Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość martynka z mysłowic

WÓZEK WÓZEK WÓZEK

Polecane posty

Gość a ja........
Ważne tez zeby wozek byl lekki i łatwy do złożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saman__ta
Kupiłam we wrześniu spacerówkę Graco Evo i waży troszkę ponad 10 kilo Jakby to coś miało Wam pomóc w konflikcie nie wiem ile waży głęboki ale 16 to raczej przesada , sądzę że jest sporo lżejszy ogólnie sprawdza się dobrze, no i rozczaruję osobe która pisała ze nie da się po śniegu jeździć - da sie i to bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to juz widzialam...
To ja wam doradze...mieszkam w danii sniegi tutaj czasem ze przejechac nie idzie niczym, a i nawet na pieszo ciezko, ale wozkow sa na drogach tylko dwa rodzaje. Z tych dwoch polecam emmaljunge. ciezka (w ogole nie czuc podczas prowadzenia) ale nigdy wam sie nie wywroci, czego o trojkolowcach nie moge powiedziec, jest w nich bardzo duza gondolka i nawet jesli rodzicie w marcu to zima maluszek jeszcze bedzie w gondolce, po sniegu , piachu na plazy chodza mamuski wazace 45kg i nie maja jezyka na kolanach a wrecz przeciwnie. i kazdy tutaj powtarza zadnych obracanych kolek( chociaz i taki stelaz jest) bo nawet po zablokowaniu i usypisniu maluszka (przod tyl) nie da sie go prosto pchac, co przy malym pomieszczeniu wyglada tak ze udezasz wozkiem o wszystkie meble, a jak maluszek zasnie to nie masz pojecia czy go podnosic czy nie. dla mnie osobiscie masakra, nie wyobrazam sobie ze takie piruety np w kuchni podczas gotowania robie :-( wiem co mowie, widzialam to na wlasne oczy juz kilka razy i zawsze konczy sie to tak samo mianowicie po 3, 4 miesiacach, szybko spacerowka a jeszcze szybciej inny wozek. czyli polecam kompletnie cos innego niz wszyscy, ale wtedy nie musicie sie niczym martwic. sorki za wiele bledow ale pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie się wózek użytkuje czy trzeba go składać itd.

Ja dużo jeżdżę samochodem więc zalezało mi na tym by wózek w miarę szybko się składało, żeby była w stanie go podnieś i zeby mimo wszystko nie zajmował całego bagażnika 

Mamy emmaljunge nxt90 i sprawdza mi się już ponad 20 miesięcy teraz wozimy drugą córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Spory wybór i wózków i fotelików samochodowych jest w sklepie Tosia, mają tam całkiem sporo promocji ostatnio więc się skusiłam na nową spacerówkę i to był dobry zakup, na wakacje jak ulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa

Sklep znam oczywiście, sporo w nim kupowałam ale wózek zamówiłam online od x-landera bo możesz go wypróbować i to jest darmo, uważam że to super sprawa jeśli możesz się na spokojnie w domu do niego przymierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Gdy ja miałam wybierać z dwóch modeli zwyczajnie zapytałam się specjalisty w sklepie - oba były podobnej jakości, w podobnej cenie, więc kwestia wyglądu i ewentualnych parametrów została. Ostatecznie wybraliśmy romera w sklepie Tosia i to był strzał w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Kaja napisał:

Gdy ja miałam wybierać z dwóch modeli zwyczajnie zapytałam się specjalisty w sklepie - oba były podobnej jakości, w podobnej cenie, więc kwestia wyglądu i ewentualnych parametrów została. Ostatecznie wybraliśmy romera w sklepie Tosia i to był strzał w 10

Tosia, na prawdę nie macie wstydu tak się tu podszywC i udawać matki? Pewnie klientów też tak oszukujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulena
Dnia 26.07.2019 o 21:21, Gość karolaa napisał:

Sklep znam oczywiście, sporo w nim kupowałam ale wózek zamówiłam online od x-landera bo możesz go wypróbować i to jest darmo, uważam że to super sprawa jeśli możesz się na spokojnie w domu do niego przymierzyć

Dokładnie, lubię tę opcje w sklepie Tosia - mając wybór kupić lub nie w sklepie, człowiek nie zauważa w pośpiechu pewnych rzeczy a tak można się na spokojnie zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest bardzo duzy wybór na rynku można faktycznie wybrac fajny wózek, wielofunkcyjny taki chyba bedzie najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My śmigamy z Cavoe Osis. Bardzo fajny jest na miasto - lekki, zwrotny i zgrabny. Nie trudno więc znaleźć mu miejsce w komunikacji miejskiej czy też w bagażniku auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×