Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nate24

Krótkie spodenki do klubu?

Polecane posty

Gość Nate24

Czy wypada ubrać krótkie spodenki do klubu? Nie lubię krótkich spódniczek bo ciągle musisz uważać czy sie nie podnosi i nic nie widać. Na weekend wybieram sie ze znajomymi na imprezę do klubu i sie zastanawiam czy może byc taki strój : krótkie czarne spodenki, do tego szpilki czarne i biała bluzka na ramkach z dużym dekoltem . Zastanawiam sie jeszcze nad ubraniem czarnych podkolanówek z kokardką do tego ale nie wiem czy będzie to pasować. Waszym zdaniem może być taki strój czy raczej krótkie spodenki nie pasują na takie imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie spodenki jak najbardziej mogą byc, ale biała bluzka to raczej szczyt wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że spodenki ok, nawet lepiej niż za bardzo krótka kiecka. A co do bluzki to bym ubrała coś odblaskowego jak do klubu lub kolorowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyryu
masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie krótkie spodenki noszone o tej porze roku to jest jakiś koszmar. Szorty są na lato i koniec, nie dopuszczam możliwości noszenia pod nie rajstop czy nie daj Boże skarpetek :O Do klubu założyłabym albo sukienkę, albo normalne długie spodnie (czarne rurki) i do tego jakiś odważniejszy top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ramkach
"na ramkach" mnie rozwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
fajna wiesniara z Ciebie, w ktorej stodole bedziesz rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace1
tak takie ubranie bedzie ok. tylko pod spodenki zaloz jakies rajstopy np z wzorkiem chociaz gladkie tez moga byc. i do tego kozaczki lub botki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wretwertwer
do dobrego klubu, to cię raczej w szortach i podkolanówkach z kokardą nie wpuszczą. ktoś brutalnie, ale niestety trafnie podsumował, że to strój na disco w "stodole".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jeszcze jej kozaczki proponujcie do tych nieszczęsnych spodenek to selekcja niestety będzie brutalna :O Elegancki strój to z pewnością nie są spodenki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wretwertwer
no coś ty? kozaczki to zakryją podkolanówki z kokardą i cała stylizacja się rypnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale tylko skórzane
lub skóropodobne i to najlepiej na lateksowe legginsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×