miescie. Na sniegi i inne przelaje moze sie nie sprawdzic. Jednak jak dla mnie wozek idealny, tym bardziej ze mieszkam za granica w duzym miescie i gdzie nie ma sniegu wiec tez o tyle lepiej. A z plusow jeszcze to to ze mozesz przekladac ta gondolke w ktora strone chcesz, czy dziecko do ciebie czy przodem do jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graco Evo zimą
Limonkowy musi być bardzo ładny .. Ja bym się zimą nie przejmowała, jak zasypie mocno śniegiem to sie dziecko w sanki wsadza bo każdy wózek będzie miał cieżko. Ja miałam wielki wspaniale amortyzowany wózek na mega pompowanych kołach i nie wiem czy było mi lepiej niż teraz na piankowych.. Niby się mówi że takie duże pompowane lepiej sobie radzą ze śniegiem - pewnie się nie zakopią w zaspie ,tylko nikt nie pisze o tym jak taki ciężki wózek trudno jest po tym śniegu pchać. To co z tego, że sie kołą nie zakopią , jak się tak umęczy człowiek, że po paru krokach ma zadychę jak nic Mnie sie wydaje że takie Graco Evo na zimę to zdecydowanie lepszy wybór, zrestzą nie tylko na zimę, bo jak jest lekki to lżej będzie sie go popychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie małe kołka na zimę to porażka, sąsiadka miałam quinny buzz boże jak ona się męczyła w zimie! nawet jak chodnik był odśnieżony. Więc oba wózki graco na starcie odpadają. Szukaj wózka z dużymi kółkami z przodu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na wózek mam jeszcze chwile czasu, ale mam na oku Bebecar IpOp, ABC Disign Mumba, Bebetto Solaris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miarka, co Ty ....
Nie masz chyba pojecia za bardzo każdy wózek jak pisałam jak jest śnieg ciężko się pcha , jak o wózku nie masz pojecia to spróbuj na rowerze po śniegu się przejechac. niewazne jakie koła, wazne że koła po śniegu xle jeżdżą Mocne piankowe kółka poradzą sobie zimą w mieście tak samo jak pompowane na odśnieżonym chodniku! Bo chyba po zaspach nikt nie bedzie jeździł , wtedy nawet duze koła beda miały ciezko ja bym sie nie zastanawiała, lekkie Graco Evo zdecydowanie jest lepsze niż jakis mega cięzki wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie piszę że piankowe są złe! Tylko, że małe kółka zaraz się blokują w śniegu, nawet płytkim. Takie kółeczka to się sprawdzają na suchych prostych chodnikach a nie trudnych zimowych warunkach. np mamba ma średnie kółka. Ale to ogólnie super wózek jest. Mieszkam w mieście a chodniki nawet w centrum średnio odśnieżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????????????
Graco Evo wazy wg info w necie - spacerówka niecałe 11 kilo Sama rama wózka 6,5 kilo , gondola miała by ważyć 10 kilo ? Miarka, no co ty... lekki wózio wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wetne sie, miałam okazje zobaczyc Graco evo w sklepie (tez biore go pod uwage) nie jest ciezki! niecale 12 kg z gondola, podnosilam jednoczesnie graco i jakies tam jedo czy inne bebbeto (cokolwiek to bylo). Niebo a ziemia, glupie 1-2 kg a jaka roznica. Opisy na necie sa rozne, ja kieruje sie zagranicznymi, w praktyce zreszta zarowno sprzedawca jak i moje obserwacje to potwierdzaja. Poki co evo jest moim faworytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-za-jedną-chwilkę
I ja sie zgodzę z Kaszą .. tez oglądałam evo w sklepiku , dokładnej wagi nie pamiętam bo oglądałam za duzo wóżków ale jest na mojej liście a spisałam tam wózki ważące bliżej 10 kilo, wiec nie możliwe żeby miał wiecej ( nie zapisywałam marek ważących już 15 kilo) Zreszta prosiłam w sklepie o polecenie mi lekkiego wózka, od razu pokazali graco evo jako jeden z ciekawszych i lżejszych nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka z mysłowic
Dziewczyny, dzięki za cenne rady Myślę poważnie nad GRACO EVO - raczej :) Tylko mam jeszcze dylemat odnośnie fotelika- czy wziąć Junior Baby czy Logico LX Comfort - jest mi ktoś w stanie doradzić ? Jestem skłonna bardziej ku pierwszemu bo ma aż 4 gwiazdki w ADAC ale mąz jest bardziej za drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka_xxx
Jejku, Graco Evo stoi obok mnie, wozek wazy 6,5 kg !!! Co wy wymyslacie, jakie 16kg???!!! Autorko, wozek super polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyfjyjyjjtfhy
6.5 kg wazy sama rama DEKLE, doliczcie sobie jeszcze do tego gondole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia78397293823
Jesli chodzi o graco evo to te 6.5kg waży ale sam stelaż i to bez kół!!!!! waga stelaża z kołami: 10,9kg waga gondoli: 5,3kg razem waży 16kg A na dodatek ma bardzo małą gondolę która mierzy 76cm!!!! za ta cenę znajdę duzo lepszy wózek z gondolą ponad 80cm i lżejszy. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia78397293823
Jejku, Graco Evo stoi obok mnie, wozek wazy 6,5 kg !!! Co wy wymyslacie, jakie 16kg???!!! Autorko, wozek super polecam! xxx Puknij się w łeb, nawet nie wiesz ile wazy wozek twojego dzieciaka!!!! zeby 6 kg pomylic z 16 kg to trzeba miec nieźle nastukane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Miałam okazje pchać po śniegu wozek z małymi kółkami i dużymi i musze tez powiedzieć,ze wozek z małymi kółkami w zimie to największa porażka. Tak wiec teraz jak bede kupować nowy wozek to tylko z dużymi kółkami. Tez jest ciężko na śniegu ale o milion razy lepiej sie pcha taki wozek, kolka nie blokują sie co 2 kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×